Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Jak dráždit bod g >
  2. Jak najít bod G

Jak najít bod G

Lucy
Lucy
5. 2. 2021
5 minut čtení

Nepřehánějme to s řečmi, které jsou všude stejné: bájný bod G, klíč k ženské slasti, existuje vůbec? Většina z nás to zná. Zkráťme to: Existuje. A umí udělat ženě opravdu luxusní orgasmus. Silnější než ten klitoridální. Občas i mokrý.

Správná otázka není, jestli existuje. Ale jak bod G najít.

Co je bod G?

Navzdory stálým pochybám společnosti to opravdu není žádná fantazie, už v roce 1978 byla existence bodu G dokázána v americké studii. Několik dalších studií pak potvrdilo to samé – jde o velmi citlivou nervovou tkáň, která rozhodně existuje a přináší ženám mimořádnou rozkoš.

Potvrzují to i obyčejní lidé, kteří zjistili, jak bod G najít. Ženy při stimulaci bodu G mají orgasmy, při kterých dokonce někdy přestávají ovládat své tělo. Dostavují se stahy, křeče, výbuchy smíchu, u někoho i pláče. Nebo můžete prožít rovnou mokrý orgasmus, což je ještě o level rozkoše výš.

Kde je bod G

Není až tak těžké bod G najít, opravdu. Nachází se na horní stěně vagíny, mezi stydkou kostí a pochvou. Většinou je vzdálený 1–5 cm od vstupu do pochvy, každá žena to má jinak. Každá má také tohle místečko jinak veliké, možná proto řada žen ten bod G ne a ne najít. U některých může být opravdu malé a špatně hmatatelné.

kde je bod g

Jak najít bod G: co hledáme?

Jasně, bod G. Ale nejprve si povězme, po čem konkrétně pátráme. Jak už bylo řečeno, hledat musíme v oblasti horní stěny vagíny, bod G by měl být cca v první třetině této oblasti. Že jste na správném místě poznáte podle několika faktorů:

  • Stěna vagíny je vroubkovaná. G-bod je ale na dotek trochu jiný. Často se přirovnává k houbovitému výběžku. Zní to trochu nepředstavitelně, ale zkrátka hledáte místo, které se na dotek mírně odlišuje od okolí.
  • Jakmile začnete útočit na správné místo, žena by měla cítit nutkání k močení. Jde jen o pocit, který je ale báječným ukazatelem směru. Právě tam. I přes ten pocit.

POZOR: Když řeknete muži, že hledáte “houbovitý výběžek ve vagíně” dost možná si ho může splést s děložním čípkem, který je hlouběji a je mnohem výraznější. Pozor na to.

Jak najít bod G: Jdeme na to!

Je určitě rozdíl, jestli bude žena hledat bod G sama, s mužem (nebo samozřejmě i s ženou), nebo s náhodnou známostí. Je důležité se maximálně uvolnit. Některým ženám to lépe půjde samotným, některým s partnerem, málokteré však s někým, s kým nemá vážný a upřímný vztah. Najít G bod jde dobře prstem, ale určitě vám hodně mohou pomoci i vibrátory na G bod, o kterých píšeme v závěru článku. V každém případě doporučujeme vzít do party i lubrikační gel.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit
Tak tato „hračka“ by měla být povinnou výbavou! Příjemný materiál, krásná bílá barva.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Nejlepším společníkem je ale vzrušení. Když je žena vzrušená, bod G se hledá mnohem lépe. Takže doporučujeme v každém případě pořádnou předehru.

Ideální poloha: samotná žena

Pokud se vydáte do pátrání sama, můžete využít velmi šikovnou polohu. Klekněte si na bobek, tak budou ta důležitá místa k prozkoumání úplně ideálně nadosah.

Ideální poloha: hledání Géčka s partnerem

Skvělá poloha pro pár je ta, když si žena lehne na záda a nohy přitiskne pokrčené k tělu. Ideálně si dejte pod zadek polštář, tak půjde hledání G bodu ještě lépe.

Jak dráždit G bod?

Takže G bod jsme našli, paráda. Co s ním?

Cokoliv podle vaší fantazie a oblíbeného dráždění ženy. Každá jsme jiná, zase není recept, co bude platit na všechny G body na světě.

Můžeme ale doporučit jako nejlepší strategie poklepávání, kroužení a “pojď sem” gesto. Zkoušejte to, hlavně se nebojte toho pocitu, že se vám chce čůrat, tam to právě začíná. A jestli vás to hodně ruší, zajděte si před hledáním na záchod, budete si alespoň jistá, že je to iluze a vám se nemá proč chtít.

A dalším způsobem, jak si pořádně užít s G bodem, jsou vibrátory speciálně upravené pro ideální dráždění géčka.

Vibrátor na G bod

Ano, ta pravá legrace začíná s vibrátorem na G bod. Najdete jich celou řadu. Některé jsou šikovné víc a některé míň. Ale vždy nejvíc záleží na tom, jak to se svým Géčkem umíte vy. Určitě ale můžete vibrátor použít i jako dobrý nástroj při prvotním hledání G bodu.

Tyto speciální vibrátory poznáte tak, že mají obvykle zahnutou a zvětšenou špičku, kde může být i vibrační motorek. Díky tomu s nimi můžete útočit na to správné místo. A to i s intenzivní vibrací. Často mají i nějaký dráždivý výběžek na klitoris, což celou jízdu posouvá zase o stupeň dál, ideální pro pořádně dráždivou masturbaci s několiknásobným orgasmem…

Vibrátorů na G bod je celá řada, tady jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější:

A tady jedna bonusová lahůdka. Určitě znáte Womanizery a Satisfyery, skvělé stimulátory klitorisu, které miluje čím dál víc žen. Satisfyer vyrobil i takový, který je zároveň vibrátor na bod G. A tahle dvojitá jízda opravdu stojí za to… mrkněte na naši recenzi Satisfyeru G Spot Rabbit

Zajímavost: Pokud se vám nedaří G bod najít, může to být i kvůli věku. Podle výzkumů jsou ženy na G bod citlivější až po oslavení svých 30 narozenin.

Každopádně znáte to, když se chce, všechno jde. G bod stojí za to najít, tak přejeme hodně štěstí…

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...