Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Anální sex >
  2. 5 věcí, které koupit na anální sex a moc neutratit

5 věcí, které koupit na anální sex a moc neutratit

Vendulka
Vendulka
1. 7. 2021
6 minut čtení

Na trhu je spousta zajímavých hraček, ale i praktických vychytávek pro anální sex. Pomáhají s optimální přípravou i přináší ještě víc vzrušení a pohodlí. Hodí se pro začátečníky i zkušené. Pro páry i masturbaci.

Vybrali jsme pro tebe pár oblíbených a ověřených análních pomůcek, které ti přinesou ještě luxusnější zážitky z análního sexu a přitom nevybrakují peněženku.

jak zacit s analnim sexem eroticke pomucky

Má smysl kupovat přímo pomůcky na anální sex?

Nebo snad stačí sáhnout do skříně a vzít jakýkoliv vibrátor?

Ne, rozhodně to chce pořídit speciální anální hračky. V první řadě jde o hygienu. Pomůcky, které se používají i do vagíny, by neměly sloužit jako anální. Prostředí vagíny je velice citlivé a naopak anální prostor je plný bakterií, které jen tak vodou člověk nesmyje. Se zapojením dezinfekce a důkladnou hygienou to možné je, ale jistota je jistota a v tomhle případě je určitě jistější mít hračky rozdělené.

Anální erotické hračky mají navíc přizpůsobený i tvar – anální svěrač má tendenci “všechno nasát” jak už je jednou v tom. Poto mají hračky pro anální sex na konci obvykle nějakou zarážku. A je tam z dobrého důvodu. Jinak tu je opravdu riziko, že hračka skončí uvnitř. Dokonale a hluboko.

Materiál análních hraček také obvykle počítá s tím, co se s nimi bude dělat a je (měl by být) neporézní. To aby se neusazovaly nečistoty v mikroskopických dírkách materiálu. Speciálně u levnějších obyčejných erotických hraček toto hrozí.

No a bonus na závěr: anální erotické pomůcky jsou často černé. Všichni víme proč. A je to dobrý nápad.

A teď už konkrétně. Co doporučujeme pořídit těm, kteří si chtějí anální sex maximálně vychutnat?

1. Anální kolík

Ten je nejužitečnější erotickou hračkou pro anální začátečníky (ale rozhodně není jen pro ně). Je ideální pro postupné roztahování zadečku, takže se výborně hodí do začátků jako praktická předehra před análním sexem. 

Takový anální kolík je ale skvělý i pro použití během klasického sexu nebo masturbace. Zasune se do zadečku, kde potom krásně drží na místě a způsobuje intenzivní slast, aniž by se mu někdo musel věnovat. Při použití během sexu u ženy vytváří anální kolík navíc i pocit těsnější vagíny, takže si to intenzivněji užije ona i on.

Análních kolíků existuje celá řada. Můžou být obří nebo mini, nafukovací, vibrační, dokonce i s ocáskem nebo se šperkem. Vybere si asi úplně každý.

My jsme pro tebe vybrali dva velmi základní začátečnické kolíky, které všichni chválí. Jsou levné, jednoduché a přinesou ti ohromnou hromadu parádních orgasmů.

Anální kolík Speartip
Koupil jsem si ho, protože se chci připravit na anální sex. Jsem rád že jsem si vybral kolík této velikosti
Přečtěte si další zakaznické recenze

Tenhle je ideální pro začátečníky, pro sex, předehru i masturbaci.

Anální kolík s erekčním kroužkem Ring & Plug
Úplně úžasná hračka. Vřele doporučuji. Člověk si musí najít svůj způsob nasezení, ale jak na to příjde tak je to bomba.
Přečtěte si další zakaznické recenze

A jeden kolík speciálně pro muže, s erekčním kroužkem. Při použití u sexu zintenzivní pocity i erekci a během masturbace dokáže divy, má ideální tvar pro stimulaci prostaty. Takže spousta muziky.

2. Anální kuličky

Anální kuličky také slouží pro přípravu a roztažení análku, ale už jsou víc zaměřené na potěšení. Při zasouvání kuliček cítíš každou jednu z nich. Jak jde dovnitř a zase ven. Spousta milovníků análku na kuličky nedá dopustit, jde opravdu o velmi intenzivní stimulaci. Hodí se skvěle pro předehru, přípravu, ale i masturbaci nebo řádění s partnerem.

Anální kuličky Černá perla
Vždycky jsem se bála análních hrátek, ale tyhle kuličky to naprosto změnily. Těmi menšími se na začátku krásně uvolní zadeček, každou z nich cítím
Přečtěte si další zakaznické recenze

Tyhle kuličky jsou ideální pro roztahování (začínají menší kuličkou a pokračují k větším) i pro potěšení. Jsou levné, ale přesně takové, jaké by měly být pro dokonalé potěšení.

3. Anální vibrátor

Když partner není po ruce nebo když si chceš vychutnat všechno na pořádných vlnách, anální vibrátor je ta správná výbava. Oproti běžnému vibrátoru má tu výhodu, že bývá na konci rozšířený, aby byl opravdu bezpečný. Prodávají se nejrůznější druhy.

Anální vibrátor Thin
Malý ale šikovný, skvělý materiál, velikost i tvar, zatím použito jen z venku ale brzy pujde i dovnitř a to bude rodeo ! ? jenom je trošku víc slyšet ale ničemu to nevadí
Přečtěte si další zakaznické recenze

Vyzkoušej třeba tenhle základní, je levný, pružný, tichý, dobrý.

4. Kvalitní anální lubrikační gel

Obyčejný gel nestačí, chce to přímo anální lubrikant. A vyplatí se vybrat dobrý.

Říká se, že základem análního sexu je lubrikant. Je to rozhodně pravda. Bez něj to drhne a bolí. Jasně, někdo si užívá anální sex i s obyčejným lubrikantem a někteří si dokonce vystačí se slinami. Všechno jde, když se chce. Ale na kvalitní anální lubrikant nic nemá. A jak ho člověk vyzkouší, už nechce nic jiného.

Tyhle lubrikanty jsou totiž na bázi silikonu a vydrží mnohem déle než obyčejný gel. Stačí pár kapek gelu (doslova) a jede to a klouže to jedna radost až do šťastného konce. Obyčejný gel naopak za chvíli vyschne a jeho efekt zmizí. Buď se musí přidávat, nebo jde pohodlí análního sexu rychle dolů.

Cena kvalitního lubrikantu možná může někoho odrazovat, ale věř, že anální lubrikant ti vystačí mnohanásobně déle než obyčejný lubrikant. Takže nakonec vůbec dražší nebude. Je to dobrá investice.

Doporučujeme především tenhle mimořádně kvalitní gel, kteří si lidé moc chválí. Nejenže skvěle klouže a vydrží dlouho, ale navíc má i uvolňující složku, která pomáhá pro příjemnější zážitek, ideální pro ty, kdo mají respekt z bolesti.

HOT lubrikační gel Exxtreme glide
Upřímně musím říct, že nevím z jakého důvodu, ale mám problémy se uvolnit při análním styku.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Jediná nevýhoda – gel bohužel není vhodný pro silikonové anální hračky. 

Pro použití s hračkami můžeme doporučit raději tenhle gel:

Pjur lubrikační gel ANALyse me!
Určitě je bezvadné, že je na vodní bázi, tudíž opravdu nezasychá a skvěle klouže! Určitě doporučuji!
Přečtěte si další zakaznické recenze

5. Anální klystýr

Jen klid! Pokud to ještě neznáš, fakt to není žádné trauma. Pro ty, kdo mají rádi hygienu, je klystýr báječný pomocník před análním sexem.

Díky němu máš jistotu, že se nestane žádná špinavá nehoda. Můžeš se během análního sexu víc uvolnit a s ničím se nestresovat. Dokonce je to i zdravé (ale nesmí se to přehánět!) 

Použití klystýru je jednoduché. Jde o balonek, který se naplní vodou, hadička na jeho konci se vsune do análního otvoru, a pak se mačkáním z balónku vstřikuje voda, která tě uvnitř pěkně vyčistí.

Pro někoho je klystýr dokonce i skvělá předehra. Pocit naplnění vodou někomu dělá moc dobře. A prodávají se dokonce i klystýry, které mají třeba různé nástavce podobné vibrátorům. To je pak teprve jízda.

Klystýr Single
Tvarem padne přesně do ruky, dobře se napouští a udržuje. Balonek je dost velký na pořádnou zásobu vody a dostane se hluboko, odzkoušeno oběma.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Tenhle klystýr je jednoduchý, levný a splní dobře to, co od něj potřebuješ.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...