Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Dráždění klitorisu >
  2. 5 nejlepších hraček pro šťastný klitoris

5 nejlepších hraček pro šťastný klitoris

Lucy
Lucy
29. 9. 2021
6 minut čtení

Klitoris. Starej se o něj dobře, skvělým orgasmem se ti odmění. Jedna ze základních životních pravd.

vibrator na klitoris

V dnešním článku najdeš 5 mimořádně dobrých erotických pomůcek, které rozvrní každý klitoris k nepříčetnosti. Proto pokud hledáš novou inspiraci do postele i do života, určitě začni tady. Představujeme ti ty nejlepší šampiony!

1.Vibrační motýlek Darling

vibracni motylek darling 1

Motýlci. Ty jsou pro klitoris přímo stvořené. Pro postelovou předehru i pro peprné dobrodružství na veřejnosti. S partnerem i bez něj. Ideální do kabelky.

Motýlka si připneš mezi nohy, některé mají popruhy a jiné drží jen tak (většinou ale potřebují oporu kalhotek). Většina motýlků má i zásuvnou část podobnou malému vibrátoru. Pak už jen vezmeš do ruky dálkové ovládání, nebo ho předáš partnerovi, a můžeš si užívat vibrace mířené přímo na klitoris.

Motýlka Darling jsem vybrala jako skvělého zástupce tohoto rodu erotických hraček. Je prostě parádní. Vypadá dobře, je spolehlivý a hlavně mimořádně šikovný. Zásuvná část má zakřivený tvar, takže stimuluje bod G. Druhé nejlepší místo po klitorisu. Jinak má 12 vibračních režimů – a to i pěkně silných, myslím, že své si vybere každá žena. Je i poměrně tichý na vzrušující procházky, vodotěsný, z hebkého silikonu a nabíjí se přes USB. Zkrátka má vše, co si člověk u moderní hračky představuje. 

Vibrační motýlek Darling
Původně hračka pro zábavu a chuť zkusit něco nového – třeba tajně na veřejnosti. Nyní využíváme hlavně spolu při sexu – motýlek v zadečku.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Calexotics je poměrně známý a spolehlivý výrobce erotických hraček, já s nimi mám jen ty nejlepší zkušenosti. Motýlka Darling rozhodně doporučuji.

2. Satisfyer Pro 3 Vibration

satisfyer pro 3 vibration

Když se budeme bavit o potěšení pro klitoris, rozhodně musíme mít v seznamu i womanizery s jejich podtlakovou stimulací. Jde o skutečnou revoluci na trhu erotických pomůcek a spousta žen s tím nadšeně souhlasí. Silné, pulzující orgasmy za pár minut. Bez práce, bez tření. Jinak. Nově. A velmi velmi zajímavě.

Satisfyer je jako levnější bráška Womanizeru. Umí toho ale hodně. Konkrétně tenhle stojí za doporučení. Satisfyer Pro 3 Vibration je novější model, který kromě podtlaku navíc i vibruje. Což je hodně zajímavá kombinace. Nevibruje uvnitř jako vibrátor. Vibruje venku. Podtlak sám o sobě umí s klitorisem divy a v kombinaci s vrněním a vibracemi okolo je to ještě o stupeň zajímavější, celá oblast klínu dostane svojí dávku slasti. Podtlak si můžeš vybrat z 11 intenzit a vibračních režimů je 10. Můžeš je libovolně kombinovat a hledat ty nejvíc vzrušující kombinace, celkem jich je k prozkoumání 110.

Satisfyer Pro 3 Vibration je každopádně velmi zajímavý model. Je navíc vodotěsný, nabíjí se přes USB, je i poměrně tichý. Na pohled je velmi elegantní.

Satisfyer Pro 3 Vibration
Erotogenní zóna: Klitoris Materiál: Silikon + ABS
Přečtěte si další zakaznické recenze

Malé mínusy má. Nejde se s ním vrátit k nižší intenzitě, člověk to musí vše proklikat. A při sexu je trochu nešikovný, v některých polohách překáží. Ale za tu nízkou cenu mu to člověk snadno odpustí…

3. Womanizer Duo

womanizer duo po praci

Když už womanizery, samozřejmě musím vybrat i jeden originál. Womanizery jsou poměrně drahé, ale vždy mají to něco navíc. Speciálně tohle je podle mého nejzajímavější kousek z celé nabídky womanizérů (a možná i erotických hraček pro ženy vůbec). Vyrovná se mu už asi jen Premium.

Womanizer Duo u mě ale vyhrává. Je totiž spojený s vibrátorem na bod G a v kombinaci s podtlakem je to VELMI silná jízda. Vibrátor na Géčko je pořádně zahnutý, takže žádná taková ta lehce ohlá špička, tenhle má pořádný sklon. Má 12 intenzit pro vibrátor a 12 intenzit pro podtlak. Tím vzniká 144 kombinací.

Womanizer Duo
To je moje první erotická hračka, byla jsem velice překvapená, je úžasná. Plní své funkce na 100%.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Je nadstandardní na mnoha rovinách. Kvalitní hedvábný silikon, hubička v barvě těla hračky, vzhled jako vždy velmi exkluzivní. Ovládání promyšlené, má několik bonusů jako třeba rychlé vypnutí při odtažení od těla (jde i vypnout) nebo stand by režim. Samozřejmostí je vodotěsnost, USB nabíjení i pěkné příslušenství. Jediná nevýhoda je asi cena, ale holt jde o luxusní a prestižní zboží. Womanizer Duo je zkrátka hračka pro náročné dámy.

4. Vibrátor Chic Girl

silikonovy vibrator chic girl

Tenhle vibrátor s výběžkem jsem vybrala jako zástupce levnějších a přesto velmi dobrých modelů. Pokud už jsi nějaký vibrátor s výběžkem zkoušela, možná tě to zklamalo. Spousta z nich to moc neumí, jsou tuhé, špatně nasměrované, zkrátka nic moc. Vibrátor Chich Girl je výjimka.

Vibrátor je kratší (použitelná délka je asi jen 10 cm), ale hezky široký (max. 3,6 cm) a zaměřený na bod G. Díky své tloušťce a vroubkům to s ním umí opravdu pěkně. Výběžek na klitoris je zrovna tak dobrý. Je dostatečně velký, aby to uměl pořádně rozbalit a dobře umístěný tak, že bude vyhovovat většině ženám (ale vždy se najdou výjimky). Celý vibrátor je z hedvábného silikonu, takže je přímo k pomuchlání a žádné nepříjemné tlačení nehrozí. Jak vibrátor tak výběžek mají každý 10 vlastní vibračních programů, které můžeš libovolně kombinovat. Tak vzniká 100 kombinací.

Silikonový vibrátor s výběžkem Chic Girl
Tvar, materiál, velikost i design je perfektní. Jen málokrát se mi podařilo dosáhnout vaginálního orgasmu a už jsem myslela, že nikdy nepřijde.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Vibrátor Chic Girl je na pohled velmi pěkný a kvalitní, vodotěsný, nabíjecí, dobře se ovládá. Jeden nedostatek má, intenzity není možné snižovat, musíš se proklikat celým spektrem režimů. 

5. Vibrátor Bi Stronic Fusion

fun factory bi stronic fusion

A na konec jedna perlička. Vibrátor Bi Stronic Fusion má také vibrující výběžek na klitoris. Má toho ale ještě mnohem víc. On umí i sám přirážet. Luxusní perlička.

A na konec jedna perlička. Vibrátor Bi Stronic Fusion má také vibrující výběžek na klitoris. Má toho ale ještě mnohem víc. On umí i sám přirážet. Luxusní perlička.

Všechny podobné samostatné hračky jsou skvělé hlavně tím, že se díky momentu překvapení můžeš nechat unášet. Zkrátka to není vše jen ve tvých rukách. Funguje to samostatně stejně jako partner. Tím víc máš pocit, jako by šlo o skutečný sex. Vybrat si můžeš z 8 různých režimů vibrátoru a z 6 režimů vibrátoru na klitoris. Vzniká tak 64 různých kombinací, můžeš si užívat i každou část samostatně.

Bi Stronic Fusion je skvělý i v ostatních ohledech. Použitelná část vibrátoru je 14,5 cm, což už stojí za to. A parádní je hlavně jeho tloušťka, až 4,8 cm. Ve spojitosti se zahnutím vibrátotu pr dráždění bodu G je to opravdu paráda.

Fun Factory Bi Stronic Fusion
Komfortní provedení, parametry splňují požadovanou míru uspokojení, jednoduché ovládání. Je to takový tichý společník pro chvíle pohody a zpestření života.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Je vyrobený z kvalitního hebkého silikonu, nabíjí se přes USB, je vodotěsný. Má i pár speciálních vychytávek navíc – zamykání tlačítek a ukládání režimů do paměti. Ovládá se dobře, drží se dobře, část na klitoris je super. Po všech stránkách jde o velmi luxusní hračku, která ti ukáže zase něco nového. Silného. Ideální pro dámy, kterým chybí v posteli muž.

Akorát jeden trochu nepříjemný detail, nabíjí se hrooozně dlouho. Fakt dlouho, asi 16 hodin. Funguje pak klasicky cca 2-3 hodiny. Ale člověk si musí uvědomit, že narozdíl od jiných vibrátorů tenhle musí všechno oddřít úplně sám…

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...