Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Erotické masáže >
 2. Jak na luxusní erotickou Nuru masáž? (a co to je?)

Jak na luxusní erotickou Nuru masáž? (a co to je?)

Lucy
Lucy
11. 5. 2017
7 minut čtení

Jde o techniku erotické masáže z Japonska. Už kdysi dávno ji šikmooké krásky prováděly přepracovaným malým mužíčkům v tradičních japonských lázních. Nuru masáž byla považována za vrcholný erotický a uvolňující zážitek.

Opravdu taková je, takže se brzy rozšířila do celého světa. A abyste z toho něco měli i vy, povíme vám, jak si tuto smyslnou masáž s nádechem exotiky užít i doma s partnerem.

Nuru masáž
Nuru masáž

Čím je Nuru masáž jiná

Co ji dělá speciální je Nuru gel. Vyrábí se především z mořských řas a je extrémně kluzký. Je navíc zcela přírodní, nezpůsobuje alergické reakce, je průhledný a nemá žádný zápach.

Z mořských řas se často vyrábí luxusní vyživující kosmetika. Řasy totiž mají na pleť velmi blahodárný vliv. Proto i Nuru gel pokožku vyživuje, zjemňuje a celkově hýčká.

A co se s tím výživným, extra kluzkým Nuru gelem dělá? Prozradíme vám zatím jen to, že všichni zúčastnění musí být nazí, pokrytí Nuru gelem a že do masáže zapojí celé své tělo…

Proč se Nuru masáž naučit?

Nejde jen o masáž, uvolnění, relaxaci, zdravé prohnětení svalů. Nuru masáž je především o erotice, vzrušení a smyslnosti.

Spousta lidí nikdy takovou masáž nezažila. Když ji partnerovi dopřejete, nepochybujte, že to pro něj bude výjimečné a nezapomenutelné… a stejně tak i pro vás. I masírující si v tomhle případě přijde na své. Správnou tečkou za Nuru masáží je totiž vyvrcholení obou partnerů.

Mrkněte na tohle krátké video, kde se zjednodušeně dozvíte, o čem to celé je:

Video slon

Co potřebujete pro Nuru masáž:

Než pomatlaní Nuru gelem nadšeně skočíte na partnera, je potřeba se trochu připravit:

 1. Příprava prostředí

V první řadě potřebujete podložku. No nemůžete se přece válet po koberci, to dá rozum. Pro masáž je ideální hladká podložka, která neabsorbuje vlhkost. Super je například vinylové prostěradlo či jiná nepropustná ochrana matrace (můžete zkusit i nafukovací matračku, ale pozor, ať není příliš malá). V zásadě můžete na zem natáhnout cokoliv dlouhého, hladkého a nepromokavého.

Kromě podložky si ještě k ruce připravte ručníky, to až bude po všem. Ať si nenaděláte po bytě Nuru ťápoty. (Nicméně Nuru gel je na bázi vody, takže když vám někde ukápne, skvrnu snadno vyčistíte.)

Masážní svíčka Orient Love
Tato svíčka je úžasná po prvním zapálení už touto vůní mě naladila s partnerem. Po dobře zapálení cca 20 minutek už vosk byl rozehřátý a sel z kalíšku krásně vlít do dlaně. Textura mi byla na omak příjemná.
Přečtěte si další zakaznické recenze
 1. Atmosféra

Udělejte si doma hlavně teplo, ať vydržíte dlouho nazí.

A věřte, že tohle je ta příležitost, kdy stojí za to dát si trochu práce. Vytáhnout svíčky, ztlumit světla, zapnout hudbu…  však to všichni známe. Obvykle se tím tolik neobtěžujeme, ale když dobře připravíte atmosféru, Nuru masáž bude ještě nezapomenutelnější zážitek pro vás pro oba.

 1. Nuru gel

Gel je potřeba zahřát. Protože kdo si chce kazit vzrušující atmosféru ledovým šokem, že?

Jemného zahřátí lehce dosáhnete tím, že tubu s Nuru gelem ponoříte do teplé vody. Určitě nepoužívejte vařící vodu (nebo nejprve dejte gel do uzavřené nádoby, která ho ochrání). Spíš ale doporučujeme použít dostatečně teplou vodu a uzavřenou tubu s gelem v ní nechat ráchat trochu déle.

Gel poté v misce nařeďte vodou podle návodu na obalu. Některé gely vyžadují pro ideální konzistenci více a některé méně vody, některé se neředí vůbec. Pokud vám konzistence gelu nebude vyhovovat, vždy můžete přidat vodu, to ničemu neuškodí. Jen pozor, ať to nepřeženete, nebo přijdete o ten extra důležitý klouzavý efekt.

INSPIRACE:
pokud si pořídíte Nuru gel, který není třeba ředit vodou, můžete ho na tělo aplikovat rovnou z tuby a díky tomu nebudete mít v miskách žádné zbytky.

Mimochodem, gel po masáži velmi snadno smyjete vodou.

Začínáme s Nuru masáží…

Ideální začátek je ve sprše. Nemusíme si asi vysvětlovat výhody společné sprchy, šátravých rukou a horkých mokrých těl… Ale v tomhle případě má společná sprcha i praktický účel – Nuru gel se mnohem lépe aplikuje na mokrá těla, takže zapomeňte na ručníky a utírání. (A hlavně zapomeňte na sex, to teprve příjde!)

Budeme pokračovat s myšlenkou, že je masérkou žena, protože svůdné ženské tělo k tomu má zkrátka lepší předpoklady. Takže dámy, jen do toho. A nebojte se, že by to byla jen makačka bez odměny jako u klasické masáže…

Ať si ještě mokrý muž po sprše lehne na záda na podložku. Vezměte misku s Nuru gelem a důkladně mu pomatlejte celé tělo. A pak pomatlejte i sebe. Mimochodem, v článku o jak svádět muže jsme psali o tom, že jsou muži velmi vizuální stvoření. Už tohle pro něj bude velmi erotické a šťavnaté. Nestyďte se, nechte ho pokochat se pohledem a dejte si pořádně záležet…

Až budete oba dokonale kluzcí, je čas se do toho dát. Podstatou Nuru masáže je hlazení, tření a klouzání. Prováděné celým tělem. Proto jsou ženy lepší Nuru masérky, máme totiž prsa, nejpříjemnější masážní pomůcku…

INSPIRACE:
Pokud na vás začne v průběhu masáže Nuru gel zasychat, stačí tělo lehce pokapat vodou a klouzavý efekt se obnoví.

Nejvzrušivějšího efektu docílíte, když budete zapojení těla stupňovat. Samozřejmě ale neexistují žádná psaná pravidla. Můžete následovat náš postup, nebo na něj prostě skočte a dělejte to, co bude dělat dobře vám i jemu…

Naše pomalá Nuru masáž, ze které bude šílet

Jdeme na to, pomalu, pozvolna, postupně. Prostě vzrušení na maximum.

Nejprve zapojte jen prsty:

Přejíždějte mu konečky prstů po celém těle. Jemně, ale s ohledem na lechtivé jedince.

Dlaně:

Přidejte něco z klasické masáže. Promasírujte namáhané svaly. A nezapomeňte ani trochu pozdravit intimní místa. Malinko.

Nohy:

Pro zpestření můžete zapojit i nohy. Ale pamatujte, že footjob se s Nuru gelem dělá spíš špatně.

Zadeček:

Čas zapojit pořádně tělo. Nejprve si muže otočte na břicho. Pak se na jeho zadeček posaďte a jezděte po něm. S Nuru gelem to jde úplně samo.

Prsa:

Nejprve mu dopřejte masáž prsy, když ještě leží na břiše. Pak si ho otočte, ať si to může naplno vychutnat. Klouzejte se po něm prsy od nohou až k hrudníku, rovnou přes penis (dávejte mu na něj ale raději trochu pozor).

Celé tělo:

Lehněte si na něj a dopřejte mu pocítit celé vaše tělo. Právě díky tomu je Nuru masáž tak intimní a speciální.

mokry orgasmus srzka

Ale jak už jsme říkali, neexistuje jediný správný postup. Zjednodušeně si na něj prostě jen můžete lehnout a nechat pracovat fantazii. Hýbat se tak, aby to dělalo dobře jemu i vám. Jakkoliv se vám právě chce. Se zapojením čehokoliv, co vás láká a vzrušuje.

INSPIRACE:
Nezapomeňte dýchat a ideálně i vzdychat. Všichni víme, co vzdychání dovede, tak je do toho! Ale i dýchání toho umí spoustu – napomáhá relaxaci a uvolnění těla. A čím víc se uvolníte, tím sladší erotickou masáž prožijete.

Dámy, chcete ještě pár důvodů, proč do toho jít?

Co třeba tohle:

 • Díky znalosti Nuru masáže ho vždy dostanete do varu.
 • Je to skvělá předehra.
 • A taky parádní dárek ke svátku, narozeninám, na Valentýna… nebo až zapomenete koupit opravdový dárek. J
 • Osvěžíte váš sexuální život.
 • Ani jeden z vás nebude mít potřebu hledat si z nudy bokovky.
 • A hlavně si užijete něco nového…

Správná Nuru masáž by měla končit pořádně silným orgasmem. Nejsou žádná pravidla, jak na to… (tedy pokud nejste u profesionální Nuru masérky…) ale dodejme i to, že Nuru gel je i výborný přírodní lubrikant…

Tak pojďte zkusit něco nového… pořiďte si Nuru gel a dopřejte sobě i svému partnerovi něco, co vám rozproudí krev v žilách ještě dlouho potom jenom díky vzpomínce.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...