Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Jak na >
  2. Tvrdý sex jako v pornu? Jak s ním doma uspět

Tvrdý sex jako v pornu? Jak s ním doma uspět

Lucy
Lucy
16. 3. 2021
3 minut čtení

Tvrdý sex nepatří jen do porna nebo do ložnice podivínů. Čísla a studie z poslední doby jsou moc zajímavá. Ukazují, že drsný sex je stále častější a oblíbenější. U žen i mužů.

Láká vás trocha žhavé diktatury? Jen do toho, drsný sex si užívá spousta normálních párů. A tady si přečtěte to nejzajímavější do začátku.

Naše doba miluje tvrdý sex

Už to tak bude. Mezi nejoblíbenější porno už dlouho patří drsný sex. Není třeba dělat z toho tabu, je to v podstatě docela přirozené. Ženy mají rády silné muže, co je umí popadnout a vzít si je (minimálně v sexy fantaziích). Bez ostychů, bez něžností. A muži jsou rádi dobyvatelé. Jasně, někoho to bere i obráceně, ale v drtivé většině případů nás to vzrušuje právě takhle.

V poslední době na toto téma vznikly ohromně zajímavé studie. Prý má každý pár průměrně 28× za rok drsný sex. Ženy při něm snadněji dosahují orgasmu. Vzrušuje až polovinu populace. A dokonce nás zbavuje stresu a má podobné účinky jako meditace. No ano, ač to zní podivně, je to tak. Minimálně podle výzkumu z roku 2017.

Takže pokud to někdy lákalo i vás, je čas přestat váhat. Navrhněte to doma. Tvrdý sex nemusí znamenat nic extrémního, pokud se váš partner necítí. Začněte pomalu, tvrdě-něžně.

Jak drsný je drsný sex neboli BDSM?

Tvrdý sex

Není třeba hned myslet na roubíky a bičíky. Pro většinu lidí znamená drsný sex tahání za vlasy, drsnější dotyky a slova, dominance jednoho z páru. Tak nějak normálně, jen trochu drsněji.
Pro jiného je potom drsný sex rozhodně o svazování a bolesti. Pravidla jsou jen na vás.
BDSM touhy dnes už nejsou vnímány jako porucha (oficiálně). Lidem se to zkrátka líbí. A pokud vše děláte v souladu s partnerovým přáním a absolutně respektujete jeho hranice, není potřeba mít pocit, že je to něco nemorálního.
A jak s tím doma úspěšně začít a nezkazit si to?

Zásada číslo 1: záchranné slovo

Domluvte si záchranné slovo. Heslo, které když řeknete, znamená to, že tohle už je moc, konec. To je rozhodně absolutní základ tvrdého sexu. Díky tomu se nemusíte bát, že překročíte hranice. Oba to budete mít vždy pod kontrolou.

Zásada číslo 2: postupně a opatrně

Těšíte se, až se na toho druhého konečně pořádně vrhnete? Oukej. Ale opatrně s tím. Hlavně pokud spolu ještě s drsným sexem nemáte zkušenosti. Je jedno, jak daleko míříte. Začněte pomalu, sledujte reakce. Naslouchejte touhám partnera.

Zásada číslo 3: udělejte to sexy…

Na začátku raději nevytahujte hned pokročilé mučící stroje. Ale dejte tomu šťávu. Sexy obleček, něžné olíznutí zadečku důtkami… dejte tomu sexy úroveň.

Což nás přivádí k…

BDSM pomůcky pro drsný sex

Latexové oblečení

Latexové oblečení

Ať už latexové nebo jiné, sexy oblečky to prostě udělají sexy.

Důtky, bičíky a plácačky

Důtky, bičíky a plácačky

Kožené důtky, latexové bičíky nebo dokonce dildo s plácačkou. Na trhu najdete spoustu rafinovaných pomůcek pro něžný i pořádný výprask.

Skřipce a svorky na bradavky

Skřipce a svorky na bradavky

Skřipce a svorky na bradavky
Bolí, vzrušují, ozdobí. Některé mají extra pevný stisk, jiné sexy ozdoby.

Roubíky

Roubíky

Některé přinutí mlčet, jiné drží pusu pořád otevřenou a připravenou. Dle libosti a chutí.

BDSM sady

BDSM sady

A nebo si pořiďte to nejdůležitější v jednom balení.

Přejeme spoustu žhavé zábavy!

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...