Masturbátory

Masturbátory pro muže mají otvor, který více či méně věrně simuluje vaginu, anální otvor nebo i ústa. Vyrábí se v nejrůznějších provedeních, od malých fórových vajíček po promakané modely lidského těla až k pokročilým hi-tech kouskům, které lze propojit s virtuální realitou a nechat je samostatně pracovat v rytmu porna.

  • Simuluje anál i vagínu
  • Je průchozí
  • Levný a zajímavý

  Masturbátor Clear Jack patří mezi jednoduché a o to víc zajímavé kousky. Ideální pro oživení obyčejného honění penisu, pro páry i samotného muže. Je průhledný, což je ještě zajímavější pro ty, kdo milují pohled na pořádně naběhlý penis v akci. 

  Pro partnerské hrátky je úplně skvělý, třeba i proto, že je průchozí. Jedním koncem penis zajede dovnitř a druhým může vykukovat ven. Krásně se tak můžou zapojit i lačné jazýčky a až přijde orgasmus, stačí jen namířit. Průchoznost je o to zajímavější, že jeden otvor je užší než ten druhý. Můžeš si vybrat, jestli budeš mít úzký vchod u kořene, a vytvoříš tak pocit podobný análnímu sexu, nebo si úzký otvor necháš pro žalud. Na citlivé uzdičce to taky stojí za to. Má i velmi výrazné vroubky uvnitř, těsnost si určuj podle nálady stiskem. Masturbátor Clear Jack tě bude bavit fakt dlouho. A často. To si piš.

  Jeho další výhodou je jeho prakticky nezničitelnost. Tenhle materiál prostě přežije všechno, přizpůsobí se, můžeš do něj bušit jako o život a vydrží asi navždy. Je parádní i na cestování, váží jen 170 g. V klidu je navíc malý, má 12 cm na délku a 7 cm na šířku. Ale neboj, natáhne se. Až na 23 cm. Je ideální i pro velký penis.

  Umývání je pohoda, prostě propláchneš teplou vodou. Lubrikant to bude chtít vždy.

  Má snad jen jednu nevýhodu. Mlaská. Ale pokud miluješ zvuk vzrušené mlaskající vagíny, můžeš to považovat spíš za výhodu… Masturbátor Clear Jack určitě patří mezi kousky, které stojí za to mít doma ve sbírce. Je levný a dá ti fakt hodně.

  • Nové pocity
  • Bez práce
  • Luxusní hračka

  Ženy mají Womanizer, muži Cobra Libre. Možná i tak by se to dalo povědět.
  Jde o velmi luxusní hračku, která nabízí něco nového. Do Cobry se zasune jen špička penisu a stimulace tak není založena na přirážení jako u klasické umělé vagíny. Spíš jde o masáž žaludu pomocí vibrací a pulzních programů. Cobra má 10 stupňů vibrací a 3 druhy pulzních programů, má dva vibrační motorky. Je trochu škoda, že se do ní dá zasunout opravdu jen špička, nicméně jízda je to i tak intenzivní, právě špička je na celém penisu nejcitlivější a Cobra to s ní umí. Výhodou je pak to, že si můžeš dopřávat masáž a nechat se pohodlně a bez práce dovést až k orgasmu. Někteří muži ho mají už za několik krátkých minut.
  Jinak je Cobra Libre unikát už na pohled. Design má promakaný a vypadá vskutku exkluzivně. Ovládání je šikovné a dobře reaguje, hračka se i dobře drží. Velké výhody jsou i vodotěsnost, díky které si s ní můžeš užívat i ve vaně, a pohodlné nabíjení pomocí nabíječky, která je součástí balení. Umývání je díky vodotěsnosti snadné, stačí voda a klidně trochu mýdla nebo desinfekce. Výrobce Fun Factory je jistou zárukou kvality, takže by Cobra měla něco vydržet. Je vyrobená z kvalitního silikonu, na dotek hebká a příjemná.
  Jde o poměrně velkou hračku. Na to, že se do ní zasouvá jen žalud, je na náš vkus až moc velká. Dlouhá je 16 cm, široká 6 cm, váží 307 gramů. Prostor pro zasunutí penisu je velký asi 7,5 cm.
  Hlavní nevýhodou je určitě vysoká cena. A to, že předem nevíš, jestli právě tebe tenhle druh stimulace taky tak nadchne. Někomu za to Cobra Libre stojí, je z ní úplně nadšený a užívájí si jí skoro každý den. A podle někoho to zase takový zázrak za ty peníze není.

  • Pocit hlubokého hrdla
  • Nízká cena
  • Ideální na cesty

  Když miluješ orální sex a hledáš něco nenáročného pro zpestření masturbace, Tenga Deep Throat je fajn nápad.
  Simuluje nejen orál, ale přímo techniku hlubokého hrdla. A docela se mu to daří, podtlak má pěkný, je to opravdu podobné hlubokému intenzivnímu kouření. Proti klasickým Tenga Egg je tenhle Tenga o tři úrovně výš. Podtlak lze i regulovat, stačí odlepit nálepku, pod kterou je ventil, a podle potřeby ho utěsňovat jen prstem. Což je i bezpečnější volba. S nálepkou vytváří Tenga opravdu silný podtlak, což může skončit i protržením hračky. Uvnitř je hezky měkký, má i výstupky pro lepší dráždění. Nemá žádné vibrace.
  Jde o hračku na jedno použití, takže je poměrně levná. V praxi ale většina lidí Tenga Deep Throat používá opakovaně. Není to velký problém, zpracování hračky je poměrně kvalitní, takže obvykle vydrží pár čísel a pořád to bude stejně fajn pocit. Jediný problém je v tom, že nejde umývat (je neprůchozí), takže je ideální používat ho s kondomem. A pryč s tou nálepkou, aby se hned neprotrhl.
  Přestože lze použít i vícekrát, hlavní přednost Tenga Deep Throat je stejně v té jednorázovosti. Je skladný a nenápadný, ideální k tomu přibalit ho do tašky, někde si s ním užít, a pak ho prostě vyhodit. Protože když chce člověk masturbátor pro opakované domácí používání, určitě dává smysl pořídit si spíš kvalitní kousek, který sice stojí víc, ale vydrží dlouho. Ale možná když má jeden peněz dost a nechce se mu zabývat se umýváním hraček, klidně si může dopřávat jednorázové Tenga akce. Nicméně ekologické to určitě není.
  Nevýhodou je velikost, Deep Throat je vhodný pro muže do velikosti penisu 15 cm. Prodávají se ale i modely US – Ultra size, pro muže s větší velikostí.

  • Skladná
  • Lubrikant přiložen

  Honítko Tenga Egg je… dobré jen jako jedna věc. Jako vtipný dárek. Ok, možná i jako zkouška honítek. Levných a nekvalitních honítek.

  Jsou myšlená jako jednorázovka. Možná když má člověk rád po ruce něco, do čeho může kdekoliv na záchodcích zasunout a uvolnit stres… tak to možná může dávat smysl. Jsou malinká a vejdou se do kapsy, to je na nich docela fajn. Ale jinak? Prostě ne. Existuje spousta krásných umělých vagín, které taky nestojí moc peněz. Honítko Tenga Egg je nekvalitní a prožitek s ním velmi podprůměrný. Stojí sice pár kaček, ale po jednom použití by mělo jít do koše. Oukej, zvládne těch čísel víc, když si ho umeješ, ale moc jich nebude, za chvíli se prostě rozpadne. Pokud tě láká jeho nízká cena, věř, že s vagínou za pár stovek pořídíš prostě mnohem líp, ta ti vydrží. A v posteli je lepší.

  Ale zpět k Tenga Egg, když to musí být. Je to tedy takové malé vajíčko, odšroubuješ ho a najdeš kus plastové hmoty s dírou. Když tam zasuneš penis, plastová hmota se natáhne. A můžeš jet. V podstatě si tak zase užíváš se svou klasickou společnicí pravačkou/levačkou. Tenga Egg se prodávají v různých provedeních, náš tester v nich ale necítili žádný rozdíl. Když si honítek objednáš víc, dostaneš je v platu vajec, což je fakt originální a vtipné. Uvnitř každého vajíčka je i lubrikant. Mají jen jednu díru, takže neuděláš žádný nepořádek (víš jak). Za to vše palec nahoru. Natáhnou se údajně i pro velký penis, ale je otázka, co všechno vážně zvládnou, my jim moc nevěříme. Je spíš pro menší pánské velikosti.

  Pokud ho přece budeš chtít vyzkoušet, tak pozor na to, kde ho kupuješ. Oficiální Tenga Egg stojí něco kolem stovky. Koupíš ale i “Tenga Egg” typu AliExpress za pár korun. A to už je teprve kus plastu pro srandu. Ale víš co? Fakt se raději mrkni u nás a vyber si nějakou lepší vagínu, která ti podrží mnohem víckrát a mnohem líp.

Masturbátory - co by jsi měl vědět

Vhodné pro: muž, masturbace, partnerský sex.

Cena: stovka až XX tisíc.

Možnosti použití: oživení masturbace i sexu, propojení s VR, trénink techniky i výdrže.

Při nákupu sledujte: rozměry, typ průniku (vagína, anál, orál), regulace těsnosti, vibrace, materiál, speciální funkce.

Dnes existují masturbátory nejrůznějších typů. Dávno nejde jen o “plastové díry do kterých se dá strčit penis”. Pod masturbátorem si můžeš představit pomůcku pro mužskou masturbaci. Patří mezi ně jak luxusní automatické masážní strojky na penis, tak i velmi jednoduché a levné návleky pro příjemnější honění.

U obou jde o úplně jiný typ erotické hračky, takže nejprve o těch levnějších, klasických masturbátorech, které si lze představit jako návlek na penis. I ty mají nejrůznější druhy. Můžeš zkusit malý kapesní masturbátor za pár kaček (ale ten moc nedoporučujeme, to je spíš pro zajímavost). Pokud chceš něco, s čím si užiješ víckrát, určitě to chce investici alespoň pár stovek.

V první řadě je dobré sledovat typ masturbátoru. Některé simulují vagínu, jiné anál a některé ústa. Vagína je pro klasiky, anál pro ty, kdo mají rádi pořádné sevření, a ústa by měla vytvářet pocit podtlaku a sání.

Obvykle mají uvnitř nějaký typ vroubků a dráždítek. Masturbátory typu vagína často vagínu věrně napodobují (a pokud tě tohle láká, vybírej rovnou umělé vagíny, to jsou v podstatě také masturbátory, akorát jasně zaměřené). Některé masturbátory jsou i 2v1, z jedné strany vagína, z druhé anál. Nebo jinak.

Vyrábí se z různých materiálů, většinou ze silikonu a podobně, aby byly co nejpříjemnější a napadovovaly lidské tělo. Známý výrobce umělých vagín Fleshlight má například pro výrobu svých vagín vlastní patentovaný materiál, který je výrobním tajemstvím. O lepší masturbátory z podobných materiálů je ale obvykle potřeba se lépe starat a po každém použití je umýt a po uschnutí napudrovat. Takže pokud tě tohle neláká, dej si při výběru pozor, aby sis vzal nenáročný materiál. Vyrábějí se třeba i průhledné masturbátory pro ty, kdo se rádi koukají.

Taky je důležité sledovat velikost, aby se do masturbátoru penis pohodlně vešel. U některých lze regulovat těsnost, ať už stiskem ruky nebo jinak. Některé modely jsou v pevném obalu, ty jsou výborné pro trénink sexu. Můžeš je umístit třeba do gauče a napodobit tak věrněji styk. Podobně fungují i masturbátory s přísavkou.

ovládání přes mobilní aplikaci>. Nebo vyhřívání, díky kterému lépe přibližují pocit lidského těla. Většinu levných masturbátorů lze však nahřát i manuálně, stačí je nechat chvíli v teplé vodě (pokud jsou vodotěsné). A můžeš si koupit i speciální nahřívač, který stojí pár stovek.

Pokud chceš něco extra, můžeš si pořídit masturbátor tipu torzo, který je replikou (více či méně velkého) kusu lidského těla. Obvykle má díky tomu i anální i vaginální otvor a můžeš si s ním užít třeba i prsa a zadek. Pěkné modely bývají už ale docela drahé.

Mezi nejzajímavější pak patří pokročilé hi-tech modely, které lze připojit k virtuální realitě. To můžeš využít při sledování porna (některé masturbátory dovedou pracovat v jeho rytmu) nebo při vztahu na dálku, kdy masturbátory napodobují pohyby partnera přenášené obrazem.

tip: Masturbátory se obvykle používají s lubrikačním gelem (je to příjemnější). My speciálně doporučujeme hřejivý lubrikant, pěkně to oživí.

Časté otázky: Masturbátory

Jsou masturbátory vhodné i pro pár?

Rozhodně! Jsou super pro samotného muže, ale spousta párů je moc ráda využívá i při společných hrách. Jsou i ženy, které velmi vzrušuje pohled na partnera, který “zasouvá někam jinam”. Nevinný způsob, jak objevit zase něco nového. A ideální náhrada pro dny menstruace.

Prý je lepší používat masturbátor s kondomem

To opravdu záleží na tom, o jaký masturbátor se jedná. U průchozího masturbátoru je to úplně jedno, stejně jako u gelové hračky nenáročné na údržbu. U umělých vagín to pak někdy může dávat smysl – při použití s kondomem se neušpiní. Ale to je asi tak jediná výhoda a ještě k tomu sporná – stejně dává smysl po použití hračku umýt, ať už jsi jí používat s kondomem nebo bez.

Pokud by jednu hračku sdílelo více mužů, kondom by smysl dával.

Jaký používat lubrikant?

Pro většinu mastiurbátorů je nejvhodnější lubrikant na bázi vody, tím se nikdy nic nezkazí. Především silikonové lubrikanty nejsou pro některé hračky vhodné.

Můžu použít obyčejný pudr?

Většina hraček ti bude tvrdit, že si musíš koupit na vagínu jejich speciální pudr (ideálně za pár stovek). Pro většinu ale platí, že vážně stačí úplně obyčejný dětský pudr. Ale to je pouze naše zkušenost a nemůžeme ti zaručit, že platí pro všechny umělé krásky na světě. Pokud máš dražší umělou vagínu a máš ji opravdu rád, raději ji tu péči dopřej...

Je potřeba všechny masturbátory pudrovat?

Ne. To platí jen pro ty, které jsou z choulostivého materiálu, který má napodobovat lidskou kůži, nejčastěji to platí pro umělé vagíny. Pokud by se u nich pudr nepoužíval, materiál se brzy zničí a nebude zdaleka tak příjemný jako na začátku, mohl by i začít lepit a blemcat. 

Na výrobku by to mělo být vždy uvedeno, pokud je potřeba ho pudrovat.

Jaký je rozdíl mezi umělou vagínou a masturbátorem?

Někde se dočteš, že masturbátor je jiný v tom, že vibruje. To ale není pravda, všechny masturbátory rozhodně nevibrují. Umělá vagína je typ masturbátoru, který velmi věrně napodobuje vagínu. Každá umělá vagína je tedy i maturbátor, ale ne každý masturbátor je umělá vagína, některé se vagíně vůbec nepodobají a fungují jinak.

Jsem starší 18 let? ...