Umělé vagíny
a
Masturbátory

Umělé vagíny imitují prostředí skutečné vagíny a navíc jsou vždy dostupné a připravené. Obvykle jsou ve formě velké pevné tuby, nebo jsou menší a při zasunutí penisu se natahují. Materiál je často chráněným tajemstvím firmy – právě dobrý materiál zajistí věrný pocit. Vagíny jsou skvělé nejen rychlé uspokojení a oživení masturbace, ale i pro trénink výdrže a techniky.

Vhodné pro: muž, masturbace, partnerský sex.

Cena: velmi různá. Existují velmi levné vagíny za stovku, stejně jako kvalitní modely za několik tisíc.

Možnosti použití: k zábavě i k tréninku. Používáním umělé vagíny trénujete výdrž a můžete zkoumat nové techniky.

Při nákupu sledujte: velikost, materiál, vnitřní výstupky, regulace těsnosti, možnost přidat vibrace, typ vagíny (vagína, orál, anál…).

Umělé vagíny v první řadě nahrazují mužům ženu/ruku. Když si pořídíte lepší model s vnitřními realistickými výstupky, před použitím nahřejete vagínu v teplé vodě a doplníte o lubrikační gel, čeká vás velmi realistický prožitek podobný přirážení do skutečné vagíny.

Nejlepší Umělé vagíny a Masturbátory 2020


Fleshlight STU vagina

4.9 out of 5 stars
cena od 1 399 Kč
Při rozbalování jsme byly zvědaví z jakého materiálu bude fleshlightka , manželka se při doteku lekla jak je materiál realistický a příjemný
recenze zákazníků

Fleshlight Pink Lady vagina

4.9 out of 5 stars
cena od 1 399 Kč
Proběhla zkouška s partnerkou, sama střídala sebe a umělou vagínu. Byl to super zážitek.
recenze zákazníků

Fleshlight Flight Pilot

4.9 out of 5 stars
cena od 1 199 Kč
Bylo to super, neočekával jsem takové vzrušení a to i moje partnerka se těší na další použití.
recenze zákazníků

Fleshlight Jenna Haze Obsession vagina

4.9 out of 5 stars
cena od 1 799 Kč
Upřímně řečeno jsem pomůcku kupoval ze zvědavosti a nic moc jsem od toho nečekal.
recenze zákazníků

INSPIRACE:
Až si příště pustíte porno s Paulou Wild, pořiďte si k tomu i její vagínu

Recenze umělých vagin


Časté otázky o umělých vagínách


Dražší a kvalitnější vagíny stojí za to. Některé simulují prostředí vagíny opravdu dokonale, jsou měkké, členité, hebké, těsné. Do ucha vám sice nezavzdychají, ale penisu nabídnou skutečně věrnou jízdu.

Levnější vagíny jsou ale obvykle spíš jen takové honítko – je to trochu něco jiného a možná i pohodlnějšího, ale stejný pocit jako v reálné vagíně nečekejte.

No jasně. Jde o úplně ideální přípravu na první pořádné číslo…

Ano. Aby to správně jezdilo a klouzalo, gel je opravdu potřeba. Doporučujeme třeba hřejivý gel, který pocit pravé vagíny ještě umocní.

Když ji trochu nahřejete, pocit reálné vagíny bude ještě skutečnější. U většiny vagín to není problém, stačí je na chvíli ponořit do teplejší (ale ne horké) vody.

Bohužel zatím nikdo velikosti moc neřeší. Pokud máte větší výbavu, doporučujeme kupovat jen vagíny, u kterých se vysloveně dočtete, že jsou určeny pro velký penis. Malá umělá vagína opravdu není tak příjemná jako v realitě…

Po každém použití ji umyjte vodou (třeba i s antibakteriálním přípravkem určeným na hračky). Ale žádné mýdlo, to jí nedělá dobře. Pak ji nechte uschnout a na závěr posypte obyčejným dětským pudrem. Takhle vydrží nejdéle hebká a měkká.

Pokud má umělá vagína takovou možnost, nabízí vám prožitek podobný orálnímu sexu. S regulátorem tlaku můžete vytvořit podtlak a užít si tak zase něco trochu jiného.

Některé vagíny můžete obohatit o vibrace. Musí však mít místo na vibrační patronu. Tu pak zasunete dovnitř a můžete zjistit, co na těch vibracích ženy mají.

A pak si přečtěte i další naše články plné vzrušujících nápadů pro lepší sex:Jsem starší 18 let? ...