Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Podtlakový vibrátor >
  2. Womanizer Premium, zkušenosti s autopilotem

UŽIVATELSKÁ RECENZE Womanizer Premium

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Womanizer Premium. Jako většina Womanizerů je velmi elegantní, luxusní a šikovný. Jako první má i báječnou funkci autpilota a chytrého tichého režimu. Stvořený pro náročné ženy, které se rády nechají rozmazlovat. Přečti si, jak si ho užila naše testerka.

Womanizer Premium, zkušenosti s autopilotem

Womanizer Premium přišel s takovou inovací, že jsem to zkrátka nemohla ignorovat. Autopilot. To zní jako nová lahůdka na poli erotických hraček. To ale není vše, nový model láká i na speciální tichý režim, který prý ocení hlavně šibalky, které si rády užívají tam a tehdy, kdy by vůbec neměly…

Samozřejmě se jako vždy jedná o drahou luxusní hračku. Proto vám nyní v této recenzi odpovím na zásadní otázku: stojí Womanizer Premium za to? Vynahradí nám vysokou cenu extrémně uspokojivými orgasmy a nekonečnou slastí? Posouvá erotické hračky zase o krok dál?

Pojďme se na to podívat a podrobme společně nový Womanizer Premium nezaujatému a podrobnému zkoumání.

Womanizer Premium
Womanizer Premium

Co najdete v balení s Womanizerem Premium

Po objednávce mi v neoznačeném balíčku dorazila na první pohled elegantní krabička. Kromě samotného Womanizeru jsem v ní našla magnetickou USB nabíječku, redukci na nabíječku do zásuvky, náhradní hlavici a také pytlík pro uložení hračky.

Určitě stojí za to zmínit magnetickou USB nabíječku, je zatím poměrně netypická. Místo klasického zasouvání do hračky tuto nabíječku jen přiložíte ke konektoru a ona se na něj už sama přicucne (no nehodí se to geniálně právě k Womanizeru…?). Výhodou magnetické nabíječky je větší pohodlí a rychlost, ale navíc se nemusíte bát, že se konektor opotřebí a poškodí.

Pytlík ke hračce neoslnil, ani neurazil. Pro domácí uložení je ideální, ale pro případné cestování s hračkou člověk zkrátka musí vymyslet něco bezpečnějšího. (Jakmile mi jednou dali s Womanizerem W100 pevné pouzdro, tak už mě zkrátka vždy zklame, když dostanu jen pytlík. J)

V balení je opět jedna menší a jedna větší hlavice, je jen na vás, se kterou vám to bude příjemnější. Menší je podle mé zkušenosti intenzivnější.

Pak mě trochu méně příjemně překvapilo, že je návod pouze v angličtině. Sice anglicky umím, ale čekala bych za tu cenu větší servis… ale dobře. Recenzi pro vás tedy napíšu tak, abyste ji mohli použít i místo návodu, pokud angličtina není váš kamarád.

Ale třeba bude časem v balení i český návod, čekala bych to. Womanizer Premium ostatně není na českém trhu příliš dlouho.

(Update: Na Ruzovyslon.cz už přikládají i český návod, jak jsem před chvílí zjistila.)

První pohled na Womanizer Premium

Musím říct, že je tento Womanizer na pohled zkrátka nádherný. Nikde žádné laciné nápisy, sláva! (Povzdechnutí směrem k jinak perfektnímu Womanizeru Pro W500).

Jednoduchost jediné barvy se mi líbí ještě víc než například exotický vzhled Womanizeru W100. Tvar celé hračky je vážně pěkný, zaoblený, jemný, elegantní.

Womanizer Premium
Je krásná tvarem i barvou. Mám ji krátce a musím si na no zvyknout. Nejsem si zatím jistá.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Womanizer Premium se vyrábí ve třech různých barvách: v červené, černé a bílé. Všechny vypadají hezky, měla jsme pěkné dilema. Bílá mě lákala, ale připadala mi poněkud nepraktická. Černá se mi líbila úplně stejně, ale zase se mi zdá trochu zbytečně moc vážná. Takže jsem nakonec vybrala ten červený. A jsem ráda, je opravdu krásný. Barva není ani křiklavá, ani nevýrazná.

Každý model má na spodní straně zlatý proužek (naštěstí nepůsobí lacině, jak to u zlatých proužků bývá častým zvykem). Tlačítka jsou nenápadná a barevně sladěná s celým Womanizerem. Stejně jako plastová podtlaková hubička.

To považuji za důležitý krok správným směrem:  žádná sterilní bílá hubice jak od doktora. Ne, že by mi to předtím nějak vadilo, ale jakmile jednou vidíte tu barevnou, uvědomíte si, jak to ta bílá hubice vlastně všechno kazila :D. Tahle je najednou nádherně sladěná a elegantní. Tomu vážně fandím.

Silikon, ze kterého je celá hračka, je sametově hebounký a myslím, že je ještě příjemnější než předchozí modely. Váží 140 gramů, takže je velmi lehounký. Tvarem i velikostí skvěle padne do ruky.

Womanizer Premium je prostě ztělesněním oné luxusní elegance, kterou mám na Womanizeru nejvíc ráda.

O bezdotykové stimulaci Womanizeru

Nyní malé okénko pro dámy, které ještě Womanizer nezkoušely. Vy, které jste už o pannenství s podlakovými vlnami přišly, klidně pokračujte k další části. 🙂

Womanizer si získal ohromnou pozornost žen na celém světě právě díky své inovativní technologii bezdotykové stimulace klitorisu. Nejde o žádné zasouvání a tření, jak jsme na to byly dlouhé roky zvyklé. Jde o úplnou novinku. Podtlakové vlny.

Womanizer Premium 1 1


Womanizer nasaje klitoris do své masážní hlavice, kde na něj působí tlakovými vlnami a vibracemi. Vůbec se klitorisu nedotýká, a přesto ho velmi intenzivně stimuluje. Díky tomu můžete vyzkoušet zase úplně nové pocity. Věřte, že orgasmus s Womanizerem je opravdu jedinečný a jiný. Což nejsou reklamní řeči, ale názor mnoha obyčejných žen.

Většina žen s Womanizerem dosahuje orgasmu během pár minut. A ty, které se odváží vydržet ještě déle, si pak užívají vlny intenzivních mnohanásobných orgasmů. Skvělé zkušenosti má i většina žen, které mají jinak problém orgasmu dosáhnout.

Mimochodem, další výhoda – když se zapomenete a budete si s Womanizerem užívat až nezdravě dlouhou dobu, stejně vás pak nebude nic bolet. Podráždění díky bezdotykové stimulaci nehrozí. (Ale za přehnanou přecitlivělost neručíme!)

Womanizer není jen hračkou pro samotnou ženu. Nedávno jsme pro vás napsali celý článek o tom, jak s Womanizerem zpestřit partnerský sex.

První zapnutí Womanizeru Premium

Tak, jdeme konečně prozkoumat úžasnou inovativní stránku Womanizeru Premium. Rovnou řeknu, že hned po zapnutí mě OHROMNĚ potěšil.

Možná už víte, že nemám ráda hlasité hračky. Chci klid, prostor pro atmosféru. A konečně jsem se dočkala! Womanizer Premium je nejen opravdu tichoučký, místo hučení spíš jen tak příjemně vrní. Jeho zvuk mi vůbec nevadí, což je u mě opravdu co říct! Navíc má i speciální „Smart Silence“ funkci. A to je teprve paráda.

Když Premium zapnete (asi dvě sekundy podržíte vrchní kulaté tlačítko pro zapnutí) a přiložíte, tak se spustí a začne si za jemného vrnění hrát s klitorisem. Sice není téměř slyšet, ale pokud najednou někdo půjde kolem a vy budete muset hrát, že tam vůbec nejste a nic neděláte, stačí Womanizer odtáhnout od těla. V ten samý okamžik se vypne a je naprosto zticha.

Geniální, ne?

To bylo jistě navrženo pro všechny milovnice vzrušení, kterým dělá největší radost vyrazit s Womanizerem v pracovní době na záchod pro trochu potěšení a relaxace…

Obvykle hračku musíte umlčet vypnutím, což trvá několik sekund (pokud hned najdete vypínání). To v takové chvíli může být příčinou velmi trapné situace. S Womanizerem Premium se to nestane, ticho je prostě okamžitě v tu chvíli, kdy ho potřebujete.

Fakt. Geniální.

A jak dopadla ostrá zkouška Womanizeru Premium?

Dost povídání o funkcích. To víte, že jsem se na něj ve skutečnosti vrhla tak rychle, jak jen to šlo. 😀

Autopilot. To mě opravdu zajímalo. Funguje na principu čiré náhody. Jak se to Womanizeru zrovna zalíbí, tak vám to tam pustí. A za chvíli zase jinak.

Autopilot. To mě opravdu zajímalo. Funguje na principu čiré náhody. Jak se to Womanizeru zrovna zalíbí, tak vám to tam pustí. A za chvíli zase jinak.

K čemu to je? K tomu, že nemusíte nic mačkat a stejně se něco bude dít. Ale hlavně jde o to, že odevzdáte vládu nad svým vzrušením jinam. Neřídíte ho vy. Necháváte se hýčkat. Užíváte si momenty překvapení.

Znělo to opravdu, opravdu zajímavě. Takže jsem si udělala pohodlí a zapnula speciální tlačítko pro režim autopilota. Najdete ho mezi tlačítkem pro zapnutí a tlačítky pro ovládání intenzity (je na něm taková vlnka).

Co si budeme povídat, je to prostě tak super, jak to zní. Já jsem měla orgasmus asi spíš po delší době, než s Womanizerem orgasmus obvykle mívám. Nicméně to mi nevadí, právě naopak. S Womanizerem je to vždy intenzivní a na mě občas trochu moc rychlovka. Ráda si hraju, nevadí mi si počkat. Autopilot mi v tomhle vyšel vstříc. Přináší do podtlakové stimulace nový prvek, dělá z toho větší dobrodružství. Méně rychlovka, více hraní.

A když je nálada na rychlovku, vždycky se dá autopilot vypnout… (nicméně nepochybuji, že některé ženy budou mít s autopilotem orgasmus naopak rychleji, tohle je určitě velmi individuální a asi i závislé na náhodě a náladě autopilota.)

Autopilot přináší nový prvek, dělá z toho větší dobrodružství. Méně rychlovka, více hraní.

Za mě naprosto parádní funkce. Nejvíc jsem se bála toho, že pro mě budou režimy v autopilotu nepříjemné, většinou mi vyhovují nižší intenzity. Ale vývojáři mysleli na všechno. Můžete si vybrat, jestli autopilot pojede jen na režimech nízké úrovně, jestli zabrousí i do střední úrovně, nebo vás vezme na dobrodružství přes úplně všechny stupně intenzity. Těch je celkem 12 a nabízí velmi široké rozpětí. (Intenzita se jinak normálně ovládá stisknutím plus a mínus.)

Jo a na tomhle sladkém dortu je ještě jedna třešnička. Womanizer Premium je vodotěsný a můžete si ho vzít i do vany plné bublinek. SLÁÁÁÁVA.

Vážně jsem s hračkou opravdu moc spokojená. Minimálně sama za sebe, ještě ale zbývá poslední zkouška: testování v páru.

Jak funguje Womanizer Premium při sexu?

Když měl konečně můj milý čas a náladu (dělám si srandu, je to chlap, žejo…), podrobili jsme Premium společnému testování.

Autopilot se nám ohromně líbil, protože ve dvou má člověk na hračku mnohem méně času. Takhle se nemusíme starat o čudlíky, stačí nastavit automatiku a hračka stejně mění režimy a nezačne být jednotvárná. Vážně paráda, tohle nám chybělo.

Takhle se nemusíme starat o čudlíky, stačí nastavit automatiku a hračka stejně mění režimy a nezačne být jednotvárná.

Nicméně tvarem nám vyhovují více jiné modely, třeba Womanizer W 100. Tenhle nám místy trochu překážel. Ale nic tragického, autopilotem to Womanizer rozhodně vyvážil a určitě ho brzy zase pozveme do trojky. 🙂

Údržba Womanizeru Premium

To zábavné je za námi, čas otestovat údržbu. Nicméně když máte vodotěsný Womanizer, není co řešit. Vezmete, omatláte pod vodou a je to. (Ok, čistomilové mohou klidně přidat šetrnou desinfekci.)

Hubice lze snadno sundat a díky tomu ji opravdu rychle a precizně vyčistíte.

Nabíjení

U posledních modelů Womanizeru je to vždy stejné: 4 hodiny nabíjení, 2 hodiny parádních orgasmů.

Ani Womanizer Premium není výjimkou. Nicméně ještě připomenu, že jde o první model s praktickou magnetickou nabíječkou (je trochu vylepšená, jen ji přiložíte a nemusíte se proto bát, že se časem poškodí konektor). Můžete s ní nabíjet klasicky přes USB, nebo s přiloženou redukcí i přes zásuvku.

Konečný názor na Womanizer Premium

Paráda. Paráda. Paráda.

Nebyla jsem si úplně jistá, jestli fakt nutně musím kupovat další Womanizer. Novým funkcím jsem ale nedokázala odolat a jsem opravdu ráda, že jsem si Premium objednala. Autopilot i úžasně tichý režim za to opravdu stojí.

Tentokrát ani nevím, co bych vytkla (snad poprvé). Dlouho jsem z nákupu nějaké erotické hračky nebyla takhle nadšená. Tady vážně jen tleskám, (nejen) obdivně vzdychám a je mi jasné, že moje ostatní Womanizery nějakou dobu nevylezou ze skříně…

Takže, milé dámy (i pánové, kteří chcete udělat radost dámě), Womanizer Premium doporučuji, rozhodně. Je inovativní, elegantní, šikovný, ve všech ohledech skvělý. (Jo, fakt jsem se zamilovala!)

I pokud už nějaký Womanizer máte, pořídit si Premium s autopilotem stojí za to. A jestli Womanizer zatím nemáte žádný, tenhle určitě doporučuji jako ten nejlepší ze všech. Stojí i za tu vysokou cenu, je to prostě luxusní hračka na úrovni. Dá vám mnohem víc, než nějaký levný plasťák.

Přeji vám spoustu šťastných společných chvilek 😉

Klady a zápory

  • Bezdotykové orgasmy, woo!
  • Elegantní design
  • Praktické režimy Smart Silence a Autopilot
  • Větší počet intenzit
  • Dobíjecí a vodotěsný
  • Drahý
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Womanizer Premium Alternativy

Womanizer Duo
5
Womanizer Duo
Přečíst recenzi
Satisfyer G-Spot Rabbit
4.5
Satisfyer G-Spot Rabbit
Přečíst recenzi
Womanizer Liberty
4
Womanizer Liberty
Přečíst recenzi
Satisfyer Pro Traveler
4.5
Satisfyer Pro Traveler
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...