Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Jak na >
  2. Sex na veřejnosti: kde si venku užít?

Sex na veřejnosti: kde si venku užít?

Lucy
Lucy
4. 3. 2021
5 minut čtení

V trávě, v lese, v opuštěném parku, na záchodech… sex na veřejnosti je prostě vzrušující. Jsou však věci na které je dobré si dát pozor. A místa, kde je to lepší než jinde. Mrkněte se s námi, jak si sex venku pořádně užít.

Sex doma vás už nebaví?

Sex doma je pohodlný a bezpečný, obvyklý… a po letech občas i trochu nudný, přiznejme si. Pokud to tak zrovna máte i vy, sex na veřejnosti je skvělý způsob, jak věci trochu oživit a opepřit. Nové místo, nové vjemy, nebezpečí přistižení… to vše dělá ze sexu venku mimořádně lákavou lahůdku.

Pokud vás trocha vzrušení láká, přečtěte si naše doporučení na zajímavá místa, kdy si to můžete s partnerem příště užít. Ale pozor, sex na veřejnosti může být považován i za trestný čin. Takže sebou vždy berte nejen kondomy, ale i zdravý rozum. Více si přečtěte v závěru článku.

Sex v přírodě

Sex v přírodě je asi nejlepší volba pro venkovní dobrodružství. Nebezpečí odhalení není tak velké a pokud vás někdo chytí, na policii většinou neskončíte. Skvělých míst pro sex v přírodě je všude kolem hromada. A vůně přírody a širé nebe nad hlavou jsou prostě pro romantiku jako dělané.

sex v lese

Kam za sexem v přírodě?

Sex v lese

Ideální místo. V lese se krásně ztratíte a můžete využít okolní stromy k opírání, ohýbání a tak dále. Jen pozor na houbaře. A na jehličí a mravence. Pro sex v lese rozhodně doporučujeme deku. Nebo silné nohy a obratnost.

Sex na nuda pláži

Tady opatrně. Pokud budou kolem další nudisti, sex na nuda pláži už může být vnímám jako výtržnictví. A to můžete dostat i hezkou pokutu. Raději si najděte vlastní kousek pláže a udělejte si soukromou nuda pláž jen pro dva.

Sex u vody

Opět, sex u vody mezi jinými lidmi policie nevidí ráda. Ale existuje spousta krásných zákoutí, kde najdete soukromí. Problém je jen ten, že soukromá místečka u vody (nejen na sex) hledá spousta lidí. A nebo je to právě to vzrůšo? To už je na vás.

Sex ve vodě

Když se k sobě dva tisknou ve vodě, svádí to k troše dobrodružství. Jen pozor na čistotu vody, protože si také můžete odnést nepříjemnou svědící památku…

Sex v autě

Sex v autě je docela ideální, pokud máte zatemněná okénka, to se pak nejedná o porušení ničeho. Je to vaše auto, můžete si v něm dělat cokoliv chcete, to je oficiální stanovisko policie (tedy cokoliv v mezích zákona, jistě). Jediný problém je parkování. Třeba v lese totiž parkovat nesmíte ani pokud tam nejsou žádné cedule, které by to oznamovaly. Takže si můžete pokutu 5 000 kč uhrnat i při jinak bezpečném a povoleném sexu v autě.

Sex na dovolené

Taková sladká třešínka na dortu. Jasně, že tuhle příležitost si nesmíte nechat ujít! Ale dejte si obzvlášť velký pozor na to, kde se pro něj rozhodnete. Jednání s policií v jiném jazyce by nemuselo být snadné…

Sex ve městě

Tady se už pouštíme na ještě tenčí led. V přírodě se člověk lépe ztratí. Sex ve městě je výzva pro odvážné. Raději dodáme, že pokud svým sexuálním vystoupením pobouříte nevinné spoluobčany, můžete být stíháni za výtržnictví… více si přečtěte ve vážnější sekci na konci článku.

sex ve meste

Pokud vám teď ale stoupnul tep a láká vás veřejné vzrůšo ještě víc, máme tu pro vás pár tipů na sex ve městě:

Sex v sauně

Horko, nahota, oblaky páry, malé dusné místnůstky. Jo, sex v sauně je pořádně vysoký level. Nebezpečí na maximum, vzrušení ještě výš. A buďte té lásky a nezapomeňte to po sobě osprchovat…

Sex v kabince

Převlékací kabinka v obchoďáku, klasika milovníků sexu na veřejnosti. Jen pozor na kamery na chodbách a bystré sekuriťáky!

Sex na záchodech

Další klasika. Nicméně. Líp se na to kouká v televizi. Většina veřejných záchodů je spíš ideální místo pro chycení nějaké infekce…

Sex v bazénu

Vyražte v klidnějších hodinách, najděte odlehlé místo… bakterií se bát nemusíte, snad jen kamer a plavčíků.

Sex v parku

Většina parků má krásná skrytá místečka, která jsou pro to jako stvořená. Jen bacha na pejskaře.

Sex pod rouškou tmy

Když se setmí, dá se vzrušení hledat všude… ale nejprve si raději přečtěte poslední část článku:

Co vám hrozí za sex venku?

Většina lidí je snad rozumná a chápe, že sex na veřejnosti je zkrátka jen nevinné hledání vzrušení. Občas ale můžete narazit na potížistu a v některých případech můžete mít skutečné problémy. Třeba pokud bude váš případ policií posouzen jako výtržnictví. Za to můžete dokonce dostat 2 roky ve vězení.

Jde především o místo, kde se na to vrhnete. Chcete to trochu rozumu. Za trestný čin výtržnictví se považuje sex na těchto místech:

  • Posvátná místa – hřbitovy, kostely, pomníky, památníky…
  • Kulturně historická místa – divadla, muzea, památky…
  • Místa s větším výskytem dětí – družiny, školy…

Na tato místa se pohlíží velmi přísně a můžete jít natvrdo do vězení. Ale i pokud vás chytí někde jinde a především když budou kolem pohoršení svědci, můžete mít problémy ze sexu venku kdekoliv, můžete dostat pokutu až 5 000 kč.

Takže nezapomeňte, při sexu na veřejnosti dodržujte jednu hlavní zásadu: rozum sebou! Mimochodem, všechna naše doporučení na zakázaná místa tedy samozřejmě berte jen jako inspiraci pro vaše fantazie, samozřejmě vám nic z toho doopravdy dělat nedoporučujeme. Ani to sami neděláme. Mrk mrk.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...