Vakuová pumpa

Vakuová pumpa je především funkční pomůckou při mírných i vážných poruchách erekce. Díky jejímu použití je erekce pevnější a penis je navíc citlivější na dotek. Využívá se ale i jako erotická hračka, podtlak je příjemný, podobný pocitu intenzivního orálního sání. Existují i vakuové pumpy pro ženy, na zvýšení citlivosti prsou i vaginy. Pozor! Při dlouhém používání (nebo při příliš velkém podtlaku) mohou pumpy penis poškodit. Používejte rozumně a nikdy ne déle než 30 minut. Přečtěte si otázky týkající se bezpečnosti dole na stránce.

  • Automatické sání
  • Vyndatelný masturbátor
  • Kvalitní provedení

  Vakuová pumpa Smart Bullet je kvalitní automatický kousek. Takže už žádné ruční pumpování, stačí zmáčknutí tlačítka. S bonusem v podobě samostatně použitelného masturbátoru.

  Samotná pumpa je sice veliká (má 30 cm), ale hodí se pro penis střední až menší, ideálně do 18 centimetrů. Jinak může být penis jakkoliv široký i tvarovaný, vnitřní výplň s manžetou se skvěle přizpůsobí a pumpa parádně těsní. Stačí navláct na penis (bude to chtít lubrikační gel), vybrat některý ze 3 sacích režimů a užívat si slast obohacenou o vědomí, že bude penis nádherně tvrdý a citlivý, což je parádní předpoklad božského sexu. Při dlouhodobém používání má pumpa dobý vliv na celkovou kvalitu erekce. Je tak skvělá pro páry, ale hodí se i pro masturbaci, vytváří pocit podobný orálnímu sexu. Jen pozor, přístroj není vodotěsný, takže jestli přijde orgasmus, ven s ním. Jo, to je trochu škoda, asi jediné mínus téhle skvělé pumpy. Trochu to ale zpříjemňuje fakt, že je pumpa vyplněná průhledným, hezky těsným masturbátorem, který skvělé pocity během používání umocní a navíc ho můžeš jednoduše vyndat a užít si jeho vnitřní výstupky i mimo pumpu, se stiskem podle svého gusta. Másturbátor je dlouhý 15 cm, ale díky díře na konci zvládne i větší penis (ale připomínáme, že je vakuová pumpa Smart Bullet je stejně vhodná jen pro penis do 18 cm).

  Sací režimy má pumpa 3. První je spíš pro úvodní seznámení, jen krátce nasává a pouští. Druhý nasaje, drží minutu podtlak a uvolní. A třetí drží 4 minuty (podtlak jde ale samozřejmě kdykoliv zrušit). Automatické sání je rozhodně příjemné, můžeš se uvolnit, lehnout si a jen si to užívat. Jestli tě dovede pumpa až k orgasmu, to má každý muž jiné. Většina potřebuje ještě nějakou další stimulaci, pumpa je spíš doplněk nebo příprava.

  Jinak se pumpa dobře ovládá, vše je jasné a snadné. Dobře reaguje, určitě můžeš věřit, že něco vydrží, Calexotics je ověřený výroce erotických pomůcek. Dobíjení je přes USB, navíc pumpa vydrží opravdu dlouho bez nabíjení. Hodiny a hodiny (fakt, až 12 hodin). Umývá se pohodlně, stačí sundat sací část a zbytek umýt pod vodou. Ale na sací část pozor, ta do vody nepatří. I vzhled pumpy je moc pěkný, nikde nepřekáží žádné hadičky, lépe se tak ukládá.

  Vakuovou pumpu Smart Bullet můžeme určitě doporučit každému muži, který si chce vychutnávat výhody podtlaku v náležitém automatizovaném pohodlí.

  • Citlivější penis, pevná erekce
  • 2v1, masturbátor i pumpa
  • Zajímavější než klasika

  Magic Rocket má výhody vakuové pumpy, ale skvěle se hodí pro masturbaci. Trochu jako umělá vagína s pořádným podtlakem a vlivem na pevnost erekce.

  Účel pumpy splní dobře. Pomůže prokrvení penisu, čímž způsobí pevnější erekci i větší citlivost. Díky kvalitnímu provedení dobře těsní, podtlak se dělá manuálně, ale rychle a pohodlně. Má i chytré tlačítko na jeho regulaci. Zjistili jsme ale, že časem může být vytvořený podtlak trochu menší.

  Nejzajímavější je na Magic Rocket určitě masturbátor, kterým je vyplněná. Je to takové 2v1, pumpa s masturbátorem. Udělá pevnější erekci a klidně se o ní i postará. Účel plní dobře, její používání je velmi příjemné, určitě zajímavější než u klasické pumpy. Masturbátor lze i vyndat a používat i samostatně. 

  Její průhledné provedení nás neoslnilo. Gel podivně přibližuje penis a nám to moc erotické nepřipadá. Výrobce uvádí, že je pumpa Magic Rocket vhodná pro muže s penisem do 16 cm, ale naše zkušenost je taková, že klidně může být i větší. Použitelná délka pumpy je 20 cm a díky dělové výplni vůbec ničemu nevadí, když se penis nezasune dovnitř úplně celý. Gelová výplň je menší, má 14 cm. Pumpa je docela lehká a dobře se drží.

  Rocket je voděodolná, tak se docela dobře čistí, ale masturbátor uvnitř je třeba po každém použití pudrovat.

  Jde každopádně o pěknou a poměrně kvalitní pumpu, která má něco navíc. Hodí se ale spíš pro masturbaci a zábavu >než pro řešení vážnějších problémů s erekcí.

  • Velmi silný podtlak
  • Fajn cena
  • 3 různé manžety

  S vakuovou pumpou Perfect je to tak trochu sázka do loterie. Mezi manuálními pumpami je to zajímavá možnost, díky své velké síle a výkonu. Ale výrazná nevýhoda je, že se častěji porouchává.

  Je vhodná pro střední a menší penis (cca pod 19 centimetrů), ideálně s menším průměrem. Má 3 vyměnitelné manžety různých velikostí, což je sympatické, můžeš si tak vybrat vstup, který ti bude vyhovovat nejvíc. Ale pozor, všechny 3 jsou poměrně úzké, takže pánové s větším průměrem si často stěžují, že jim stejně vyhovuje sotva jeden.

  Velkou předností pumpy je síla podtlaku. Přestože je manuální, má pěknou páru. Takže tě nečeká zběsilé mačkání balonku do omdlení, několik stisků pistole udělá naprosto dostatečný podtlak (a o pár stisků navíc udělá tak velký podtlak, že si na to dávej pozor!). Výhodou je ventil pro okamžité uvolnění podtlaku, když to přeženeš. Což se s touhle výkonou holkou stane lehce, takže ventil to rozhodně chce. Jinak sedí a těsní dobře, když si ji správně nasadíš. V tomhle všem je vakuová pumpa Perfect opravdu Perfect.

  Ale vážně musíš počítat s tím, že jsou s odsávací pistolí často problémy, podle údajů distributora se vrací k reklamaci každá pátá pumpa. Samozřejmě budeš mít klasické dva roky záruku, ale dobré vědět. Vzhledem je pumpa velmi obyčejná, nic zajímavého. Obyčejný skleněný válec s trochu fórovou pistolí.

  Ale samozřejmě v něm i za nízkou cenu získáš všechny výhody dotlaku: užiješ si to, zpevníš erekci a dopřeješ si větší citlivost. A celkově podporuješ zdraví své erekce. Jen pozor na přílišná očekávání, samotná vakuová pumpa většině mužů k orgasmu nestačí. Rozhodně je to ale velmi příjemné, ideální předehra podporující kvalitu sexu i masturbace.

  Vakuovou pumpu Perfect můžeme doporučit jako levnější a přece silnější pumpu pro muže s užším penisem, kterým nevadí riziko reklamace. Asi tak nějak.

  • Je levná
  • Silný a rychlý podtlak
  • Tlačítko pro rychlou regulaci

  Je levná a dobře saje. Hodně dobře. To je určitě její největší plus. Jinak je Power Pump prostě opravdu jen levná pumpa. Obyčejná. Nemá žádné extra zajímavé vlastnosti navíc, ale to, co od ní potřebuješ, splní dobře. A je spolehlivá.

  Jde o mechanickou pumpu. Podtlak se vytváří mačkáním balonku. Je trochu tuhý, ale jelikož má pumpa super tah a podtlak je v ní za chvilku, nejde o žádnou velkou nevýhodu. 

  Válec pumpy je menší. Pro muže s délkou penisu do 17 cm a s průměrem do 4 cm. Taky je ideální pro pány, kterým nevadí se holit. Protože na chlupech špatně těsní.

  Na Power Pump tě na první pohled může zaujmout gelová výplň s výstupky. Ale nenech se zmást. Nejde o nic extra zajímavého. Trochu stimulují, ale nic převratného.

  Pumpa má na sobě ventilek pro rychlé odpuštění podtlaku, což se hodí, hlavně v kombinaci s tím, že v ní můžeš vytvořit jak velký podtlak jen chceš.

  Provedení je ok, určitě nějakou dobu vydrží. Údržba a umývání také ok. Umytá je raz dva, ale gelová výplň je trochu otravná při jejím vkládání zpět. Jinak tahle vakuovka asi nemá už nic zajímavého. Snad jen to, že ji můžeš půjčit i partnerce. To je hodně zajímavé.

  V každém případě jde o dobrou ekonomickou volbu. Na žádné velké hraní a chlubení není, ale jako zástupce obyčejných a levných vakuových pump je Power Pump velmi dobrý kousek.

   

Vakuová pumpa - co by jsi měl vědět

Vhodné pro: muž, (žena).

Cena: pár stovek i několik tisíc.

Možnosti použití: pro pevnější erekci, zvýšení citlivosti, existují spekulace o trvalém zvětšení penisu.

Při nákupu sledujte: velikost, typ, funkce rychlého uvolnění tlaku.

Vakuová pumpa má obvykle tvar dutého průhledného válce, do kterého se umístí penis. Odsávací zařízení pak vytvoří podtlak. To vede k výraznému prokrvení penisu a tím k podpoření erekce. Je to i velmi vzrušující pocit podobný intenzivnímu sání.

Pumpa může být buď levnější mechanická, u které vytváříte podtlak vlastnoručně pomocí mačkacího balonku (případně páčky). Existují i lepší automatické pumpy, které se ovládají jen pomocí tlačítek (v tom případě sledujte, jestli je pumpa nabíjecí nebo na baterie), obvykle mají i vyšší výkon. Vodní vakuové pumpy jsou nejbezpečnější, jsou totiž efektivnější a pevné erekce dosáhnete během kratší doby. Což se hodí především při použití s erekčním kroužkem, když si chcete dopřát i dostatečně dlouhý sex a zároveň nepřekračovat zdravou dobu přiškrcení.

Je vhodné, aby měla vakuová pumpa pojistku v podobě rychlého uvolnění tlaku. Vytvořit příliš velký podtlak může být nejen bolestivé, ale také potenciálně nebezpečné. Pojistka v takovém případě umožňuje podtlak okamžitě zrušit. 

Pokročilejší pumpy mají i podtlakoměr. Součástí některých pump mohou být i vzrušující vibrace nebo těsnění různých tvarů. Některé zase vypadají jako vagina.

Výrobci často tvrdí, že pumpy trvale zvětšují penis, některé mají i speciální podtlakové programy, které jsou k tomu přímo určené. Doktoři však toto tvrzení příliš nepodporují. Někdo říká, že ano, že penis může být časem opravdu trochu větší, jelikož se v něm posilují topořivá tělíska (ale jde o opravdu mírné zvětšení). Někteří nesouhlasí ani s tím. Proto se na efekt zvětšení penisu příliš neupínejte (to už raději zkuste zdravé kegelovy cviky).

Pumpou můžete řešit problémy s nedostatečnou erekcí, využívá se i jako léčba při úplné ztrátě erekce například po úrazu. Míra problému by měla ovlivnit kvalitu přístroje, ty nejlevnější jsou vhodné spíše jen pro zábavu a masturbaci. Pokud se pumpa využívá pro získání kvalitnější erekce na sex, je ideální zkombinovat ji s erekčním kroužkem. Ve vakuové pumpě se díky podtlaku vytvoří erekce, která se „zafixuje“ erekčním kroužkem a penis je připraven na uspokojivé číslo. Používání pumpy a erekčního kroužku by dohromady nikdy nemělo přesáhnout 30 minut v kuse. 

Ženská varianta vakuové pumpy je určena k prokrvení prsou i vaginy, čímž se zvyšuje jejich citlivost. Mohou mít také vibrace případně i různá dráždítka klitorisu a vagíny.

Všechny pumpy je pro lepší efekt ideální používat s lubrikačním gelem. Pozor, pokud má vaše pumpa silikonové komponenty, nesmí na ně přijít silikonový gel. U vodní pumpy není nutné gel používat.

tip: Pokud vás na vakuové pumpě zaujala možnost zvětšení penisu, zkuste raději kegelovy cviky. Jsou spolehlivějšíba navíc velmi zdravé.

Časté otázky: Vakuová pumpa

Stačí levná pumpa?

Jak na co. Pokud chcete řešit závažné problémy s erekcí, tak určitě ne. Levné pumpy mají méně výkonné odsávání tlaku, často i horší těsnění. S některými opravdu dobrého výsledku nedosáhnete. Nicméně pro trochu vzrušení a podpoření prokrvení určitě stačí i levnější kousky.

Je pumpa vhodná i pro zábavu, nebo je jen pro potíže s erekcí?

Rozhodně je i pro zábavu. Někteří muži pocit sání milují a pumpa je jejich oblíbenou erotickou hračkou.

Je nutné se oholit?

Není. Doporučuje se to, u hodně huňatých a zarostlých mužů to možná nutné bude. S kvalitním těsněním pumpy a lubrikačním olejem by to nicméně neměl být většinou problém i bez oholení.

Jak dosáhnout nejlepšího efektu?

S kvalitní vodní pumpou, oholeným přirozením a správným nasazením pumpy těsně k tělu. Pokud nechcete investovat do vodní pumpy, tak používejte lubrikační gel. Pro sex doporučujeme také erekční kroužek. A dobrá nálada a neupínání se na výsledek rozhodně pomůžou vždycky!

Je to nepříjemné?

Samozřejmě záleží na osobním vkusu, ale pro většinu mužů právě naopak. Vakuová pumpa vytváří podobné pocity, jako při intenzivním orálním sání.

Je to zaručené?

Co funguje u jednoho, nemusí u druhého. To platí velmi často. A tak je to i u vakuových pump. Co jde o podporu erekce, jsou opravdu velmi účinné a většině mužů pomohou, je to fyziologie. Přesto vám nikdo nemůže nic zaručit.

Co jde o zvětšování penisu, s tím raději nepočítejte vůbec, to je velmi sporná otázka a doktoři tuto teorii moc nepodporují.

Lze používat pumpu s obřízkou?

Ano, pokud je vše v pořádku a zahojené, pak to není problém.

Můžu ji používat často?

Ano. Pokud bude mezi používáním pumpy vždy následovat dostatečná přestávka, není to problém. Jen pozor na všeobecnou bezpečnost viz předchozí otázka.

Je to bezpečné?

Pro zdravého jedince, který ví, co dělá, je pumpa bezpečná. Ale je potřeba opatrnosti.

Pokud to přeženete s tlakem, penis by se mohl i nenávratně poškodit. Proto nezačínejte hned na vysokých úrovních podtlaku, postupujte se k nim propracujte. Pumpu nikdy nepoužívejte déle než 30 minut, na začátku je vhodné nepřekračovat 15 minut. Pokud budete používat erekční kroužek, celková doba používání pumpy i kroužku společně také nesmí přesáhnout 30 minut. V tomto případě jsou ideální vodní pumpy, vytvoří erekci rychleji a zbude vám i dost času na sex.

Pokud během používání pumpy ucítíte bolest, mravenčení nebo pozorujete výraznou změnu barvy penisu, podtlak okamžitě zrušte

Pumpu nepoužívejte, pokud máte podrážděnou a načervenalou pokožku či zraněný penis. Pokud trpíte nějakým vážnějším onemocněním, používání pumpy nejprve konzultujte se svým doktorem. Především pokud řešíte problémy s krevním tlakem, trombózou či cukrovkou.

Vodní pumpy jsou obecně bezpečnější, ideálně si vyberte kvalitnější pumpu s možností okamžitého uvolnění podtlaku.

Jsem starší 18 let? ...