Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Dráždění klitorisu >
  2. Jak dosáhnout orgasmu: průvodce uspokojením ženy

Jak dosáhnout orgasmu: průvodce uspokojením ženy

Lucy
Lucy
15. 5. 2019
5 minut čtení

Budeme mluvit k ženám, které těžce dosahují orgasmu, i k mužům, kteří se chtějí o svou ženu dobře postarat. Ženský orgasmus není zas tak velká věda, jakou z něj společnost často dělá. Není to tak jednoduché jako u mužů, to je pravda. Těm stačí šmrdlat rukou nahoru a dolů, hurá a je hotovo.

To ženu tak jednoduše k orgasmu nepřivedete, nestačí jen bušit do ní jako na buben. (Ačkoliv i to řada žen miluje, však se stále v ohromném objemu prodávají i úplně obyčejné vibrátory.)

Ale ti zkušenější dobře vědí, že dráždění klitorisu hraje pro ženský orgasmus velmi zásadní roli. Nicméně… není to jediný klíč.

Jak dosáhnout orgasmu: krok první

V první řadě nejde jen o techniku milování (či masturbace). Ženy jsou komplikované a něžné… no, alespoň většina z nich. A ocení atmosféru. Pomáhá jim uvolnit se a to ony pro dosažení orgasmu zkrátka potřebují.

Pro některé skvěle funguje trocha něžnosti na úvod, jiné ocení hezké prostředí, sklenku vína a inspirující rozhovor. A dobrá nálada se hodí vždycky. (Všichni dobře víme, že s bolavou hlavou to moc nejde, že?). Když si dáte s předehrou víc práce než jen s rozepnutím poklopců, rozhodně vám to pomůže.

Podle statistik měla spousta žen svůj první orgasmus ve vaně. Vsadíme se, že spousta z nich si k tomu dala do vody pěnu a zapálila svíčky. Na tohle ony prostě slyší.

Masážní svíčka Orient Love
Tato svíčka je úžasná po prvním zapálení už touto vůní mě naladila s partnerem. Po dobře zapálení cca 20 minutek už vosk byl rozehřátý a sel z kalíšku krásně vlít do dlaně. Textura mi byla na omak příjemná.
Přečtěte si další zakaznické recenze

(A jiné zase na pouta a sprosťárny, rozlišení je už na vás 😉

Jdeme do akce: stimulace

Stimulaci ženy dělíme na klitorální a vaginální. Vaginální stimulaci ženám muži zpravidla dopřávají nejčastěji (nemáme na mysli stimulaci g-bodu to je jiná liga, pokud ho dokážete najít…), přitom je však klitorální stimulace a kombinace obou tou nejjistější cestou k ženskému orgasmu.

Vibrátor Purple Dream
Vibrátor je z příjemného materiálu přizpůsobí se jaké koli poloze. Příjemné zpestření erotických hrátek.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Stále existuje řada mužů, kteří do ženy monotónně buší jako o život a pak se diví, že žena orgasmus nemá, nebo ho předstírá. Tudy cesta vede málokdy. Jednoduchá zásada zní: klitoris. Věnujte se mu. Vždycky.

Masáž klitorisu

Na internetu najdete spoustu užitečných návodů, jak dráždit klitoris k dosažení orgasmu. Jsou určeny mužům, kteří se jen mohou domýšlet, jak ta malá věc funguje. Určitě doporučujeme pár návodů si najít, ale každá žena je stejně jiná. Zkoušejte, naslouchejte jí a hledejte. A nebojte se klidně i zeptat.

Ženy to mají samozřejmě jednodušší, pokud si chcete dopřát orgasmus sama, je to skutečně jen o uvolnění a naslouchání svému tělu. Ono si už řekne, kam přesně máte sáhnout, jak zatlačit a kdy zrychlit.​

Vtipné video o tom jak udělat holku pomocí prstů

Nějak to prostě nejde?

Pokud se vám stejně nedaří, zkuste nástroj na masáž klitorisuSatisfyer. Jde o poměrně nový moderní strojek, který masíruje klitoris pomocí podtlakových vln (bez dotyku).

Jde o velmi unikátní technologii, která si získává stále více žen. Chválí si to téměř všechny, které vyzkoušely. Je to jiné, než co obvykle žena zná, podtlaková stimulace je něco úplně nového a orgasmus, ke kterému vede, je obzvlášť silný. Ale nejde to příliš popsat, to se musí zažít ;).

S technologií přišel poprvé Womanizer, možná ho znáte. Za vývoj této skvělé metody mu pěkně děkujeme, to rozhodně, nicméně… ve srovnání se Satisfyerem je pěkně předražený.

S dnešními vymazlenými modely Satisfyeru můžeme s klidným svědomím říci, že se starší Womanizer může jít klouzat. Nabízí stejně parádní nekonečnou řadu silných orgasmů a je dokonce i levný.

Oproti Womanizeru je navíc vodotěsný. Což není jen o tom, že se dá vzít do vany nebo sprchy (což je taky paráda). Ale navíc se díky tomu velmi rychle a bezpečně čistí.

jak zpestrit sex s womanizerem

Dokáže Satisfyer spustit mokré orgasmy?

Vzrušuje vás představa mokrého orgasmu? Tak zpozorněte, protože pro tuhle hračku to není nic nezvyklého. Stačí si projít internet a pročíst pár recenzí a zkušeností a dozvíte se, že se Satisfyerem mívají mokré orgasmy i ženy, které s tím předtím neměly žádnou zkušenost.

Satisfyer Penguin

od 1 295 Kč

Dárek k produktu

Jestli je pro vás mokrý orgasmus neznámý pojem, řekněme jen to, že jde o extrémně silnou formu orgasmu, když ze ženy vytéká čirá tekutina (v žádném případě nejde o moč, je to v podstatě srovnatelné s ejakulací muže). Přečtěte si o mokrém orgasmu víc v našem starším článku. Stojí za to ho objevit.

Mimochodem, většina mužů přiznává, že je mokrý orgasmus velmi vzrušuje. Je to pro ně zajímavý a netradiční zážitek. A důkaz, že ženu přivedli na vrchol totální rozkoše.

Pokud ho chcete vyzkoušet, jen do toho. Stačí přitisknout silikonový náhubek Satisfyeru ke klitorisu (připravit pod sebe nějaké ty ručníky) a nechat ho pulzovat, vytrvat přes několik obyčejných orgasmů až k mokrému a neuvěřitelně silnému konci.

Ať už si pořídíte Satisfyer pro sebe či pro svou ženu, ať už povede k normálnímu či mokrému orgasmu, rozhodně patří mezi ty hračky, které stojí za to mít v šuplíku. To si teda pište.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...