Videa: Satisfyer v akci: video, co skutečně dokáže

Revoluční bezdotykové stimulátory určené na klitoris. Fungují na bázi podtlakových vln a slibují rychlý orgasmus úplně bez práce. Jsou rozhodně nejzásadnější novinkou na trhu erotických pomůcek v posledních pár letech.

Video k Satisfyer pro G-Spot Rabbit: jízda obohacená o g-bod

5 out of 5 stars

Má velmi elegantní tvar i hezké barvy, na první pohled jde o jeden z luxusních modelů z dílny Satisfyeru. (My bychom teda vynechali ty zlaté prvky, ale nic není dokonalé.)

Video k Satisfyer Pro Traveler: cestovní krabička na orgasmy

4.5 out of 5 stars

Na první pohled vypadá tenhle model opravdu elegantně, je vskutku nádherně provedený. Je vidět, že když Satisfyer pouze nekopíruje Womanizer, dokáže sám vytvořit krásné produkty. Však už nám to jednou ukázali s Tučňákem alias s nejroztomilejší hračkou do postele.

Video k Satisfyer Penguin, šikovný fešák

5 out of 5 stars

Satisfyer Penguin je lahůdka pro všechny milovnice designu, originality a jedinečnosti. Tuhle rozkošnou hračku s motýlkem budete toužit vystavit na poličce. Ale nenechte se zmást vzhledem roztomilého tučňáka…
Je jedna věc, která Penguinovi chybí. Nožičky. Nakopává totiž jiným modelům zadek na plné čáře.

Video k Satisfyer PRO 2 next generation: má v dnešní době smysl ho pořizovat?

4 out of 5 stars

Tento Satisfyer byl v jednu chvíli na vrcholu slávy. Nabízel úžasné bezdotykové orgasmy stejně jako Womanizer, jen byl mnohem levnější. Dnes ale máme na výběr mnohem víc podobných hraček. Satisfyer PRO 2 next generation je už tak trochu veterán.