Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Dráždění klitorisu >
  2. Jak dosáhnout orgasmu: průvodce uspokojením ženy

Jak dosáhnout orgasmu: průvodce uspokojením ženy

Lucy
Lucy
15. 5. 2019
5 minut čtení

Budeme mluvit k ženám, které těžce dosahují orgasmu, i k mužům, kteří se chtějí o svou ženu dobře postarat.Ženský orgasmus není zas tak velká věda, jakou z něj společnost často dělá. Není to tak jednoduché jako u mužů, to je pravda. Těm stačí šmrdlat rukou nahoru a dolů, hurá a je hotovo.

To ženu tak jednoduše k orgasmu nepřivedete, nestačí jen bušit do ní jako na buben. (Ačkoliv i to řada žen miluje, však se stále v ohromném objemu prodávají i úplně obyčejné vibrátory.)

Ale ti zkušenější dobře vědí, že dráždění klitorisu hraje pro ženský orgasmus velmi zásadní roli. Nicméně… není to jediný klíč.

Jak dosáhnout orgasmu: krok první

V první řadě nejde jen o techniku milování (či masturbace). Ženy jsou komplikované a něžné… no, alespoň většina z nich. A ocení atmosféru. Pomáhá jim uvolnit se a to ony pro dosažení orgasmu zkrátka potřebují.

Když si dáte s předehrou víc práce než jen s rozepnutím poklopců, rozhodně vám to pomůže.

Pro některé skvěle funguje trocha něžnosti na úvod, jiné ocení hezké prostředí, sklenku vína a inspirující rozhovor. A dobrá nálada se hodí vždycky. (Všichni dobře víme, že s bolavou hlavou to moc nejde, že?). Když si dáte s předehrou víc práce než jen s rozepnutím poklopců, rozhodně vám to pomůže.

Podle statistik měla spousta žen svůj první orgasmus ve vaně. Vsadíme se, že spousta z nich si k tomu dala do vody pěnu a zapálila svíčky. Na tohle ony prostě slyší.

(A jiné zase na pouta a sprosťárny, rozlišení je už na vás 😉

Jdeme do akce: stimulace

Stimulaci ženy dělíme na klitorální a vaginální. Vaginální stimulaci ženám muži zpravidla dopřávají nejčastěji (nemáme na mysli stimulaci g-bodu to je jiná liga, pokud ho dokážete najít…), přitom je však klitorální stimulace a kombinace obou tou nejjistější cestou k ženskému orgasmu.

Jednoduchá zásada zní: klitoris. Věnujte se mu. Vždycky.

Stále existuje řada mužů, kteří do ženy monotónně buší jako o život a pak se diví, že žena orgasmus nemá, nebo ho předstírá. Tudy cesta vede málokdy. Jednoduchá zásada zní: klitoris. Věnujte se mu. Vždycky.

Satisfyer G-Spot Rabbit

od 1 799 Kč

Dárek k produktu

Masáž klitorisu

Na internetu najdete spoustu užitečných návodů, jak dráždit klitoris k dosažení orgasmu. Jsou určeny mužům, kteří se jen mohou domýšlet, jak ta malá věc funguje. Určitě doporučujeme pár návodů si najít, ale každá žena je stejně jiná. Zkoušejte, naslouchejte jí a hledejte. A nebojte se klidně i zeptat.

Ženy to mají samozřejmě jednodušší, pokud si chcete dopřát orgasmus sama, je to skutečně jen o uvolnění a naslouchání svému tělu. Ono si už řekne, kam přesně máte sáhnout, jak zatlačit a kdy zrychlit.​

Vtipné video o tom jak udělat holku pomocí prstů

Nějak to prostě nejde?

Pokud se vám stejně nedaří, zkuste nástroj na masáž klitorisuSatisfyer. Jde o poměrně nový moderní strojek, který masíruje klitoris pomocí podtlakových vln (bez dotyku).

Jde o velmi unikátní technologii, která si získává stále více žen. Chválí si to téměř všechny, které vyzkoušely. Je to jiné, než co obvykle žena zná, podtlaková stimulace je něco úplně nového a orgasmus, ke kterému vede, je obzvlášť silný. Ale nejde to příliš popsat, to se musí zažít ;).

S dnešními vymazlenými modely Satisfyeru můžeme s klidným svědomím říci, že se Womanizer může jít klouzat.

S technologií přišel poprvé Womanizer, možná ho znáte. Za vývoj této skvělé metody mu pěkně děkujeme, to rozhodně, nicméně… ve srovnání se Satisfyerem je pěkně předražený.

S dnešními vymazlenými modely Satisfyeru můžeme s klidným svědomím říci, že se Womanizer může jít klouzat. Satisfyer u nás vyhrává na plné čáře. Nabízí stejně parádní nekonečnou řadu silných orgasmů a je dokonce i levný.

Oproti Womanizeru je navíc vodotěsný. Což není jen o tom, že se dá vzít do vany nebo sprchy (což je taky paráda). Ale navíc se díky tomu velmi rychle a bezpečně čistí.

Prostě sorry, Womanizere… Satisfyer je prostě terno.

Dokáže Satisfyer spustit mokré orgasmy?

Vzrušuje vás představa mokrého orgasmu? Tak zpozorněte, protože pro tuhle hračku to není nic nezvyklého. Stačí si projít internet a pročíst pár recenzí a zkušeností a dozvíte se, že se Satisfyerem mívají mokré orgasmy i ženy, které s tím předtím neměly žádnou zkušenost.

Jestli je pro vás mokrý orgasmus neznámý pojem, řekněme jen to, že jde o extrémně silnou formu orgasmu, když ze ženy vytéká čirá tekutina (v žádném případě nejde o moč, je to v podstatě srovnatelné s ejakulací muže). Přečtěte si o mokrém orgasmu víc v našem starším článku. Stojí za to ho objevit.

Tak zpozorněte, protože pro tuhle hračku to není nic nezvyklého.

Mimochodem, většina mužů přiznává, že je mokrý orgasmus velmi vzrušuje. Je to pro ně zajímavý a netradiční zážitek. A důkaz, že ženu přivedli na vrchol totální rozkoše.

Pokud ho chcete vyzkoušet, jen do toho. Stačí přitisknout silikonový náhubek Satisfyeru ke klitorisu (připravit pod sebe nějaké ty ručníky) a nechat ho pulzovat, vytrvat přes několik obyčejných orgasmů až k mokrému a neuvěřitelně silnému konci.

Satisfyer Penguin

od 1 295 Kč

Dárek k produktu

Ať už si pořídíte Satisfyer pro sebe či pro svou ženu, ať už povede k normálnímu či mokrému orgasmu, rozhodně patří mezi ty hračky, které stojí za to mít v šuplíku. To si teda pište.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...