Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Posílení pánevního dna >
  2. Venušiny kuličky anebo co vám Wikipedie neřekne…

Venušiny kuličky anebo co vám Wikipedie neřekne…

Lucy
Lucy
5. 12. 2020
3 minut čtení

Je spousta věcí, které na Wikipedii o venušiných kuličkách nezjistíte. Například to, že kuličky nejsou další moderní výstřelek, ale využívaly se už v roce 500 našeho letopočtu, pravděpodobně vznikly v Číně. Tehdy ještě kuličky nebyly ze silikonu, ale vyráběly se z nejrůznějších materiálů od dřeva, po kameny i drahé kovy. Byly oblíbené nejen jako zdroj radosti, ale i jako léčba různých ženských problémů. A čínská medicína je právem vyhlášená, oni prostě věděli.

Podívejme se teď spolu na to, co stojí za to o venušiných kuličkách vědět. I bez Wikipedie.

Venušiny kuličky pro lepší sex

Venušiny kuličky samozřejmě můžete používat ve dvojici (trojici je-li libo…), užít si vzrušující procházku-předehru, hrát si s nimi, kovové nahřívat a chladit… prostě si to naplno užívat nejrůznějšími způsoby. Lepší sex vám ale zajistí i bez toho, aby u něj musely být.

Pravidelným používáním venušiných kuliček totiž žena posiluje svaly pánevního dna. A to má mnoho výhod. Vynechme teď ty zdravotní a věnujme se těm v oblasti sexu. Silné svaly pánevního dna znamenají užší vagínu a větší prožitek pro muže i ženu. Když žena své svaly ovládá, může je také ve vhodné chvíli používat a stát se tím lepší milenkou. A v neposlední řadě silné svaly pánevního dna usnadňují dosahování orgasmů. Silnějších orgasmů.

No, to je pěkná řada výhod, co?

Spoustu dalších zajímavých informací i instrukcí k výběru si přečtěte v našich nejčastějších otázkách o venušiných kuličkách.

venusiny kulicky proti inkontinenci

Venušiny kuličky proti inkontinenci

Inkontinence je poměrně častý a zatraceně nepříjemný problém. Trápí nejen ženy v letech, ale může se vyskytnout i po porodu nebo při sedavém životním stylu. Naštěstí ale i tady nám pomohou venušiny kuličky.

Přečtěte si náš článek na téma venušiny kuličky proti inkontinenci.

Kuličky v těhotenství

Těhotenství je ideální doba kdy s kuličkami začít, protože právě tehdy se inkontinenci můžete vyhnout. Těhotenství je velmi náročná doba pro celou ženu, ale speciálně pro její intimní partie… venušiny kuličky to pomohou všechno zvládnout s větší grácií a lépe si zachovat kondici.

Opět jsme o tom podrobně vše napsali, přečtěte si náš článek o venušiných kuličkách v těhotenství.

Venušiny kuličky pro celé zdravé tělo

Zdravotní přínosy venušiných kuliček jsou tak úžasné, že se jeden vážně diví, proč se o tom na Wikipedii skoro nic nepíše. J Ale není to jen o venušiných kuličkách.

Určitě už jste slyšeli pojem kegelovy cviky. Jsou v poslední době velmi oblíbené, protože mají všechny výše uvedené sexuální i zdravotní benefity (a řadu dalších, o kterých píšeme v uvedených článcích.) Pánevní dno ženy ovlivňuje zdraví celého jejího těla mnohem víc, než by vás možná napadlo. Právě kegelovy cviky slouží k tomu, aby bylo zdravé a silné. No a venušiny kuličky jsou prostředkem, jak tyto cviky vykonávat pohodlně, bez velké námahy a s velkým účinkem. Můžete posilovat ale i bez nich, vše důležité spolu s přesnými návody jsme pro vás napsali ve článku kegelovy cviky.

Kovové kuličky Heavy Metal
Dobrá hračka pro zpestření. Výborně se hodí na předehru a naladění. Nemám co vytknout, jen čištění provázku.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Vybírejte s Lechtivým

Rádi pro vás testujeme, zkoumáme a ověřujeme. Najdete u nás několik recenzí na nejlepší venušiny kuličky, které jsme pro vás vybrali. Porozhlédněte se u nás, užijte si svou dávku erotiky a budujte u toho zároveň i své zdravé tělo…

Venušiny kuličky rozhodně můžeme doporučit každé ženě, která myslí na své zdraví. A na spokojeného partnera.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...