Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Anální sex >
  2. 13 vzrušujících vlastností a nejlepší lubrikační gely, které možná neznáš

13 vzrušujících vlastností a nejlepší lubrikační gely, které možná neznáš

Vendulka
Vendulka
27. 7. 2021
5 minut čtení

Že je lubrikační gel jen pro zvlhčení vagíny? To možná platilo dřív. Dnes může lubrikační gel svítit, pomáhat k orgasmu, těhotenství i užší vagíně. A spoustu dalších šílených i vzrušujících věcí umí dnes ty nejlepší lubrikační gely.

Pojď se začíst a možná objevíš svou novou nejoblíbenější erotickou pomůcku.

Nejlepší lubrikační gel
Nejlepší lubrikační gel

Co se dá dělat s lubrikačním gelem?

V tomhle článku vynecháme všechna nudná fakta. Pokud chceš vědět, jaký je rozdíl mezi silikonovým lubrikačním gelem a vodním, tak se si počti dole v naší kategorii Lubrikační gely, kde jsme o tom všem už psali.

Tentokrát to pojmeme zajímavěji. Tak povídej… 

Co by se ti líbilo díky lubrikantu zažít?

1. Zahřát a mravenčit až k orgasmu

Hřejivý lubrikační gel, můj nejoblíbenější. Po nanesení začne prohřívat. Někdo to cítí jako šimrání, někdo jako mravenčení nebo jako jemné pálení. Každý to vnímá jinak. Většina se ale shoduje na tom, že je to extrémně příjemné.

Gel navíc způsobuje větší citlivost. Chválí si ho především ženy, které tento efekt vnímají více než muži. S některými dokáže opravdové divy a ohromně doporučuji ženám, které mají problém s dosažením orgasmu. Pomáhá, rozhodně. Je výborný pro sex i masturbaci.

Pro muže je zase tenhle lubrikant geniální při používání umělých vagín. Vagína obohacená hřejivým gelem je hned mnohem víc jako živá. Ale nejvíce na tomhle gelu muži asi oceňují to, že z jejich žen dělá divošky.

Ale hřejivý gel nevyhovuje úplně každému, citlivější ženy může až nepříjemně pálit.

Hřejivý lubrikační gel
Hřejivý lubrikační gel opravdu překvapil a moc potěšil, s přítelem jsme ho ihned vyzkoušeli a gel dělal divy
Přečtěte si další zakaznické recenze

2. Sex zase jako ve 20 letech

Ne rychlý a amatérský. Ale těsný. 

Existují totiž lubrikanty, které způsobí, že je vagína pocitově těsnější. Aktivní složky v takových gelech stahují poševní stěny, které jsou díky tomu pružnější a těsnější. Takže prožitek ze sexu na maximum, pro něj i pro ni.

3. Parádní dlouhý sex

O ten se postarají lubrikanty pro oddálení ejakulace. Speciální látky způsobí částečné znecitlivění penisu. Takže si to užije, ale ne tak moc, aby byl předčasně příliš nadšený. Ideální pro nenasytné dámy. A nadšené pány.

Jen pozor na to, že podobné gely a mastičky nikdy nefungují na každého na 100 %. Je to vždy tak trochu sázka, někteří muži jsou spokojení a jiní mají zkrátka smůlu.

Gel na oddálení ejakulace Bull PowerGel
Musím doporučit. Kdo nevydrží dlouho a ví to o sobě tak velmi doporučuji. Já sem měl takové období a s partnerkou sme si řekli že by sme to mohli zkusit
Přečtěte si další zakaznické recenze

4. Extra lahodný orální sex

Jedlé lubrikanty s příchutí. Je libo jahodovou příchuť (nejen) na rtech? Malinu? Čokoládu? Stačí si vybrat. Ochucené lubrikační gely jsou nejen parádním zpestřením, ale i výbornou pomůckou třeba i pro ty, kterým orální sex příliš nechutná.

Jen pozor na to, že některé gely s příchutí mohou obsahovat různé umělotiny, které nedělají dobře přirozenému prostředí vagíny. Co dělají s žaludkem, to je také dobrá otázka. Takže vybírejte dobře!

5. Všechno cítit na max

Některé gely jsou zaměřené na to, aby dodaly intimním místům maximální citlivost. Fungují na podobném principu jako hřejivé gely. Výborná věc pro ty, kteří mají problém s dosahováním orgasmu. Perfektně oživí sex, klidně i masturbaci, speciálně se hodí pro umělé vagíny.

jak najit bod g

6. Užít si anál i s citlivkou

Anální sex někdo miluje, někoho děsí a bolí. Blbý, když se tyhle dva sejdou v páru. Lubrikační gely samozřejmě obecně pomáhají, aby to tolik nebolelo. Existují ale i speciální anální lubrikanty, které pomáhají uvolnit svaly a utlumit bolest. Některé gely mají třeba i dezinfekční složky.

Pjur lubrikační gel ANALyse me!
Určitě je bezvadné, že je na vodní bázi, tudíž opravdu nezasychá a skvěle klouže! Určitě doporučuji!
Přečtěte si další zakaznické recenze

7. Mít erekci jako skála

Jsou i gely, které slibují, že s nimi bude mít muž pevnější erekci. Fungují na bázi prokrvení a stimulace. Ale opět, problém s nimi je ten, že nikdy nefungují všem. Podle nás existuje mnohem lepší a zábavnější varianta – erekční kroužky. Jak řešit problémy s erekcí?

8. Užívat si barvy a světelné efekty

Je libo diskotéka v posteli? No, tak v tom případě se hodí lubrikační gel se třpytkami. Nebo takový, který svítí ve tmě. Zní to jako fantasy, ale i takovéhle šílenosti existují. Jen pozor na jejich složení, často to bude na úkor umělotin, které speciálně citlivé prostředí vagíny fakt nemusí vítat s nadšením.

9. Počít miminko

Existují dokonce i gely, které pomáhají v početí. Zkušenosti s jejich používáním se různí, ale něco na nich zřejmě bude. Už jsme o nich psali článek, takže pokud tě zajímají, přečti si o lubrikačních gelech na podporu těhotenství víc.

venusiny kulicky v tehotenstvi

10. Užít si mrazivé vzrůšo

Vedle hřejivých lubrikantů existují i mrazivé. Jako dotek ledového větru. Nebo mentolu. Každopádně jde zase o něco nového a zajímavého. Třeba ve spojení s kovovou erotickou pomůckou to bude hodně mimořádná kombinace…

11. Užít si elektrovzrůšo

Jo, existují i gely speciálně pro elektrosex. Pomáhají s vodivostí i s lepším upevněním elektrod. Takže pokud tě bere jiskření, můžeš ho ještě zdokonalit.

12. Chránit partnerku

Některé ženy jsou velmi citlivé a raz dva mají nějakou nepříjemnou infekci. Také v době po porodu nebo během memopauzy je na místě vybírat gely s velmi šetrným složením.

13. Zvlhčit i veganku

V moderní době samozřejmě existují i lubrikační gely pro vegany. Stačí trochu hledat a dokonalé zvlhčení si může užít každý.

Lubrikační gel 100% Natural Vegan
Už jsem vyzkoušela spoustu různých druhů lubrikantů, a tento se řadí k těm nejlepším.
Přečtěte si další zakaznické recenze

A pravděpodobně je těch možností ještě víc. Uteklo nám něco, znáš jiný zajímavý lubrikační gel? Poděl se v komentářích…

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...