Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Nezařazené >
  2. Práce sexuální společnice není snadná

Práce sexuální společnice není snadná

Vendulka
Vendulka
9. 6. 2023
3 minut čtení
womanizer cena

Sexuální práce je práce a je to práce těžká. Když si to spojíme s náročnou povahou práce s vlastním tělem, klientelou a stigmatem spojeným s tímto typem práce, můžeme se vsadit, že práce v sex byznyse patří mezi ty nejnáročnější profese, které si člověk může vybrat. 

Předsudky u sexuálních společnic

Sexuální společnice jsou často společností považovány za morálně nízké, a pokud nejsou považovány za amorální, pak tuto práci podle společenských předsudků, dozajista dělají jen ty ženy, které sem byly dotlačeny svou situací, jako je zneužívání, chudoba, obchod s lidmi. V důsledku toho jsou sexuální společnice vnímány spíše jako bytosti, které potřebují být spaseny, než jako pracovnice hledající práva a podporu prostřednictvím pracovní síly, kterou ve skutečnosti představují. Mnoho žen si k podivení všech, tuto práci vybraly i dobrovolně, což mnohdy může být společností ještě více odsuzováno, než když je sem dotlačí životní situace. 

Přesto se sexuální práce stává stále atraktivnější, protože některá stigmata byla odstraněna prostřednictvím sex-pozitivních hnutí. Stále více lidí se k této práci hrne s mylnou představou, že je to snadný způsob, jak vydělat značné peníze. Lidé si myslí, že je to tak snadné, jako prodat pár nahých fotek někde na internetu. Jenže není tomu tak a toto zjištění přichází u mnohých až příliš pozdě.

Realita práce sexuálních společnic

Mnohdy se stává, že je práce tak náročná a společnice se spálí natolik, že si musejí dát i půlroční pauzu, aby se mohly k práci vůbec znovu vrátit. Spousta z nich také potvrzuje, že některé dny svou práci nenávidí, zatímco jindy mají klienta, který tak dobře platí, že se negativa smažou. Je to zkrátka práce, jako každá jiná, existují dobré a špatné dny, ale v tomto případě je někdy více špatných než těch dobrých.

Na co rádoby prostitutky nejsou připraveny, jsou muži, kteří chtějí smlouvat o cenách, muži, kteří chtějí erotické masáže i se šťastným koncem, i když před tím bylo domluveno, že k tomu nedojde. Takže se dřív nebo později ukáže, že tato práce je všechno, ale rozhodně ne snadná. 

Za prvé a především klienti nerespektují společnice natolik, aby si vážili jejich času. Je také zajímavé, jak některé ženy vypovídají, že čím vyšší společenské postavení klienti mají, tím je více pravděpodobné, že budou smlouvat o ceně, a to nejen u společnice, ale také pravděpodobně budou smlouvat i s instalatérem.

Respekt a hranice: Závěr o sexuálních společnicích

Proto pokud se rozhodnete strávit svůj čas s některou holkou na sex nebo společnicí uvědomte si, že i ony jsou na této práci závislé. Zároveň pokud se se společnicí na něčem předem domluvíte, na nějakých hranicích, respektujte je. Nikdy nedějete nic proti její vůli. A pokud se rozhodnete vyhledat nějakou společnici na webu Dobryprivat.cz mějte to na paměti. I sexuální společnice jsou lidé, zasluhují si respekt, vhodné chování a žádné smlouvání o cenách, ani vy byste nechtěli, aby váš šéf s vámi smlouval o výplatě.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...