Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Jak dráždit bod g >
  2. Proč vybrat vánoční dárky 2022 na sexshopu?

Proč vybrat vánoční dárky 2022 na sexshopu?

Vendulka
Vendulka
15. 11. 2022
6 minut čtení

Krásný dárek zahřeje u srdce… a ještě lepší dárek zahřeje i jinde. Vánoce jsou přece o lásce. Tak co by se pod stromeček hodilo víc než skvělá hračka pro lepší sex? Luxusní sex vede k větší spokojenosti a tím pádem k rozvíjení lásky mezi partnery… takže dokonalý vánoční dárek, že jo?

Není třeba držet se zpátky. Stačí žhavé dárky vytáhnout až potom, co děti a babičky půjdou spát… a užít si jiskřivé vánoce plné lásky. A orgasmů.

Ale ne všechny erotické hračky tohle dovedou. Tady máš inspiraci na oveřené vánoční dárky ze sexhopu, které udělají ze štědrého večera opravdu božské potěšení.

vánoční dárky
Vánoční dárky

Vánoční dárky ze sexshopu PRO OBA

Proud vášně a pořádnej klacek

Znáš Španělské mušky? Slavné afrodiziakum. Když si pár kapek přimícháte do pití, měl by vás strhnout proud vášně. Následný divoký sex bude stát za to. Nejen protože budete oba maximálně nažhavení. Mušky také podporují proudění krve v genitáliích, a tak by i erekce měla být silnější a všechny dotyky a pocity pro vás oba intenzivnější.

S muškami je to ale vždy tak trochu loterie. Někomu neúčinkují. Někomu ale rozhodně ano, takže to nejsou jen prodejní triky. Spousta lidí hlásí skvělé zážitky a mušky miluje. Určitě stojí za zkoušku. Jen si představ ten vánoční večer…

Doporučujeme Cobeco Extra, patří mezi nejúčinnější mušky, které lidi nejvíc chválí.

Zažijte příval pořádné vášně

Španělské mušky Cobeco Extra STRONG
Sám jsem španělské mušku užil a zhruba po hodině jsme s ženou prožili vášnivý sex
Přečtěte si další zakaznické recenze

Vibrující radost pro oba… najednou

Párové vibrátory jsou skvělé pro oživení sexu. Dají se použít mnoha způsoby. Při žhavé předehře, pro ještě lepší orální sex. Samozřejmě si s takovým vibrátorem může i každý z partnerů užít luxusní sólo masturbaci, takže jsou to vlastně dvě hračky v jedné. Nejlepší jsou ale při společném sexu. 

Jsou navrženy tak, aby najednou stimulovali jak muže tak ženu. Většinou mají formu vibračního kroužku s výstupky. Muž si ho navlékne na penis, takže si vibrace užívá celou dobu, a k tomu se mu díky lehkému přiškrcení víc hromadí krev v penisu. A to znamená větší slast pro oba, muž je citlivější a ženu zase nadchne jeho pevnější erekce. Vibrační výstupky na kroužku pak během přirážení doléhají na ženin klitoris. Takže zkrátka jedna velká slast pro oba. Dárek, který se rozhodně nebude jen tak válet v šuplíku. Možná tak v tom nočním. Odkud ho budete pořád vytahovat.

Zkuste tenhle, patří mezi hodně vychytané modely (pozor na hodně levné párové vibrátory, většinou hodně klouzají, a tak se moc na klitoris netrefují a žena tak přichází o to hlavní. Tady určitě doporučujeme raději koupit nějaký lepší):

Udělejte si mimořádně dobře, společně

Párový vibrátor Double-Sided
Vibrator používáme s přítelem společně, je to super věc pro předehru. Zkoušeli jsme i při sexu a na koníčka se nám zatím osvědčil nejlépe:-)
Přečtěte si další zakaznické recenze

Vánoční dárky ze sexshopu PRO NĚJ

Těsná a vždy připravená vagína

Umělé vagíny dávno nejsou kus plastu pro zoufalce. Moderní vagíny jsou skvělé, měkoučké, heboučké, těsné a jako živé. Posouvají masturbaci na mnohem zajímavější úroveň. Takovou, že i ženy dnes objevují jejich kouzlo. Protože když má muž v záloze takovou hračku, můžete si žena občas dovolit, aby ji bolela hlava a nikdo jí to nevyčítá. A mimochodem, sledovat partnerův penis, jak vjíždí do vagíny, je mnohem víc sexy než by koho napadlo…

Mezi nejlepší ověřené vagíny patří ty od Fleshlight. Určitě se dají koupit i levné vagíny za pár stovek, ale ty jsou spíš jako žertovný dárek od kamaráda. Na vyzkoušení, zablbnutí a zasmání. Když to má přinášet skutečnou rozkoš, chce to pořádný model. A když k tomu přidáš hřejivý lubrikant… je to úplně jiná jízda než stará známá pravačka.

Doporučujeme speciálně vagínu Fleshlight STU. Je velmi kvalitní a příjemná a dá se využít i pro trénink výdrže. Napsali jsme o ní celou recenzi.

Dopřej mu luxusní náhradnici

Fleshlight STU vagina
Při rozbalování jsme byly zvědaví z jakého materiálu bude fleshlightka , manželka se při doteku lekla jak je materiál realistický a příjemný
Přečtěte si další zakaznické recenze

Dokonale sexy žena

Muži se rádi koukají. A ženy se rády oblékají do krajek. Je třeba něco dodat? Ideální kombinace. Dokonalý dárek, který ho dostane do varu. Tohle nikdy nezklame.

Vánoční dárky ze sexshopu PRO NI

Lechtivé tajemství v kalhotkách

Sexy předehra, vzrušení na nákupech, zábava pod stolem… vibrační motýlci jsou rozhodně sexy hračky. Podobně jako vajíčka a kuličky jsou stvořeny k tajnému dovádění na veřejnosti, ale motýlek to umí ještě o trochu víc. Obvykle má takový motýlek malý vibrátor, který se zasune do vagíny, navíc ale ještě vibruje na klitorisu celým svým tělem. A to je teprve jízda, kuličky se můžou jít klouzat. Snad všichni víme, že právě u dráždění klitorisu začíná ta pravá zábava. Málokterou ženu dovedou k orgasmu kuličky, ale hříšní vibrační motýlci, to je jiná liga. S motýlkem je orgasmus na veřejnosti mnohem splnitelnější sen.

Motýlci jsou navíc obvykle velmi zajímavá a pěkná hračka i na pohled, takže parádní dárek pro každou vášnivou ženu. 

Doporučujeme speciálně tohohle. Díky ovládání motýlka přes mobilní aplikaci je jako stvořený pro nezapomenutelné sexy dobrodružství ve dvou.

Dopřej jí orgasmus mezi lidmi

Vibrační motýlek Realov Lydia I
Vyzkoušeno hned první den s použitím super glide gelu a myslím si že fantastický zážitek a partnerka úplně nazhavena. Hračka použita ve vagine a zároveň penis v analku a úplně skvělý zážitek pro oba a naprosté uvolnění.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Luxusní vrchol všeho

Ale jestli chceš svou ženu hýčkat jako královnu a dopřát jí to nejlepší, pořiď jí Womanizer. Všechny ženy ví, že to je vrchol luxusu. Většina o něm tajně sní. Je to jako pořídit jí Ferrari mezi erotickými hračkami. 

Womanizer slibuje ženě orgasmus do 2 minut. A většina žen potvrzuje. Podtlaková stimulace je něco úplně nového a mimořádného, to už trh ověřil. Womanizer tohle nejen skvěle ovládá, ale je luxusní i na pohled. Propracovaný, elegantní, prostě mimořádný. 

Ale nejde jen o její soukromé chvíle slasti… tahle hračka vám oběma do postele přinese další úroveň navíc. Je ideální pro páry, kde žena hůře dosahuje orgasmu. Nebo když má muž menší výdrž. S Womanizerem je mnohem jednodušší ženu přivést až tam, kde je jí nejlíp.

My doporučujeme hlavně Womanizer Duo. Je to sakra žhavej kousek. Kromě podtlakové stimulace totiž zároveň útočí i na bod G, což je pro většinu žen absolutně orgasmiská záležitost.

Tak jí dopřej Ferrari mezi vibrátory

Womanizer Duo
To je moje první erotická hračka, byla jsem velice překvapená, je úžasná. Plní své funkce na 100%.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Ale pokud rozpočet Womanizer nedovoluje, pořád jsou tu Satisfyery. Třeba takový Rabbit to taky umí dost podobně a je mnohem levnější.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit
Tak tato „hračka“ by měla být povinnou výbavou! Příjemný materiál, krásná bílá barva.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Vánoční dárky ze sexshopu vám to letos určitě pořádně osladí. Takže přejeme krásné Vánoce plné luxusního sexu… takže plné lásky!

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...