Umělé vagíny

Umělé vagíny

Umělé vagíny imitují prostředí skutečné vagíny a navíc jsou vždy dostupné a připravené. Obvykle jsou ve formě velké pevné tuby, nebo jsou menší a při zasunutí penisu se natahují. Materiál je často chráněným tajemstvím firmy – právě dobrý materiál zajistí věrný pocit. Vagíny jsou skvělé nejen rychlé uspokojení a oživení masturbace, ale i pro trénink výdrže a techniky.

  • Kvalita Fleshlight
  • Dobrá cena
  • I pro velký penis

  Fleshlight Pink Lady vaginauž dlouho patří mezi nejoblíbenější vagíny na trhu. A má na to plné právo.

  Snad všechny vagíny Fleshlight jsou velmi úspěšné. Jsou prostě zárukou kvality a skvělého orgasmu. Tahle patří mezi ty léty ověřené a zároveň levnější. Takže ideální holka, pokud hledáš nějakou na delší vztah, ale chceš zůstat v rozumné cenové relaci. 

  I Fleshlight Pink Lady patří mezi velké umělé vagíny (balením). Je skrytá ve velké baterkové tubě, na první pohled nikdo nepozná, co to je. Až po odklopení víčka se odhalí realistická růžová vagína, kterou nikdy hlava nebolí a nemá ani své dny. Fleshlight má vlastní patentovaný materiál na výrobu vagín a ten rozhodně stojí za to, je měkounká a příjemná, skoro jako živá. Když ji před použitím nahřeješ v teplejší vodě (ne horké!), je to už úplné bájo. Nemá smysl si nalhávat, že to bude úplně jako s reálnou vagínou, nicméně bude to velmi podobné. Uvnitř nemá žádné stimulační výstupky, je to věrná vagína. Měkká, úzká. Vhodná ale i pro velký penis, dobře se přizpůsobí. Dlouhá je asi 23 cm a vejde se do ní i větší průměr.

  Tyhle velké pevné umělé vagíny mají sice tu nevýhodu, že si je neschováš do kapsy a trochu hůř se s nimi manipuluje(a jsou těžké, tahle má skoro 700 g), ale místo toho mají parádní výhodu. Pink Lady můžeš umístit do mezery v gauči, mezi matrace, do boty (nebo si rovnou frajersky pořídit držák na zeď), a to je pak teprve pocit jako při opravdovém sexu. Rozhodně paráda, výborné pro trénink.

  Malou nevýhodou je náročná údržba, ale to už zkrátka u umělé vagíny jinak nejde. Musí se důkladně umýt, nechat vyschnout a pak ještě zapudrovat, aby zůstaly stále krásné. Lubrikant to chce vždycky (jedině na vodní bázi), ale vyzkoušej i hřejivý lubrikant. To je fakt paráda.

  Takže umělá vagína Fleshlight Pink Lady rozhodně patří mezi ty kvalitní krásky, co ti můžeme doporučit. Zažiješ s ní luxusní orgasmy. Pokud chceš trénovat svou výdrž a zlepšit se, pak ti taky doporučujeme Fleshlight STU, ale ta už je dražší. Tohle je parádní levnější možnost.

  • Simuluje anál i vagínu
  • Je průchozí
  • Levný a zajímavý

  Masturbátor Clear Jack patří mezi jednoduché a o to víc zajímavé kousky. Ideální pro oživení obyčejného honění penisu, pro páry i samotného muže. Je průhledný, což je ještě zajímavější pro ty, kdo milují pohled na pořádně naběhlý penis v akci. 

  Pro partnerské hrátky je úplně skvělý, třeba i proto, že je průchozí. Jedním koncem penis zajede dovnitř a druhým může vykukovat ven. Krásně se tak můžou zapojit i lačné jazýčky a až přijde orgasmus, stačí jen namířit. Průchoznost je o to zajímavější, že jeden otvor je užší než ten druhý. Můžeš si vybrat, jestli budeš mít úzký vchod u kořene, a vytvoříš tak pocit podobný análnímu sexu, nebo si úzký otvor necháš pro žalud. Na citlivé uzdičce to taky stojí za to. Má i velmi výrazné vroubky uvnitř, těsnost si určuj podle nálady stiskem. Masturbátor Clear Jack tě bude bavit fakt dlouho. A často. To si piš.

  Jeho další výhodou je jeho prakticky nezničitelnost. Tenhle materiál prostě přežije všechno, přizpůsobí se, můžeš do něj bušit jako o život a vydrží asi navždy. Je parádní i na cestování, váží jen 170 g. V klidu je navíc malý, má 12 cm na délku a 7 cm na šířku. Ale neboj, natáhne se. Až na 23 cm. Je ideální i pro velký penis.

  Umývání je pohoda, prostě propláchneš teplou vodou. Lubrikant to bude chtít vždy.

  Má snad jen jednu nevýhodu. Mlaská. Ale pokud miluješ zvuk vzrušené mlaskající vagíny, můžeš to považovat spíš za výhodu… Masturbátor Clear Jack určitě patří mezi kousky, které stojí za to mít doma ve sbírce. Je levný a dá ti fakt hodně.

  • Opravdu realistický pocit
  • Skvělý trénink výdrže
  • Rychlý orgasmus

  Zlatá kráska Fleshlight STU patří mezi kvalitní umělé vaginy. Je skvělá nejen jako náhradní milenka, ale i pro trénink výdrže, což je její hlavní přednost. STU v překladu znamená “tréninková jednotka”. Takže pozor, tady nejde jen o zábavu. Jde o to trénovat výdrž pro skutečnou vagínu.

  Umělé vaginy Fleshlight vypadají velmi reálně. Je hebká a měkká. Uvnitř má výstupky, které mají dráždit a navíc připomínat skutečnou ženu. A speciálně když ji nahřeješ, daří se jí to skvěle. Je to jak zabořit se do skutečné vagíny. Skoro.

  Zajímavou vlastností umělé vagíny Fleshlight STU je regulace těsnosti. Ale my jsme s ní nijak zvlášť skvělou zkušenost neměli, žádný velký rozdíl. 

  Jinak holka rozhodně něco vydrží, jde o velmi kvalitní kousek. Když se o ní budeš starat, vydrží krásná a lačná dlouho.

  Hodí se i pro větší penis, ale stejně je příjemně těsná. Díky pevnému obalu s ní můžeš trénovat třeba i tak, že ji umístíš v gauči, což je super výhoda, zase se tak o kus přiblížíš pocitu opravdového sexu. Její velikost někomu vyhovovat nemusí, trochu hůř se s ní manipuluje, nám to ale nepřišlo jako problém.

  Potřebuje větší péči při údržbě, ale to všechny umělé vagíny. Když má vydržet krásná, bez pudru to nejde.

  Zkrátka a dobře, Fleshlight STU je kvalitní vagína ideální pro toho, kdo to myslí vážně. A kdo ze sebe chce udělat borce s pořádnou výdrží.

  • Je lehká
  • Je levná
  • Může vibrovat

  Umělá vagina Paula Wild nepatří mezi nejkvalitnější kousky. Je levná a v dohledné době se opotřebuje, s tím počítej. Ale má i skvělé vlastnosti a za tuhle cenu jde určitě o fajn model.

  Má se údajně jednat o vaginu vytvořenou podle odlitku vaginy Pauly Wild. Ale upřímně? My jí to nevěříme. Nějak se nám nezdá, že by mohla být známá pornohvězda tak malá (no žejo…). Jinak ale realistická je. Za tu cenu je překvapině měkká, hebká a příjemná. Je ale ideální pro menší penis (tak pod 16 cm a s menším průměrem). I větší penis se do ní narve, budeš ji ale muset vyndat z pevného obalu. Což je o to otravnější, že má na konci díru, kterou ti bude vytékat ven lubrikant. Kterého budeš potřebovat dost, pokud chceš reálnější zážitek a především pokud máš širší penis, bez lubrikantu se do ní možná ani nenarveš.

  A teď to příjemné. Vagina Paula Wild je super v tom, že má kromě hlavního otvoru ještě další dvě dírky (na spodku, když ji vyndáš z tuby). Jednu dírku můžeš držet při používání Pauly, čímž v ní vytvoříš podtlak. Je to super, vážně funguje a pocit z toho jde přirovnat k orálnímu sexu. A druhá díra je pro vibrační patronu. Díky které můžeš mít vibrační vaginu za pár stovek. Paráda. Tohle moc chválíme.

  Jinak se Paula v pohodě umývá, ideální je jí pudrovat jako všechny umělé vaginy. Dobře se vyndavá z obalu a můžeš jí před použitím nahřát v teplé vodě, bude realističtější. Je lehká a dobře se s ní manipuluje. 

  Takže umělá vagína Paula Wild je fajn pokud chceš něco levnějšího. Nabízí docela fajn zážitek, ale rozhodně nevydrží navždy. Pravou Paulu ale nečekej…

  • Skladná
  • Lubrikant přiložen

  Honítko Tenga Egg je… dobré jen jako jedna věc. Jako vtipný dárek. Ok, možná i jako zkouška honítek. Levných a nekvalitních honítek.

  Jsou myšlená jako jednorázovka. Možná když má člověk rád po ruce něco, do čeho může kdekoliv na záchodcích zasunout a uvolnit stres… tak to možná může dávat smysl. Jsou malinká a vejdou se do kapsy, to je na nich docela fajn. Ale jinak? Prostě ne. Existuje spousta krásných umělých vagín, které taky nestojí moc peněz. Honítko Tenga Egg je nekvalitní a prožitek s ním velmi podprůměrný. Stojí sice pár kaček, ale po jednom použití by mělo jít do koše. Oukej, zvládne těch čísel víc, když si ho umeješ, ale moc jich nebude, za chvíli se prostě rozpadne. Pokud tě láká jeho nízká cena, věř, že s vagínou za pár stovek pořídíš prostě mnohem líp, ta ti vydrží. A v posteli je lepší.

  Ale zpět k Tenga Egg, když to musí být. Je to tedy takové malé vajíčko, odšroubuješ ho a najdeš kus plastové hmoty s dírou. Když tam zasuneš penis, plastová hmota se natáhne. A můžeš jet. V podstatě si tak zase užíváš se svou klasickou společnicí pravačkou/levačkou. Tenga Egg se prodávají v různých provedeních, náš tester v nich ale necítili žádný rozdíl. Když si honítek objednáš víc, dostaneš je v platu vajec, což je fakt originální a vtipné. Uvnitř každého vajíčka je i lubrikant. Mají jen jednu díru, takže neuděláš žádný nepořádek (víš jak). Za to vše palec nahoru. Natáhnou se údajně i pro velký penis, ale je otázka, co všechno vážně zvládnou, my jim moc nevěříme. Je spíš pro menší pánské velikosti.

  Pokud ho přece budeš chtít vyzkoušet, tak pozor na to, kde ho kupuješ. Oficiální Tenga Egg stojí něco kolem stovky. Koupíš ale i “Tenga Egg” typu AliExpress za pár korun. A to už je teprve kus plastu pro srandu. Ale víš co? Fakt se raději mrkni u nás a vyber si nějakou lepší vagínu, která ti podrží mnohem víckrát a mnohem líp.

Umělé vagíny - co by jsi měl vědět

Vhodné pro: muž, masturbace, partnerský sex.

Cena: velmi různá. Existují velmi levné vagíny za stovku, stejně jako kvalitní modely za několik tisíc.

Možnosti použití: k zábavě i k tréninku. Používáním umělé vagíny trénujete výdrž a můžete zkoumat nové techniky.

Při nákupu sledujte: velikost, materiál, vnitřní výstupky, regulace těsnosti, možnost přidat vibrace, typ vagíny (vagína, orál, anál…).

Umělé vagíny v první řadě nahrazují mužům ženu/ruku. Když si pořídíte lepší model s vnitřními realistickými výstupky, před použitím nahřejete vagínu v teplé vodě a doplníte o lubrikační gel, čeká vás velmi realistický prožitek podobný přirážení do skutečné vagíny.

Díky tomu lze umělé vagíny využívat zajímavěji než jen k rychlému orgasmu. Mohou být učitelkou méně zkušeným mužům. A trenérkou těm, kteří chtějí zapracovat na své výdrži. I u některých žen jsou vagíny oblíbené – mají pomocnici, která jim pomůže postarat se o muže s minimální námahou.

Při výběru vagíny sledujte její velikost. Některé vagíny jsou menší, nejde ale jen o příjemnou těsnost, ale o to, že velký penis se do nich vůbec nemusí nacpat. Vagíny mají často speciální vlastnosti – některé simulují vagínu či anální sex, jiné pozici na koníčka nebo orální sex. Některé jsou vyrobeny třeba i podle odlitku vagíny skutečných žen (pornohvězd).

Velké vagíny v pevné tubě mají tu výhodu, že je můžete umístit třeba do gauče a simulovat skutečný styk. Vagíny, které můžete z tuby vyndat, umožňují regulovat těsnost stiskem.

U levnější umělé vaginy počítejte s tím, že tolik nevydrží. Takže i když budou na začátku krásně tvarované, brzy to už taková sláva nebude. V každém případě o vagínu musíte pečovat – umýt ji (žádné mýdlo!) a po uschnutí napudrovat, aby si zachovala měkkost a hebkost.

'tip': Až si příště pustíte porno s Paulou Wild, pořiďte si k tomu i její vagínu…

Časté otázky: Umělé vagíny

Jak u vagíny fungují vibrace?

Některé vagíny můžete obohatit o vibrace. Musí však mít místo na vibrační patronu. Tu pak zasunete dovnitř a můžete zjistit, co na těch vibracích ženy mají.

K čemu je u vagíny regulace tlaku?

Pokud má umělá vagína takovou možnost, nabízí vám prožitek podobný orálnímu sexu. S regulátorem tlaku můžete vytvořit podtlak a užít si tak zase něco trochu jiného.

Jak o umělou vagínu správně pečovat?

Po každém použití ji umyjte vodou (třeba i s antibakteriálním přípravkem určeným na hračky). Ale žádné mýdlo, to jí nedělá dobře. Pak ji nechte uschnout a na závěr posypte obyčejným dětským pudrem. Takhle vydrží nejdéle hebká a měkká.

Jaké existují velikosti vagín?

Bohužel zatím nikdo velikosti moc neřeší. Pokud máte větší výbavu, doporučujeme kupovat jen vagíny, u kterých se vysloveně dočtete, že jsou určeny pro velký penis. Malá umělá vagína opravdu není tak příjemná jako v realitě…

Proč a jak vagínu nahřát ve vodě?

Když ji trochu nahřejete, pocit reálné vagíny bude ještě skutečnější. U většiny vagín to není problém, stačí je na chvíli ponořit do teplejší (ale ne horké) vody.

Potřebuji lubrikační gel na umělé vaginy?

Ano. Aby to správně jezdilo a klouzalo, gel je opravdu potřeba. Doporučujeme třeba hřejivý gel, který pocit pravé vagíny ještě umocní. 

Jsem panic. Můžu to zkusit s vagínou?

No jasně. Jde o úplně ideální přípravu na první pořádné číslo… 

Je to vážně jako reálná žena?

Dražší a kvalitnější vagíny stojí za to. Některé simulují prostředí vagíny opravdu dokonale, jsou měkké, členité, hebké, těsné. Do ucha vám sice nezavzdychají, ale penisu nabídnou skutečně věrnou jízdu.

Levnější vagíny jsou ale obvykle spíš jen takové honítko – je to trochu něco jiného a možná i pohodlnějšího, ale stejný pocit jako v reálné vagíně nečekejte.

Jsem starší 18 let? ...