Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Jak na >
  2. Průvodce fantastické milenky: jak na orální sex

Průvodce fantastické milenky: jak na orální sex

Lucy
Lucy
25. 3. 2021
7 minut čtení

Poradíme vám skvělé techniky, polohy, tipy a triky se kterými se stanete mistryní orálního sexu (i pokud vás to dvakrát neláká). Tentokrát si to naplno užijete oba dva. Protože vědět, že jste podle něj ta nejlepší a že z vás šílí, tak to je prostě k nezaplacení…

Začneme pár důležitými tipy pro ženy, které orální sex úplně nemusí. Pokud to není váš případ, první část s klidem přeskočte.

Jak na orální sex, pokud vás to nebere?

S našimi základními pravidly to dokážete změnit. Anebo taky ne, hlavně žádný nátlak. Zkusit to ale můžete…

Hygiena je základ

Jasně. To asi víte. Ale je to takový základ, že to raději napíšu. Hygiena prostě musí být. Když se plánujete vydat s ústy do akce, dejte si předtím sprchu. Tedy hlavně on. Bez debaty.
(I pokud je to pohodlný lenoch a nechce se mu. Orál se mu dostávat chce, takže ať splní vaše podmínky. Čistý a voňavý penis vypadá hned lákavěji.)

Vylepšete si ho podle chutí…

Ani čistý a voňavý vás moc neláká? Náš druhý tip je ten nejlepší. Zkuste šlehačku, tekutou nutellu, polevu, marmeládu… cokoliv milujete nejvíc, to na něj naplácejte. Klidně si i uprostřed akce přidávejte. Prostě si užijte svojí svačinku a uvidíte, že se postupně vztah mezi vašimi ústy a jeho penisem určitě vylepší. A jednou vám bude orální sex chutnat třeba i bez nutelly.

Hlavně dobrou náladu!

Na konci dne nikdy nemusíte dělat nic, co nechcete. Pokud vás to prostě nebere, je na něm, aby to pochopil, akceptoval a miloval vás jaká jste. Ale na vás zase je, abyste se nejprve upřímně snažila, než to odpískáte. Dejte tomu opravdovou šanci. 

Proto do toho ale musíte jít s dobrou náladou a otevřeností. S nechutí to ani nemůže dopadnout dobře. Jasně, pokud vás to neláká, není to tak snadné. Ale zkuste to, pro něj. Kouření penisu je jako cokoliv jiného. Nejprve je to nezvyklé, proto se vám to třeba i hnusí. Když nad tím ale přestanete tolik přemýšlet a prostě to chvíli budete dělat, můžete v tom najít úplně novou zábavu a potěšení.

S polykáním se nestresujte

Kouření nemusí nezbytně znamenat i polykání, které řadu žen děsí. Tím se ale vy netrapte. V závěru článku najdete tipy, jak to elegantně vyřešit.

Jak na orální sex: zásady a techniky orální bohyně

A jdeme na to.

Orální sex (říká se mu i felace) je o tom si to užít. Vy, ne jen on. Nemusíte kopírovat žádné techniky a držet se manuálů, abyste byla dobrá. Pomazlete se s ním a sledujte, co on na to. Neupínejte se k vyvrcholení. Klidně si s ním jen tak hrajte a ono to pak přijde samo.

Ale samozřejmě existují ověřené tipy, které váš úspěch zvýší. Z našich tipů zkuste ty, které vás nejvíc lákají. Ty, co se vám nelíbí, klidně nechte jiným.

Žádné zuby

Ať už chcete být / jste vášnivá sebevíc, zuby zásadně vynechte. Pokud nemá partner masochistické sklony, tak by to neocenil.

Žádný spěch

Technice “zuřivého kouření péra” z porna se zkušená žena jen směje. I na to může být správná chvíle, jasně. Ale spíš až po pořádném hraní před tím. Pokud je jediná technika v zuřivé rychlosti, málo kterého muže to skutečně uspokojí. Nemluvím o orgasmu. Není totiž orgasmus jako orgasmus.

Hrajte si s ním. Škádlete ho. Nespěchejte. To teprve uvidíte orgasmus.

Použijte jazyk i ruce

Orální sex samozřejmě není jen o puse. Je i o jazyku. I o rukách. Nic z toho rozhodně nevynechávejte. Čím víc zbraní použijete, tím úspěšnější útok to bude (nebrat doslova, prosím!).

Vypozorujte, co se mu líbí. Některý muž miluje rychlejší pohyby a pevnější stisk, jiný to má rád vysloveně pomalu. Experimentujte, ale ruce rozhodně zapojte.

oral jazyk ruce

Varlata jako klíč k většině mužů

Stejně jako není orální sex jen o puse, tak není jen o penisu. Varlata jsou velmi citlivá a většina mužů je na vrcholu blaha, když je do akce zapojíte. Můžete je hladit, líbat, lízat, jemně sát… jak je libo. Jen tady opravdu něžně a opatrně!

(A pokud chcete zajít ještě dál, můžete se zaměřit i na prostatu které se říká i mužský bod G. Hádejte proč.)

Využijte sílu pohledu

A je jedno, jestli vzájemného pohledu z očí do očí, nebo toho, když on se dívá na vás. Muže hodně vzrušuje to, co vidí. Podívejte se mu občas do očí. Dejte si vlasy do culíku, aby se mohl nerušeně koukat, jak vám jeho penis mizí v puse. Jedno je víc vzrušující než druhé.

A sílu zvuku taky

Stejně tak muži milují, když se nám to líbí. Proto je tolik bere vzdychání. Ukažte mu, že si to užíváte. Výrazem, vášní a ideálně i zvukovým doprovodem.

Pořádně hluboko

Většině mužů se hned zrychlí tep, když si jeho penis u orálu vrazíte hodně hluboko, této technice se říká hluboké hrdlo. Podívejte se mu do očí a předveďte, co ve vás je a kolik ho dokážete pojmout. Ale pozor, dávivý reflex je reálná věc, kterou v posteli nechcete pokoušet. Nepřehánějte to. Svoje hranice poznáte.

Ukažte mu podtlak

Znáte vakuovou pumpu? Vytváří kolem penisu podtlak a většina mužů ji miluje. Zkuste to taky. Obejměte ho ústy a sajte Zkuste ho u toho i šimrat jazykem.

Nejcitlivější místečko

Víte, kde je penis nejcitlivější? Na uzdičce. Na místě nervových zakončení pod žaludem. Uzdičce rozhodně věnujte pozornost. Ideální chvíle je třeba tehdy, když kouzlíte podtlak viz předchozí bod.

Popusťte uzdu kreativitě

Stále ten samý pohyb ho nebude dlouho bavit, i pokud to bude jeho oblíbený. Zkuste krouživé pohyby, různé intenzity stisku, pomalé pohyby, sání, cumlání, líbání>. Zkuste cokoliv (smysluplného), co vás napadne. Když mu ukážete něco, co u orálního sexu ještě nezažil, rozhodně zabodujete. Bude to zajímavé a skvělé už jen proto, že je to nové.

Vyzkoušejte i hračky

Proč ne, třeba takový erekční kroužek, ten to může udělat zajímavější… a vám pomůže, pokud si třeba ještě dostatečně nevěříte. S erekčním kroužkem ho totiž snadněji přivedete k orgasmu.

Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg
naprostá spokojenost, využití pro oba, jak na dráždění varlat, tak i klitorisu, tvarově přesná, nestalo se že by překážel......
Přečtěte si další zakaznické recenze

Zeptejte se

Kdo se zeptá, nejvíc se dozví. Reakce jsou občas nečitelné (ale rozhodně je sledujte!). Ať vám ale ideálně sám řekne, co se mu líbí nejvíc. A jak. A kdy. Pak budete přesně vědět, na co se zaměřit.

Jak na orální sex: parádní polohy

Tak teď už víme, jak si to pořádně užít. A v jaké pozici nejlíp?

Sedící/stojící

Muž jednoduše sedí (případně stojí) a vy si kleknete před něj. Tahle poloha je ideální pro něj. Má skvělý výhled na to, co se děje. A navíc i na vás. Velmi vzrušující.

Vaše kolena ale už možná tak šťastná nebudou (polštářek pomůže). Jinak máte ale nad vším ideální kontrolu a nemusíte provádět žádné akrobatické kousky a výkony.

Poloha 68

Ne 69, 68. Takhle se odborně říká pohodlné orální klasice. On si lehne na záda, vy k němu tak, jak je vám to pohodlné a obšťastníte ho. Velmi pohodlná pozice pro oba. Jen časem si možná začnou stěžovat vaše lokty. A máte trochu méně pohodlného manévrovacího prostoru než v klasické pozici v sedě.

Aby na vás lépe viděl a mohl to maximálně prožívat, ať si podloží hlavu polštářem.

69 / 69 na boku

69 je klasika orálního sexu. Někteří muži jsou raději, když mohou rovnou dráždit i oni vás. Pro ty je ideální pozice 69, kdy jeden z páru leží dole a druhý nad ním tak, aby ústa obou dosáhla tam, kam mají.

S polohou můžete skvěle experimentovat. Muž může být dole a žena vše řídí. Nebo je žena dole a nadvládu má muž (pozor, aby věděl, co si může dovolit a nepřehnal to s přirážením!). A klidně to zkuste i v leže na boku.

Poloha hlubokého hrdla

Tohle je jen pro zkušené. Žena si lehne zády na stůl nebo postel tak, aby měla hlavu zakloněnou volně ve vzduchu za hranou postele(stolu). A její ústa jsou připravená na kouření penisu dominantního muže. Ten ale musí mít rozum a vědět, jak daleko může zajít. Můžete ho ale kontrolovat třeba stiskem varlat. Výhodou pro vás je to, že bude mít volné ruce a ideální pozici na to, aby si hrál i on s vámi.

Jak na závěr orálního sexu? Polykat?

Některé ženy to prostě nebere. Ale existuje pár způsobů, jak se polykání elegantně vyhnout.

Dejte mu svá prsa a zadeček

Když vám to “bude moct hodit” tam, taky se mu to bude líbit. Pokud je pro vás sperma v puse nepřijatelné, dejte mu prostě jiný sexy prostor.

Vyplivnout

Pokud mu chcete dopřát pocit, že se může udělat do vás a užívat si orál do poslední sekundy, tak mu ho dopřejte. A diskrétně to pak prostě vyplivněte. Většina mužů to chápe. Alespoň těch rozumných.

Ochutit

Pokud se vám jen nelíbí často hořká a nepříjemná chuť spermatu, poučte muže, že je to jeho stravou. A tu může ovlivnit.

Napsali jsme o tom celý článek: jak ovlivnit chuť spermatu.

Tak a teď jste oficiálně připravená být luxusní orální milenkou. Jen nezapomeňte. Nejjednodušší odpověď na otázku, jak na orální sex, zní: hravě, s chutí a tak, aby se to líbilo vám oběma.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...