Vibrátory na G bod

Vibrátory na G bod mají speciální tvar (zahnutou špičku), který umožňuje dráždění bodu G, což je velmi citlivé místo v pochvě s velkým množstvím nervových zakončení. Lze je používat téměř stejně jako obvyklé vibrátory. Jsou k dostání v nejrůznějších provedeních a variantách.

  • Spousta režimů a intenzit, spousta kombinací
  • Měkký a poddajný tvar vibrátoru
  • Vsuneš a užíváš si, nic nemusíš (držet, mačkat, hejbat)

  patří mezi poklady erotických hraček. Je drahý. Ale poklady mají svou cenu. A on za to rozhodně stojí.

  Tenhle vymazlený stroječek v první řadě samozřejmě ovládá podtlakové sání klitorisu. A jako každý podtlakový vibrátor to umí moc dobře. Orgasmus do pár minut není jen tak nějaký kec, je to realita. Potlak umí prostě divy. Budeš si ho užívat ve 12 stupních intenzity.

  Vyjímečným tenhle model pak dělá hlavně vibrátor na bod G (má celkem 11 cm, celý 19 cm). Značka tak představila svůj první model, který sání klitorisu doplňuje i o dráždění bodu G. A je to teda pořádná jízda. 

  Vibrátor má také 12 stupňů intenzity a k tomu i 12 vibračních režimů. Můžeš ho používat samotný i bez sání klitorisu, nebo ho naopak vypnout a užívat si jen klitoris. Vzniká tak hromada různých kombinací a hračka tě bude bavit hooodně dlouho. Režimy jsou zajímavé, intenzity od něžných po velmi silné, určitě si vybereš. Silikonový vibrátor na bod G je navíc celkem měkký a poddajný, hezky s ním tak můžeš zamířit přesně tam, kde se ti to líbí nejvíc (neboj, není to měkejš, na ty správný místečka zatlačí tak, jak by měl). Docela i drží na místě a s trochou šikovnosti si můžeš užívat i bez toho, abys ho vůbec musela držet (ale chce to trochu zapojit stehna, aby fakt dobře seděl).

  Rozhodně stojí za to zmínit dvě skvělé funkce. Smart silence, díky kterému podtlak začne sát až ve chvíli, kdy je blízko kůže (takže když někdo přijde, můžeš být během zlomku vteřiny tichá jako myška). A Stand by režim, díky kterému můžeš na chvíli Duo odložit a když se k němu vrátíš, bude si přesně pamatovat, kde jste skončili (režim, intenzitu). Moc šikovné.

  Kromě toho, že je šikovný, je samozřejmě i velmi elegantní. V krásném balení, s náhradní hubičkou (v barvě), s velmi pěkným pytlíkem na uložení. Tady se Womanizer rozhodně předvedl. Voděodolnost, snadné umývání, kvalitní a hygienický silikon a nabíjení přes USB je už u lepších a novějších modelů samozřejmost. Duo se nabíjí asi 2,5 hodiny a zvládne pak ve výkonu služby cca 2 hodiny. A to je opravdu hodně orgasmů. 

  Celkově je tenhle podtlakový vibrátor ideální pro masturbaci, klidně i vzájemnou s partnerem. Pro klasický sex logicky není dělaný, ale úplně něco jiného je anální sex. Muž v zadu, Duo vepředu. A budete z toho na větvi oba dva.

  Ještě pochválíme ovládání. Často je to s více funkcema chaos, ale Womanizer Duo to má krásně zmáklé. Ovládání je hezké, přehledné, šikovné.

  Moc ani nejde co vytknout. Snad jen si povzdechnout nad cenou, která ale zkrátka člověku dává skutečnou kvalitu. Možná Stand by režim by mohl být delší, jediná malinká chyba na kráse téhle dokonalosti. Rozhodně doporučujeme. Nejde jinak, Duo ti ukáže zákoutí luxusní vášně.

  • Super cena
  • Silné vibrace
  • 2v1, klitoris a bod G v rauši najednou

  je jako levnější verze Womanizeru Duo. I levný Satisfyer v této hračce nabízí radost z vibrátoru na G bod spojenou s pulzní stimulací klitorisu. Jistě, Womanizer to není, ale i on dokáže nečekaně velké věci.

  Velké plus je v první řadě jeho cena. Oproti Womanizeru Duo je to opravdu za sladkou hubičku. Třeba my jsme se báli, že za tuhle cenu bude určitě vypadat fórově. Opak je pravdou. Je opravdu elegantní. Žádný laciný čmuk, vypadá solidně, je hebký a příjemný, opravdu se povedl. Co jde o vibrátor na bod G, je hezky zahnutý, sice ne tak, jako Womanizer, ale také nabízí pěknou dávku rozkoše pro Géčko. Vibrační motor je přímo na konci vibrátoru, takže tě pěkně rozvibruje, žádné strachy. Je to opravdu intenztivní. Ve spojení s podtlakovým drážděním klitorisu to je silná jízda. Výborné je i to, že si můžeš zvolit, jestli zapneš jen vibrátor, pulzátor, nebo obojí najednou. Takže Rabbit může být klidně i vibrátorem nebo obyčejným Satisfyerem. Režimů intenzit má hodně (11) a rozhodně jsou dostatečně silné, pro někoho možná až moc. I vibrátor má různé vibrační režimy (je jich 10, nejde jen o intenzitu, ale o různé programy).

  Teď to méně příjemné. Ovládání. To je fakt zmatek. Některá tlačítka jsou k hubičce, jiná k vibracím a jsou tak nelogicky dělaná, že je v tom hrozný zmatek. Pokud nemáš luxusní pamět, počítej s tím, že budeš ze začátku pokaždé tápat, když ho nebudeš mít v ruce každý den. Ale tak co, člověk si to trochu pomačká a pochopí. Ale tlačítka teda nic moc. Další problém může být jeho tvar, ale tohle u takových hraček prostě nejde jinak. Každá žena je jiná a některé tvar vibrátoru prostě nemusí dokonale na G vyhovovat. Ale je dělaný dobře a často by se to stát nemělo. Pak ještě zbývá pochválit vodotěsnost, to je vždy moc fajn věc, taková luxusní horká vana s orgasmem na konci. Výborné je to i pro mytí hraček, rychlovka a pohodička. Rabbit navíc patří mezi tišší modely.

  Celkově je Satisfyer G-spor Rabbit skvělý kousek, který se značce opravdu povedl. Není sice tak dokonalý jako Womanizer, ale jako levnější řešení je opravdu více než dobrý.

  • Skvělé vibrace
  • Elegantní design, kvalitní provedení
  • Použití i jako minivibrátor

  Splní vám vibrační vajíčko na g-bod Calexotics Curve všechny nemravné sny? To záleží. V mnoha ohledech je fantastické, ale v něčem by vás mohlo i zklamat. Záleží, co hledáte.

  • Velmi silné vibrace
  • Parádní na bod G/prostatu
  • Jednoduchý

  Vibrátor Purple Dream je na trhu už dlouho, ale stále je ohromně oblíbený. Je totiž velmi nekompromisní. Jeho tvar je jasný a vibrace mimořádně silné.

  Dnes už je většina hraček z hebounkého silikonu. Ale takový obyčejný plast má také výhodu. Velmi dobře přenáší vibrace. A je pevný. V kombinaci se zahnutým tvarem tak vzniká přímo mistrovská pomůcka pro silné dráždění bodu G. Které je o to lepší, že vibrační motorek je přímo ve špičce vibrátoru, z vibrací tak máš opravdu absolutní maximum. Ale není jen na ženský bod G. Vibrace samozřejmě umí divy i na klitorisu. Nebo na mužské prostatě. Pánové si ho také ohromně chválí. Ale díky jeho velikosti rozhodně není pro začátečníky…

  Jinak vibrátor Purple Dream nadchne minimalisty. Ovládá se jen pomocí kolečka, kterým se zvyšuje či snižuje intenzita vibrací. Jednoduché a efektivní. Ale co nám chybí jsou pulzní programy. Dnes už je člověk trochu rozmazlený a tohle zkrátka jen vibruje. No, nic není dokonalé. 

  Na pohled je Purple Dream docela zajímavý, to se musí nechat. Patří mezi větší vibrátory, má 22 centimetrů a jeho nejširší část je široká 4 centrimetry. Pěkné. Pro milovnice pořádného zaplnění.

  Další nevýhodou jsou baterie. Opět, dnes už jsme zvyklí na dobíjení, což je ekologičtější, pohodlnější, levnější. Alespoň že potřebuje tužkové baterky, což je jednoduchá klasika. A vydrží s nimi docela dlouho (6 hodin na silných vibracích na běžných baterkách).To není zase tak zlé.

  Vibrátor je voděodolný, takže se docela příjemně umívá a není se čeho bát. Do vany se ale nehodí, vodotěsný není.

  Ve zktrace jde o starší, ale opravdu pěkný kousek. Vibrátor Purple Dream přivede k extázi bod G nebo prostatu extra silnými vibracemi. Umí to a ukáže ti, co jsou pořádné vlny rozkoše v pěkném fialovém mackovi.

  • Fajn kvalita za fajn cenu
  • Silné vibrace
  • Pěkný a věrný tvar penisu

  Silikonový vibrátor Borůvka už roky patří mezi oblíbené klasiky, recenze na něj jsou obvykle nadšené. A předtím byl jiný mistr Borůvka, úplně stejně oblíbený. Proč ho ženy zbožňují? Je to taková… rozumná a přesto sexy volba.

  Rozumný je mistr Borůvka cenou, kvalitou, funkcemi, velikostí, vzhledem. Tak nějak vším. Je to taková přiměřená kvalita za dobrou cenu. A zabalená v realistickém, krásném, žilkovaném penisu. Který je sice fialový, ale o to je zajímavější. Jeho velikost je opět… rozumná. Ani přehnaný megamacek, ani mrňous. Celkově má 20 cm, ke žhavé jízdě tak 16, na šířku 4 cm (a váží 217 gramů). Navíc je krásně zahnutý, takže bod G si přijde na své. Vibrátor Borůvka je z měkkého silikonu, což je nejen nádherně příjemný materiál připomínající lidskou kůži, navíc je i velmi hygienický. Díky poddajnosti silikonu se vibrátor navíc pěkně přizpůsobí tělu, brzy přejme jeho teplotu, je zkrátka příjemný skoro jako živý penis.

  A určitě je Borůvka oblíbený i díky svým vibracím. Jsou totiž parádně silné. Ale začít můžeš na těch něžnějších, má dohromady 3 úrovně. K tomu má i několik pulzních programů (4). Vše se přepíná jediným jednoduchým tlačítkem, které se dobře ovládá i během divoké akce. 

  Jelikož je vibrátor voděodolný, dobře se umývá. Stačí ošmrdlat pod proudem vody. Do vany si ho ale neber, úplně vodotěsný není. Což je asi jediná malá nevýhoda. A možná ještě baterky, člověk si v dnešní době už pomalu zvyká na dobíjecí hračky. Nicméně stačí dobíjecí baterky a je vyřešeno.

  Silikonový vibrátor Borůvka každopádně patří mezi velmi příjemné a pěkné kousky, které se skvěle hodí pro masturbaci i pro oživení partnerského sexu. 

  • Šikovný tvar
  • Nemusíš ho držet
  • Dostatek programů

  Adore G Vibe je další z podtlakových stimulátorů klitorisu spojený s vibrátorem na bod G. Cenou se řadí do střední kategorie, vzhled je podle nás trochu slabší, ale s klitorisem i bodem G to umí a splňuje všechny základní požadavky. Ve zkratce: jako levnější varianta tohohle typu hračky je G Vibe zajímavá možnost.

  Má zahnutý tvar ideální pro bod G. Můžeš si z něj klidně udělat i vibrátor na G a stimulaci klitorisu vypnout. Nebo naopak. Má 10 intenzit pro klitoris a 10 vibračních režimů pro bod G, takže si většina žen najde to své. Má pouze 2 tlačítka, ovládání je celkem jednoduché. Nevýhodou je ale to, že nemůžeš snižovat intenzitu, musíš se vždy proklikat všemi programy dokola.

  G Vibe je vyrobený z hebkého silikonu, což je vždy radost. Velmi příjemný materiál zvyšuje prožitek a dává hračce dojem luxusu. V případě Adore G Vibe to ale nestačí. Jeho zlaté dekorace jsou poněkud fórové a dojem luxusní hračky tak mizí v nenávratnu. Když už člověk měl jednou v ruce Womanizer Duo, tak se mu prostě nezavděčí. Ale samozřejmě nejde jen o vzhled. Ale je to škoda. Jelikož jde přece jen už o dražší hračku, mohla by vypadat na úrovni. A hlavně by si to zasloužila, jinak je ve většině ohledů šikovná.

  Hodně oceňujeme jeho tvar, je malý a dobře tvarovaný, pěkně sedí uvnitř úplně sám a nevypadává. Použitelná délka vibrátoru na bod G je 11,5 cm, délka výběžku pro klitoris je 12 cm s průměrem 2 cm. Hmotnost 170 g.

  Funguje na USB nabíjení, takže si nemusíš lámat hlavu s baterkami. Vydrží nabitý asi hodinu a půl, nabíjí se 2.

  Velká nevýhoda je podle nás chybějící vodotěsnost. Tenhle miláček ti bude dělat společnost bohužel jen na souši, což je škoda. Naštěstí je alespoň voděodolný, takže se alespoň příjemně a rychle čistí.

  Adore G Vibe je tak zajímavá možnost. Womanizer to ale není a není to ani Satisfyer, který stojí stejně a nabízí té muziky o něco víc. Pokud tě ale víc láká zahnutý tvar, určitě patří mezi dobré varianty levnějších stimulátorů. 

Vibrátory na G bod - co by jsi měl vědět

Vhodné pro: žena, masturbace, partnerský sex.

Cena: dražší. Vibrátory na G bod jsou obvykle o něco dražší, ale lze najít i malé levné kousky.

Možnosti použití: k zábavě i k tréninku. Kromě hledání uspokojení ho některé ženy využívají i pro trénink vaginálního orgasmu.

Při nákupu sledujte: funkce, materiál, vibrace, hlasitost, nabíjení.

Bod G je velmi citlivé, ale hůře nalezitelné a dosažitelné místo. Nachází se na přední straně vaginy, která není u běžného sexu či masturbace příliš drážděná. Proto vznikly vibrátory na bod G, které jsou navržené přímo na jeho stimulaci. Zvětšená a zahnutá špička vibrátoru dráždí vaginální stěnu a G bod při běžném zasouvání, takže se není třeba soustředit na hledání správného místa.

Variant G vibrátorů je mnoho. Můžete si pořídit pouhé dildo se zahnutou špičkou (bez vibrací), nebo model s pohyblivou a rotující hlavicí, který vám tam udělá hotovou diskotéku. Existují vibrátory na G bod s realistickým vzhledem, XXL vibrátory nebo pokročilé stroje, které dokonce umí samy přirážet a vy je tak ani nemusíte držet v ruce. Často se kombinují s malým vibrujícím výstupkem, který dráždí klitoris. Nebo rovnou dokonce s  bezdotykovou technologií dráždění klitorisu jako to umí Womanizer.

Vibrátory lze používat i pro podporu vaginálního orgasmu. Bod G je tak citlivý, že při jeho dráždění často dosahují orgasmu i ženy, kterým jinak vaginální dráždění k orgasmu nestačí. Trénováním orgasmu s bodem G tak můžete rozvinout schopnost dojít k orgasmu během sexu s partnerem.
Vibrátory na bod G se výborně hodí i pro párové hrátky. Stimulace bodu G může ženu dovést až k mokrému orgasmu.

TIP:
Až budete chtít vyzkoušet pokročilou techniku, vyberte si samopřirážecí vibrátor.

Časté otázky: Vibrátory na G bod

Je vibrátor vhodný na mužskou prostatu?

V zásadě ano. Na prostatu sice existují vhodnější vibrátory, ale i vibrátor na bod G může posloužit. Díky většímu průměru je to ale jen pro odvážné a trénované… A z hlediska jisté hygieny nedoporučujeme sdílet jeden vibrátor se ženou.

Po čem koukat, když zbožňuju vibrace?

Pak rozhodně chcete vibrátor, který bude mít vibrační motorek na konci, ve špičce. S takovým je prožitek z vibrací nejintenzivnější.

Nemůžu svůj G bod najít. Pomůže vibrátor?

Měl by. Zaručené to ale není, některé ženy mají s nalezením svého G bodu problém. Ale s velkým zahnutým vibrátorem a trochou trpělivosti máte rozhodně větší šanci než s pouhými prsty.

Jaké vibrátory stimulují G bod nejvíc?

Ty s nejvíc zahnutou velkou špičkou. Čím je špička zahnutější, tím výrazněji dolehne na bod G.

Jsem starší 18 let? ...