Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Podpora erekce >
 2. Problém s erekcí při prvním styku?

Problém s erekcí při prvním styku?

Ráďa
Ráďa
22. 1. 2021
7 minut čtení

Oukej, žádný stres. Problém s erekcí při prvním styku neznamená, že je to všechno v háji. 

Možná se ti to už stalo, nebo se na poprvé zatím jen chystáš a chceš být ready na všechno. Vím, jaké to je. Můj “kamarád” s tím měl fakt problém.

“Kamarád, fakt.”

Často pomůže si to všechno jen trochu srovnat v hlavě, možná zařadit i pár dobrých tipů a vše bude ok. Kamarádovi to fungovalo… v tomhle článku zjistíš, jak to všechno dát do pohody.

Může za problém s erekcí při prvním styku psychika?

Je důležité zjistit, jestli za problém s erekcí při prvním styku může psychika. Pokud už za sebou máš neúspěšné pokusy o první styk, stačí si uvědomit jednu věc: Máš jinak normální erekci bez problémů?Třeba při masturbaci? Zvadne jen s holkou? Ve chvíli, kdy ho nejvíc potřebuješ? Pak jde s největší pravděpodobností skutečně o problém s psychikou.

Pouze pokud máš problém erekce vůbec dosáhnout i sám, je na místě návštěva doktora, jádro problému by mohlo být jinde. Pokud ale jinak funguje vše, jak má, nejspíš to zvládneš jen díky pár radám.

Problém s erekcí při prvním styku: jak se toho nebát?

Chce to hlavně klid. Jo, problémy s erekcí při prvním styku fakt nejsou příjemný. Ale chce to klid. Doslova. Ze všeho nejvíc to chce klid.

jak resit problemy s erekci 1

První styk může nabourat psychiku každýho. Je tam spousta očekávání, nejistoty, otázek. Snad každý to tak má. I můj kámoš, co je z něj dnes prvotřídní milovník, to tak měl. Je to úplně normální.

Nejběžnější je strach, že to nebude ono. Nemám zkušenosti, takže se to holce nebude líbit, nedostojím očekáváním, bude to trapas. Pozná, jaký jsem tele, a všem to poví. Hele, důležitý je uvědomit si několik věcí

 1. Sex je přirozený pud. Není třeba se ho učit. 
  Ono se to rozpohybuje tak nějak samo, tělo to prostě umí. Stačí se uvolnit a nechat to plynout. Stejně jako tělo úplně samo dýchá, najde i ty správné pohyby, až dojde na poprvé. Jasně, časem se naučíš i spoustu fíglů, ale ty na začátku fakt nepotřebuješ. Pokud zběsile googluješ a snažíš se naučit všechny postelové triky, řekl bych ti, ať se na to vykašleš. Akorát budeš ve větším stresu, abys to všechno zvládl podle návodu. Fakt to nepotřebuješ. (Teda pokud tě to baví a ničeho se nebojíš, tak do toho… ale to bys asi nečetl tenhle článek, no ne?)Bude tvá holka vřískat slastí v mnohanásobném orgasmu? Upřímně řečeno asi ne (skoro určitě ne). Ani zkušený dospělý to tak většinou napoprvé nemaj. Nenech se zblbnout umělým pornem (v ničem, hele, já vždycky říkám, že porno jsou pohádky pro chlapy… stejně jako romantický filmy jsou pohádky pro ženský). Poprvé s kýmkoliv je oťukávání a seznamování. Vřískání přichází většinou až časem. Teda oukej, jsou i nenáročný vřešťanky co budou ječet u všeho, ale mezi mladejma holkama je moc nenajdeš. I holky se potřebujou se sexem nejprve oťukat.
 2. Jestli se bojíš, jaký uděláš dojem, vsaď se, že ona se bojí ještě víc.
  Až budeš nervózní, jestli nevypadáš trapně, ona bude myslet na to samé. Je to ženská! Ona na to bude myslet ještě víc. Nebude mít čas všimnout si, že jsi nejistý, protože bude přemýšlet sama nad sebou. Vážně. Už jen kvůli tomuhle to chce klid. Vážně není potřeba se stresovat.Pokud se chystáš na první styk se svojí holkou, je to o hodně jednodušší. Nemusíte na to skočit hned. Objevujte se, užívejte si sexy chvilky, nespěchejte. Čím víc si na sebe zvyknete bez oblečení, tím lépe a přirozeněji to pak půjde. Vykašlete se na nějaký tlak (“Naši konečně nejsou doma, dnes se to musí stát!”). Čas je a bude, příležitosti taky. Ať se to stane ve chvíli, kdy to budete oba maximálně chtít. Tak, že nebudete ani přemýšlet nad tím, jaký pohyb je jak trapný a kam teď šáhnout. A právě díky tomu čekání a dlouhodobé nadrženosti to pak bude stát za to, přestože to bude poprvé. Čekání je fakt největší afrodiziakum. Stejně jako pocit blízkosti a bezpečí pro holku. Když ti bude věřit a cítit se s tebou dobře, polovina úkolu je hotová. Aby se tak cítila je asi tvůj nejdůležitější úkol, pokud chceš, aby byla po společném poprvé fakt spokojená.

Co udělat před prvním stykem pro silnou erekci?

Jestli nechceš nechat nic náhodě, tady je pár tipů, které všemu pomůžou. Síla erekce je hodně závislá i na zdraví a životním stylu. V mladém věku by tě to ale moc ovlivňovat nemělo. Mladé tělo ještě rozdýchá nějaké ty špatné návyky a erekce by měla být stále parádní. Takže klid (hele, ale s věkem to tak už nebude, zdravý životní styl má rozhodně něco do sebe už v mládí!)

Pro kvalitní erekci je dobré jíst hodně syrové zeleniny a ovoce. Vyhýbat se nezdravým zpracovaným potravinám a pít hodně vody. Nepřehánět to s masturbací (ale třeba trénink s umělou vaginou může naopak pomoct, jen je třeba to nepřehánět.). Jakékoliv drogy, kouření a alkohol erekci hodně škodí. A chce to taky dostatečný spánek, přirozený pohyb. A hlavně ten klid. Pohodu a žádný stres.

Fleshlight STU vagina
Při rozbalování jsme byly zvědaví z jakého materiálu bude fleshlightka , manželka se při doteku lekla jak je materiál realistický a příjemný
Přečtěte si další zakaznické recenze

Vyděsilo tě to? (Chápu!)

Jen klid. Opakuju, mladé tělo je ještě v pohodě, problém s erekcí při prvním styku v drtivé většině případů vychází jen z psychiky. I pokud kouříš, piješ, jíš v mekáči… erekce by měla být úplně v pohodě, jakmile si to srovnáš v hlavě a nebudeš na sebe tlačit. Ale fakt pozor na to, časem rozhodně při tomhle životním stylu půjde do háje… nejen erekce, ale celé tělo.

Jak řešit problémy s erekcí?

Pokud máš opravdový problém a nezabralo nic z rad uvedených výše, musíme to vzít za jiný konec. Ale klid to chce pořád ze všeho nejvíc! :) Pořád to jde zvládnout, jen to chce trochu víc plánování.

Než přistoupíme k samotné otázce, jak řešit problémy s erekcí, je dobré zkontrolovat, jestli třeba nebereš nějaké léky, které by to mohly způsobovat (čti nežádoucí účinky na letácích). Doktor ti případně určitě najde nějakou alternativu, kterou můžeš zkusit. Taky pozor na příliš náročné sportovní tréninky a posilování, všeho moc škodí a platí to i u sportu.

A teď k věci. Skvělou strategií, jak vyřešit problém s erekcí při prvním styku, je systém záchytných bodů. Co můžeš s holkou dělat bez stresu, aniž by něco zvadlo?

Naplánuj si svou cestu k sexu. Samozřejmě že podle vás dvou a toho, co se vám dvěma líbí, ale pro inspiraci může být třeba taková:

 • Masáž
 • Svlékání
 • Vzájemná ruční práce
 • Nasazování kondomu
 • Tření penisu o vagínu
 • Je to tam!

Jakmile v nějakém z bodů dojde k problému, vraťte se na předchozí bod. V posledním bodě, kde vše funguje, se zabydlete. Hledejte cesty k dalšímu bodu, zvykejte si na sebe, zkuste vymyslet cestu. Berte to v klidu, neni nutný pokročit, hlavně žádnej tlak, hrajte si a užívejte si to. A problém s erekcí při prvním styku mít nebudete….

Pokud například dochází k problému při nasazování kondomu, ale když ti na něj jen normálně šahá, jsi v pohodě, zkuste před tím třeba masáž penisu (trochu inspirace najdete v tomhle článku) a ať ti ten kondom zkusí nasadit sama uprostřed masáže bez nějakého upozorňování. Pokud je problém chvíle zasunutí, ráchej se dlouho okolo. Hlaď ji penisem po vagíně, zvykej si na ní. A ono to jednou všechno půjde.

Určitě si přečti i náš článek Jak řešit problémy s erekcí, který to vše podrobně rozebírá.

Problémy s erekcí v mladém věku: na tohle POZOR

Možná tě v některé fázi může napadnout, že vyřešit své problémy s erekcí můžeš klidně taky práškama. Hele, pozor na to. Je to jedno z nejhorších řešení problémů, speciálně pro mladého kluka. Chemie akorát způsobí, že to pak bez ní nepůjde už vůbec. 

HOT afrodiziaka eXXtreme power caps
Myslím si, že nelze očekávat zázraky, ale s výborným psychickým naladěním a příjemnou atmosférou se může erekce zlepšit
Přečtěte si další zakaznické recenze

Jiná věc jsou zcela přírodní doplňky stravy, které jsou zaměřené na sexuální zdraví. To už zkusit můžeš, proč ne. Ale pozor, ať je to opravdu přírodní. Bylinky tělu pomohou, chemie dlouhodobě rozhodně ne.

Problémy s erekcí v mladém věku můžeš zkusit řešit i jinak. Cvikem. Možná právě to ti dodá sebedůvěru a jistotu, která je tím hlavním, co k řešení problému potřebuješ. Nemyslím teď jen obyčejnou masturbaci, ale trénink s umělou vaginou. O umělých vaginách jsme toho napsali dost, tak se mrkni do kategorie umělé vagíny a přečti si o nich víc.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...