Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Jak na >
  2. Mokrý orgasmus neboli squirting – jak na vrchol rozkoše a jaké jsou jeho nástrahy?

Mokrý orgasmus neboli squirting – jak na vrchol rozkoše a jaké jsou jeho nástrahy?

Lucy
Lucy
3. 12. 2017
5 minut čtení

Není nijak podivné, že je téma mokrý orgasmus stále trochu tabu. Však si vezměte, jak podivně zní slova „ženský výstřik“.

Ale je to škoda. Ženy, které tuto netradiční slast mohly okusit, jen málokdy s nezájmem zapomněly. Obdobně je to i s muži. Většina, která zažila partnerku ve stavu očividné a nezpochybnitelné extáze, touží prožívat tuto jedinečnou událost znovu a znovu.

Takže tyto vody opravdu stojí za prozkoumání. Podívejme se tedy na toto téma bez zábran a více z blízka – o co přesně jde, jak se k tomu přiblížit a na co si dát pozor?

(čtení pro ženy, muže i páry. Pár faktů, návodů i vtípků)

Mokrý orgasmus
Mokrý orgasmus

Pár slov o ženské ejakulaci

Asi dobře víte, o co se jedná. Ale jen tak pro jistotu.

Ženy jsou zjevně v otázce orgasmu poněkud komplikovanější než muži. Nejen tím, že k jeho dosažení potřebují nápaditější cestičky, než potřebuje rozvášněný nástroj běžného muže (jak samozřejmě již všichni dobře víme).

Ženský orgasmus, jak lidé v poslední době zjistili a začali komentovat, však nemusí být pouze klasickou radostnou křečí a ohromeným výkřikem. Může jí doprovázet výstřik, na který jsou krátcí i muži. A to nejsou žádné řečičky pro efekt – žena může vyprodukovat 2 deci tekutiny – i víc.

Jak běžné to vlastně je

Některé ženy jsou z toho nervózní a jiné po nocích sní, že se jim to konečně povede.

Konkrétní čísla samozřejmě nelze získat tak jednoduše, nicméně prý zhruba 30 % žen mokrý orgasmus někdy prožilo. Je škoda, že jsou z toho některé až vyděšené, jelikož se zjevně jedná o sice nepříliš probádaný, avšak velmi přirozený fenomén.

Není třeba se stydět či bát – je třeba dozvědět se trochu víc a uvolnit se.

Jak se k tomu nejlépe postavit a skutečně si to užít?

Nenechte se zastrašit údajem o procentech žen, které to prožily. I vy (či vaše partnerka) se můžete mezi nězařadit, vše je to jen o uvolnění a také o cviku a technice. Pokud si to opravdu budete přát, povede se to i vám.

Pokud se dlouhodobě snažíte dosáhnout mokrého orgasmus partnerem, ale nedaří se, nezoufejte a vyzkoušejte sólovou akci – zhruba polovina žen, které jsou schopny tento orgasmus prožít, jej dokáže vyvolat pouze při masturbaci.

No, co na to říct – žena zkrátka ví, jak se sebou zacházet – tak se do toho neváhejte opřít a zjistěte, co všechno dokážete. Pak to třeba naučíte i partnera.

TIP: Squirting je jen jedna z mnoha praktik, které dokáží udělat sex zajímavěším a hravějším. Existuje přes šedesát sexuálních praktik. Pro podrobné návody, včetně fotografiií, se podívejte na seznam sexuálních praktik v Sexypedii.

jak dosahnout orgasmu 1

Konkrétní rady pro dosažení mokrého orgasmu

Silná exploze nazývaná squirting je formou orgasmu, tedy je samozřejmě na místě zapojit všechny znalosti o vašem vlastním těle a jak nejlépe jej přivést až na vrchol (neplatí pro muže!). Nicméně, nějaké důležité zákonitosti a všeobecně účinné způsoby zde najdeme – můžete je využít při masturbaci i při snažení s partnerem.

Nezanedbávat předehru. To bude první důležitý bod. Čím více a déle je žena vzrušená, tím lépe. A pokud snaze o mokrý orgasmus předcházelo prožití běžného orgasmu/ů pak ještě lépe.

A velká důležitá zásada – bod G. Tentokrát nám však nejde pouze o to, jak je tento klíč k ženě zatraceně důležitý a jeho stimulace je jednou z nejúčinnějších a nejdůležitějších znalostí každého schopného milovníka. Jde tu i o mnohem praktičtější stránku věci.

Tekutina, kterou ženské tělo produkuje během mokrého orgasmu, pochází z dříve takzvané Skeneho žlázy – nově nazývané ženskou prostatou. A právě na tuto trubici je během stimulace bodu G vyvíjen tlak, což napomáhá uvést věci (tedy tekutiny) do chodu. Tyto žlázy lze dokonce i identifikovat přes poševní stěnu, při vzrušení se mírně zvětší, podobně jako u muže.

Jak na to?

Na to už bohužel nemáme dostatek prostoru, ale snad vám v budoucnu přineseme i článek o konkrétním postupu. Nicméně pokud chcete věci urychlit, jeden tip bychom měli. Erotické hračky zaměřené na bod G.

Satisfyer G-Spot Rabbit

od 1 799 Kč

Dárek k produktu

Ty moc dobře ví, jak správně toto místečko stimulovat – a neunaví se a nevzdají to s vámi. Mohou být báječnou pomůckou pro ženy, které jsou odhodlány tento silný orgasmus prožít, a zatím se jim to nedaří.

(Pokud jste nějakou hračku vyzkoušela a nepomohla, nenechte se odradit. Je to stejné jako se sexuálním partnerem – jeden vás rozpálí do běla a druhý zkrátka není podle vašeho gusta.)

S čím nezapomenout počítat?

Mokrý orgasmus je skutečně mokrý. Ale opravdu mokrý – tedy většinou, některé ženy jsou v produkci tekutin umírněné.

Ano, nezapomeňte ručník. Je to o mnoho příjemnější, než převlékat každou chvíli postel a ležet na mokré matraci (ale proti gustu…).

A teď se podívejme na zoubek méně příjemnému tématu:

Mokrý orgasmus je moč?!

Tak tahle otázka se v tématu squirtingu mohutně točila sem a tam. Kazila prožitky nejednomu páru. Ale téma se naštěstí dá považovat za konečně vyřešené.

Tekutina „ženského ejakulátu“, jak již bylo napsáno, skutečně vystřikuje z malé žlázky těsně vedle močové trubice – nikoliv z ní. A chemické rozbory této tekutiny jasně ukázaly, že se jedná o velmi podobné složení jako produkuje mužská předstojná žláza – pouze bez spermií.

Ale teď méně povzbudivý fakt pro odvážné – není tomu tak vždy. Průzkumy ukazují, že ne všechny ženy, které si užívají mokrých orgasmů, si skutečně užívají vyvrcholení v mužském duchu. Někdy jde opravdu pouze o uvolnění svěrače a únik moči.

Co s tím?

Teď přímo k ženám: vy jste vládkyní svého těla. Vy ho znáte a rozumíte mu. Jistě, je to výzva, ale na konci výzev čekají odměny. A vy rozhodně máte na to, abyste vlastnímu tělu porozuměla. Nebojte se toho, jděte do toho a poznejte, jaké báječné prožitky může přinést mokrý orgasmus. Je to na vás.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...