Dilda

Dildo je jako vibrátor, jen bez vibrací. Jelikož dilda nemají žádné vibrující motorky, jsou obvykle pružnější, lehčí i levnější. Jsou také téměř nerozbitná, můžete s nimi blbnout i ve vodě, a tak se i pohodlně čistí. Prodávají se v nejrůznějších tvarech i s řadou zajímavých vychytávek.

Vhodné pro: žena, muž, masturbace, partnerský sex.

Cena: různá. Najdou se velmi levná základní dilda i drahá luxusní dilda.

Možnosti použití: nejrůznější. Existují připínací dilda, dilda pro dvojí penetraci, anální dilda, XXL mackové…

Při nákupu sledujte: materiál, rozměr, typ.

Zásadní rozdíl mezi různými dildy dělá v první řadě materiál. Můžete si pořídit třeba skleněné či kovové dildo, oba materiály jsou velmi pevné, proto dobře míří třeba na bod G nebo na prostatu. Také umožňují hru s teplotami – můžete je nahřát i zmrazit. Pohodlně se čistí, což platí pro všechna dilda, ale pro tahle dvojnásobně.

Nejlepší dilda 2020


Skleněné dildo Icicles No. 2

4.9 out of 5 stars
cena od 799 Kč
Tak tahle věcička je naprosto geniální. Studená či teplá. Sklo je opravdu neskutečně příjemné....
recenze zákazníků

Gelové dildo Purple

4.9 out of 5 stars
cena od 369 Kč
Na první pohled velmi příjemný materiál. Délka i šířka jsou akorát. Příjemně pružný. Já i manželka si ho chválíme....
recenze zákazníků

Dvojité dildo Double

4.7 out of 5 stars
cena od 489 Kč
Pomůcka je výborná .. strašně jsem si ji oblíbila.. je nejlepší hlavně na uspokojení obou dírek najednou
recenze zákazníků

Dildo Maxim II z dvojitého silikonu

5 out of 5 stars
cena od 1 199 Kč
Po rozbalení mne mile překvapil velice příjemný materiál. Délka je dostačující, ale na šířku bych si...
recenze zákazníků

Anální dildo Black Stud

5 out of 5 stars
cena od 649 Kč
Partnerka začala popichovat se zadečkovým dobrodružstvím na mě (pegging) a nakonec...
recenze zákazníků

INSPIRACE:
Dámy, pokud si chcete s dildem užít opravdu pořádně, vyberte si zahnutý tvar pro stimulaci bodu G.

Časté otázky o dildech


Rozdíl mezi nimi je v tom, že dildo je pouhým modelem penisu a vibrátor vibruje. Nenechte se zmást sexshopy, které nabízí „vibrační dildo“. To je už zkrátka a dobře vibrátor.

Obojí nabízí něco trochu jiného. Výhoda dilda je v tom, že bývají věrnější napodobeninou penisu. Hodí se pro ty, kdo znají svá citlivá místečka a chtějí na ně cílit a útočit podle nálady. Vibrátory zase vrní a masírují, jsou intenzivnější a udělají více práce sami.

Záleží, co se vám líbí. Pořádně plný pocit? Pak se samozřejmě nabízí větší rozměr. Ale pozor, když si vyberete až příliš velký kus, je to větší problém, než když je příliš malý. Což platí pro průměr (rozumná začátečnická velikost je do 4 cm), délky ale není nikdy dost, tam platí zásada opačně: příliš krátké dildo nenafouknete, ale příliš dlouhé prostě nemusíte zastrčit celé. Alespoň se lépe drží.

Co jde o hygienu, vyhrává silikon. Je nejhygieničtější ze všech materiálů. Celkově má i skvělou odolnost a lze ho leda doporučit.

Kov i sklo jsou také poměrně hygienické materiály, ideálně když o ně pečujete s desinfekcí na hračky. Guma a gel jsou nejméně hygienické i nejméně odolné.

Všechny tyto materiály jsou měkké a na dotek příjemné, používají se pro svou podobnost s kůží. Silikon je ale pro erotické hračky vždy nejvhodnější, v gelových i gumových hračkách se tvoří miniaturní póry a snadno se tam usazují drobné nečistoty a bakterie (speciálně pro zadeček jsou tedy vysloveně nevhodné).

Silikon je dražší, ale zdravější. A také odolnější. Speciálně pokud neznáte výrobce hračky, doporučujeme se materiálům typu guma a gel vyhnout, nejde jen o hygienu, ale často se ničí nebo nepříjemně zapáchají.

Některé mohou být. Každý model je jiný. Speciálně silikon vůbec nemusí být měkký, čtěte informace o každé jednotlivé hračce.


Jsem starší 18 let? ...