Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Jak dráždit bod g >
  2. 5 pomůcek, pro dráždění g bodu

5 pomůcek, pro dráždění g bodu

Lucy
Lucy
5. 7. 2021
7 minut čtení

G bod je kouzelný klíč k orgasmu ženy. A erotický průmysl to dobře ví. Proto existuje celá řada pomůcek určených přímo pro dráždění g bodu.

Naší redakcí jich prošlo už docela dost, a tak jsme pro tebe vybrali ty nejlepší z nejlepších. Tak s námi pojď mrknout na to, které hračky to se ženou fakt umí.

Dráždění g bodu
Dráždění g bodu

Proč se věnovat dráždění g bodu?

Ať už jsi žena nebo muž, bod G by tě měl zajímat. Jako ženě ti může přinést orgasmické stavy, které nemají konkurenci. A z muže udělá mimořádného milence uspokojitele.

Zní to jako reklamní řeči? Možná, ale je to tak. Některé ženy při dráždění bodu G dosahují silných orgasmů, které předčí cokoliv, co znaly. Celé tělo se třese, některé vlivem téhle síly i pláčou nebo mají výbuchy smíchu. A to nemluvím ještě ani o mokrých orgasmech. To je teprve něco.

Ale nebudeme to tentokrát přehánět s řečmi, ostatně o bodu G už jsme psali dřív. Jestli tě zajímá víc teorie, mkrni na článek nejen o tom, jak najít bod G.

Tentokrát se pojďme zaměřit na některé z nejlepších erotických hraček, co ti s tím pomůžou.

Calexotics curv g bod

1. šampion: Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve

Vibrační vajíčka jsou vzrušující i ohromně zábavná. Pro samotnou ženu i pár. Můžeš si s nima užívat na veřejnosti, perfektně se hodí i pro předehru v posteli. Nebo pro masturbaci. 

A Calexotics Curve rozhodně patří mezi nejlepší vajíčka, která jsme u nás měli. Určitě s tím má co dělat jeho tvar přizpůsobený dráždění G bodu . Vajíčko je zahnuté, aby drnčelo přesně tam, kde to bude dělat ženě nejvíc dobře.

I v jiných ohledech je tohle vajíčko super. Má skvělé intenzivní režimy, celkem jich je 12 a ani jeden z nich není příliš slabý a nudný. Výdrž má Calexotics dobrou (až 2 hodiny) a naštěstí je na nabíjení, což je velké plus. Na pohled i dotek je kvalitní, heboučké, pěkné. K tomu dálkové ovládání, s hezkým dosahem 10 metrů i přes zeď. Bonus je lechtající vibrující poutko, které udělá dobře i klitorisu. Vajíčko je super uvniř, ale dá se používat i jako skvělý minivibrátor.

Jediné mínus je jeho hlasitost, nepatří mezi nejtišší kousky na trhu.

Jinak je vajíčko Calexotics Curve prostě skvělé. Navíc není levné ani drahé, takže něco vydrží, ale zároveň tě nezruinuje. 

Přečti si celou naši recenzi na vajíčko Calexotics Curve.

2. šampion: Womanizer Duo

Všechny Womanizery jsou něco extra, ale Duo je opravdový machr. Protože kromě bezdotykové stimulace klitorisu pečuje právě i o dráždění g bodu. A to je teda hodně silná kombinace, slibovaný orgasmus do pár minut rozhodně není jak tak nějaký kec.

Kromě klasického Womanizer podtlakového strojku na klitoris má Duo i dlouhý vibrátor zahnutý na bod G (a je to na konci pěkný macek). Ten zasuneš a mezitím, co ti bude vibrovat přímo na tom správném G místě, podtlak se bude starat o tvůj klitoris. U stimulace klitorisu si můžeš vybrat ze 12 intenzit, vibrátor má k tomu navíc 12 vibračních režimů (a stejně tolik intenzit). Takže si ho opravdu můžeš skvěle přizpůsobit a vzniká ohromné množství kombinací. (A můžeš ho používat i jen jako Womanizer nebo jako vibrátor na bod G.)

Samozřejmostí je spousta skvělých vychytávek jako režimy Smart Silence a Stand by, nabíječka, vodotěsnost, luxusní balení i výbava…

Shrnula bych to asi takhle: rychlejší orgasmus jsem ještě neměla a luxusnější hračku kromě Womanizeru Premium doma určitě nemám. A to jsem testovala pěknou hromadu dobrých hraček. Duo je opravdová slast a i když je dražší, podle mého za to vážně stojí.

Přečti si víc, podrobně jsem to vše rozebrala v recenzi Womanizeru Duo

womanizer vs satisfyer baleni

3. šampion: Satisfyer G-Spot Rabbit

Tohle je v podstatě taková levnější alternativa Womanizeru Duo. Satisfyer Rabbit je o tom samém: podtlaková masáž klitorisu obohacená o lákavě zahnutý vibrátor na dráždění g bodu. A je také moc a moc dobrý.

Oproti Womanizeru Duo nemá některé funkce a hlavně režimů a možností vibrací má mnohem méně. Už na pohled je to hračka z trochu levnější kategorie, Womanizer má zkrátka tu auru luxusu, kterou zatím nikdo nepřebil. Satisfyer je naopak taková ekonomická varianta podtlakové stimulace. Rozumná nabídka za dobrou cenu. Nicméně. I Satisfyer Rabbit vypadá pěkně a to hlavní zvládá výborně. Co jde o samotnou stimulaci, není to takový rozdíl. Jde o velmi dobrou alternativu a pokud nemusíš mít vždy to nejlepší, je to určitě výborný společník.

Přečti si celou recenzi Satisfyeru G-Spot Rabbit

A pokud se nemůžeš rozhodnout mezi šampionem 2 a 3, tak se mrkni na článek, ve kterém jsme porovnávali Duo vs Rabbit.

4. šampion: Fun Factory Tiger

Jestli chceš mimořádný vibrátor na bod G, tak tohle je on. Skoro každý, kdo si ho koupil, na něj pěje ódy. Rozhodně jde o úspěšnou a oblíbenou hračku s neobvykle pozitivními recenzemi. Je kvalitní, spolehlivý a vážně to umí.

Vibrátor Fun Factory Tiger má přesně ten správný tvar, aby útočil na bod G. O to zajímavější to s ním je, že je ohebný. Pěkně s ním namíříš tam, kde se ti to zrovna nejvíc líbí. A ještě u toho zvládneš správně nasměrovat jeho vibrující výběžek na klitoris, ten tomu dává ty správné grády. (Ale pozor, ne každému ohebný vibrátor vyhovuje, nedá se s ním tak silně zatlačit jako s pevným vibrátorem.)

Po celém těle má vroubky, aby to náhodou nebyla nuda, a vibruje úplně celý. V 6 intenzitách vibrací a 6 režimech. Co dodat, prostě to umí rozbalit a rozhodně tě dostane do varu, některé uživatelky hlásí skoro stejně rychlý orgasmus jako u Womanizeru.

Potěší i jiné skvělé vlastnosti: kvalitní hebký silikon, držátko pro příjemnější manipulaci, vymakaný design, nabíjení přes usb, vodotěsnost, funkce uzamčení tlačítek, podsvícení.

Fun Factory Tiger silikonový vibrátor
Super pomůcka, je více hlučná, skvěle dráždí vagonu i klitoris. Pomůcka je dost ohebná to oceňuji. Dá se použit i ve sprše což oceňuji.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Velký je tak akorát 22 cm (použitelná délka 16 cm). Jeho jedinou nevýhodou je dlouhá doba nabíjení (opravdu dlouhá, až 8 hodin). 

Není levný, ale ukáže ti pěkné výšiny orgasmů. A kvalita jeho provedení ti to rozhodně vynahradí.

5. šampion: vibrátor Purple Dream

Vibrátor Purple Dream jsme vybrali opět jako levnější alternativu dobrého vibrátoru na bod G. Je o dost levnější, ale nedá se říct, že je horší. Je jiný. Pevný, neohebný, z plastu. Vibrace má dost silné (přímo na širokém konci určeném ke dráždění bodu G) a ve spojení s plastem je dráždění s ním ještě intenzivnější (plast totiž dobře přenáší vibrace a díky pevnému provedení se s ním dá skvěle zatlačit nejen na bod G). Takže je vhodný pro dámy, které to mají rády spíš pořádně… Bohužel má ale jen vibrace, žádné režimy. Zase se ale pohodlně reguluje jejich síla pomocí otáčení kolečka.

Použitelná délka je 18,6 cm (celkově má 22 cm), průměr širší části na bod G je 3,5 cm, takže je to pěkná fialová kláda. Váží cca 236 gramů, takže je trochu těžší. Přestože výkon má pořádný, je docela tichý.

I Purple Dream má hromadu nadšených uživatelských recenzí. Dámy hlásí mimořádné orgasmy a když se spojí Purple Dream s drážděním klitorisu, jde o hodně silnou jízdu. 

Kromě absence vibračních režimů je jeho mínus je asi jen v tom, že je bohužel na baterie, nicméně není to taková tragédie. Na nejvyšší výkon zvládne asi 6 hodin se 2 obyčejnými tužkovkami.

Vibrátor Purple Dream
Vibrátor je z příjemného materiálu přizpůsobí se jaké koli poloze. Příjemné zpestření erotických hrátek.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Jinak je voděodolný, takže se pohodlně umývá, ale na cachtání ve vaně to není.

Shrnout se to dá asi tak, že na svou cenu je vibrátor Purple Dream ohromně nadupaný dárce orgasmů. Ideální především pro nenasytné body G, které mají rády pořádnou dávku přesně mířených vibrací.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...