Vakuová pumpa

Vakuová pumpa je především funkční pomůckou při mírných i vážných poruchách erekce. Díky jejímu použití je erekce pevnější a penis je navíc citlivější na dotek. Využívá se ale i jako erotická hračka, podtlak je příjemný, podobný pocitu intenzivního orálního sání. Existují i vakuové pumpy pro ženy, na zvýšení citlivosti prsou i vaginy.


Pozor! Při dlouhém používání (nebo při příliš velkém podtlaku) mohou pumpy penis poškodit. Používejte rozumně a nikdy ne déle než 30 minut. Přečtěte si otázky týkající se bezpečnosti dole na stránce.

Vhodné pro: muž, (žena).

Cena: pár stovek i několik tisíc.

Možnosti použití: pro pevnější erekci, zvýšení citlivosti, existují spekulace o trvalém zvětšení penisu.

Při nákupu sledujte: velikost, typ, funkce rychlého uvolnění tlaku.

Vakuová pumpa má obvykle tvar dutého průhledného válce, do kterého se umístí penis. Odsávací zařízení pak vytvoří podtlak. To vede k výraznému prokrvení penisu a tím k podpoření erekce. Je to i velmi vzrušující pocit podobný intenzivnímu sání.

Pumpa může být buď levnější mechanická, u které vytváříte podtlak vlastnoručně pomocí mačkacího balonku (případně páčky). Existují i lepší automatické pumpy, které se ovládají jen pomocí tlačítek (v tom případě sledujte, jestli je pumpa nabíjecí nebo na baterie), obvykle mají i vyšší výkon. Vodní vakuové pumpy jsou nejbezpečnější, jsou totiž efektivnější a pevné erekce dosáhnete během kratší doby. Což se hodí především při použití s erekčním kroužkem, když si chcete dopřát i dostatečně dlouhý sex a zároveň nepřekračovat zdravou dobu přiškrcení.

Nejlepší vakuové pumpy 2020


INSPIRACE:
Pokud vás na vakuové pumpě zaujala možnost zvětšení penisu, zkuste raději kegelovy cviky. Jsou spolehlivější  a navíc velmi zdravé.

Časté otázky o vakuových pumpách


Pro zdravého jedince, který ví, co dělá, je pumpa bezpečná. Ale je potřeba opatrnosti.

Pokud to přeženete s tlakem, penis by se mohl i nenávratně poškodit. Proto nezačínejte hned na vysokých úrovních podtlaku, postupujte se k nim propracujte. Pumpu nikdy nepoužívejte déle než 30 minut, na začátku je vhodné nepřekračovat 15 minut. Pokud budete používat erekční kroužek, celková doba používání pumpy i kroužku společně také nesmí přesáhnout 30 minut. V tomto případě jsou ideální vodní pumpy, vytvoří erekci rychleji a zbude vám i dost času na sex.

Pokud během používání pumpy ucítíte bolest, mravenčení nebo pozorujete výraznou změnu barvy penisu, podtlak okamžitě zrušte.

Pumpu nepoužívejte, pokud máte podrážděnou a načervenalou pokožku či zraněný penis. Pokud trpíte nějakým vážnějším onemocněním, používání pumpy nejprve konzultujte se svým doktorem. Především pokud řešíte problémy s krevním tlakem, trombózou či cukrovkou.

Vodní pumpy jsou obecně bezpečnější, ideálně si vyberte kvalitnější pumpu s možností okamžitého uvolnění podtlaku.

Ano. Pokud bude mezi používáním pumpy vždy následovat dostatečná přestávka, není to problém. Jen pozor na všeobecnou bezpečnost viz předchozí otázka.

Ano, pokud je vše v pořádku a zahojené, pak to není problém.

Co funguje u jednoho, nemusí u druhého. To platí velmi často. A tak je to i u vakuových pump. Co jde o podporu erekce, jsou opravdu velmi účinné a většině mužů pomohou, je to fyziologie. Přesto vám nikdo nemůže nic zaručit.

Co jde o zvětšování penisu, s tím raději nepočítejte vůbec, to je velmi sporná otázka a doktoři tuto teorii moc nepodporují.

Samozřejmě záleží na osobním vkusu, ale pro většinu mužů právě naopak. Vakuová pumpa vytváří podobné pocity, jako při intenzivním orálním sání.

S kvalitní vodní pumpou, oholeným přirozením a správným nasazením pumpy těsně k tělu. Pokud nechcete investovat do vodní pumpy, tak používejte lubrikační gel. Pro sex doporučujeme také erekční kroužek. A dobrá nálada a neupínání se na výsledek rozhodně pomůžou vždycky!

Není. Doporučuje se to, u hodně huňatých a zarostlých mužů to možná nutné bude. S kvalitním těsněním pumpy a lubrikačním olejem by to nicméně neměl být většinou problém i bez oholení.

Rozhodně je i pro zábavu. Někteří muži pocit sání milují a pumpa je jejich oblíbenou erotickou hračkou.

Jak na co. Pokud chcete řešit závažné problémy s erekcí, tak určitě ne. Levné pumpy mají méně výkonné odsávání tlaku, často i horší těsnění. S některými opravdu dobrého výsledku nedosáhnete. Nicméně pro trochu vzrušení a podpoření prokrvení určitě stačí i levnější kousky.


Jsem starší 18 let? ...