Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Jak na >
 2. Polykání sperma: aby chutnalo

Polykání sperma: aby chutnalo

Lucy
Lucy
21. 4. 2021
5 minut čtení

Jasně, pánové milují vidět sperma v puse ženy. Ideálně aby se labužnicky olizovala s pokojeně mlaskala. Ale co máme říkat my, když se panáček cpe tučným, nezdravě mlsá a kouří jako fabrika? To je pak polykání spermatu jako hořká dávka smrti.

Ale neboj, správná slova vše změní. Kouzelná formulka zní: “Koukej žrát ananas, nebo budeš mít smůlu.”

Tak jo, žerty stranou, v článku se dnes mrkneme na to, jak zlepšit chuť spermatu muže. Ano, především stravou, ale mám i pár jednoduchých tipů pro pohodlné.

oral jazyk ruce

Článek je určený všem skvělým dámám, které mu chtějí dopřát jeho sen o vystřikujícím spermatu a jásající ženě (prý je nás jen 30 %!). A zachovat si u toho příčetné chuťové buňky. A i těm vzácným mužům, co mají na mysli ústa své dámy. Nebo nad hlavou ultimátum.

Jaká má být chuť spermatu

Když se podíváme na složení spermatu, mělo by mít chuť mírně slanou nebo lehce nasládlou. Případně být bez chuti. 

V praxi to ale vypadá tak, že každý chutná jinak a sperma v puse je často pěkné trauma. Často mají muži sperma velmi slané či hořké. O slaďouších si můžeme nechat zdát.

Do velké míry je to vše o životosprávě, to nás nepřekvapí. Ale pozor, není to zase tak snadná rovnice, že by zdravé jídlo dělalo sperma dobré. I po některých velmi zdravých potravinách je sperma zralé na vyplivnutí. Takže se na to pojďme podívat. 

Přečtěte si: Společná masturbace: sexy představení pro odvážné

Co obsahuje sperma

Ačkoliv sperma má především doručit spermie na správné místo, obsah spermií v dávce ejakulátu je jen asi 5 %. Také v něm najdeme fruktózu, hořčík, sodík, zinek, kreatin, vitamin C, vápník a cca 400 druhů bílkovin. Sperma je lehce zásadité, jedna dávka má asi 55 kalorií, obvykle je to cca 2–6 ml spermatu. 

Podle složení nás asi nepřekvapí, že je polykání spermatu vysloveně zdravé, na toto téma existuje již mnoho studií (že prý i pomáhá bojovat proti depresi!). Samozřejmě nikdy nebudeme vědět, které studie zfalšovali muži (určitě ty o tom, že to má vliv na kvalitu pleti). Nicméně… při pohledu na složení je jasné, že zdravé bude. Takže rozhodně stojí za to si to trochu osladit a sperma v puse si občas užít…

Jídlo a vliv na chuť sperma

U jídla je třeba počítat s tím, že jde o dlouhodobější efekt. Ne že by si muž dal kostičku ananasu a za půl hodiny stříkal sperma sladké jak med. Většina potravin se začne na chuti spermatu projevovat až po několika hodinách až dnech (na dávku spermatu má vliv zhruba to, co muž jedl poslední dva dny), nejlepšího efektu pak ale samozřejmě dosáhnete pravidelností.

jidlo na chut sperma

Po čem bude polykání spermatu radost:

 • ANANAS. Kdo by o něm neslyšel! Je to ovoce s bájnou mocí, co jde o chuť spermatu. Čerstvý, ale i kompot nebo džus. Rozhodně volba číslo jedna.
 • Ovoce. Celkově všechno s vysokým obsahem fruktózy má vliv na sladkost ejakulátu. Speciálně se pak doporučují banány, borůvky, švestky, kiwi, jablka.
 • Citróny a brusinky. Jo, funguje i některé kyselé ovoce.
 • Skořice a máta.
 • Celer, brambory, petržel. (Základ na vývar!)
 • Voda. Ano, i voda má vliv. S dostatečným příjmem čisté vody sperma chutná lépe.

Jaké jídlo chuti spermatu škodí:

 • Maso. Už je to tak. Přispívá ke slané chuti.
 • Káva. Hořká, hořký.
 • Mléčné výrobky. Všechny. Sýry, máslo, jogurty. Pro chuť nic dobrého neudělají.
 • Kořeněná a pálivá jídla. Velká hořká.
 • Rýže a obiloviny. Ano, ano. Trochu nevadí, ale hodně už se na chuti negativně podepíše. Nahnilou příchutí. Lahoda.
 • Chřest. Žluklá příchuť. Další ňamka.
 • Květák, zelí, brokolice. V čem je moc síry, od toho ruce pryč.
 • Česnek. Nejen pro krásné polibky.
chut sperma

A dvě velké hvězdy hnusného spermatu:

 • Cigarety
 • Alkohol

Jaké překvapení!

TIP: Chce to trochu s rozumem. Vyhodit z jídelníčku zdravou brokolici by taky nebylo ideální… stačí vědět, co má jaký efekt a nepřehánět to.

Tipy na chutné sperma pro pohodlné

Jasně, změnit celou životosprávu a stravovací zvyky jen kvůli chuti spermatu… co si budeme povídat, není to jen tak. Naštěstí existují i rychlé tipy a rady, jejichž zařazení do života zabolí o dost méně..

 1. Tabletky ze sexshopu

V některých sexshopech prodávají tabletky, které údajně zlepší chuť spermatu. My v Lechtivém s nimi žádnou zkušenost zatím kupodivu nemáme (to musíme dohnat), takže osobní svědectví dát nemůžu. Nicméně prý by takové tabletky měly výrazně osladit a ochutit sperma. Prý i na úžasnou jablečnou příchuť. No, zní to zajímavě, to jo.

 1. Lubrikační gel s příchutí

Neochutí přímo sperma, ale když bude celý orální sex sladce malinový, i to sperma v puse určitě bude chutnat nakonec mnohem lépe.

Jahodový lubrikační gel
Skvělá pomůcka pro rychlý sex kdykoliv a kdekoliv. Skvěle klouže, dlouho vydrží a dá se využít i při orálních hrátkách díky své chuti.
Přečtěte si další zakaznické recenze

 1. Dobroty

A nikdo neříká, že to musí být hned lubrikant. Pro sladké fajnšmekry je tu třeba Nutella. Pro milovníky zdravého zase med. 

To by byly asi ty nejdůležitější rady o tom, jak zlepšit chuť spermatu. V zásadě se dá říci, že zdravý muž by měl mít příjemné sperma. Hořké, slané, to vše značí nedokonalou životosprávu. A to už pak nejde jen o polykání spermatu, jde o zdraví. Určitě stojí za to vymyslet i malé kroky, jak žít trochu zdravěji…

Btw, dámy mrkněte i na náš článek o to, jak mu dopřát luxusní orální sex! Teda pokud půjde do toho ananasu, žejo…    

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...