Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Srovnání produktů >
  2. Womanizer cena určuje kvalitu? Srovnání cen a výkonu modelů

Womanizer cena určuje kvalitu? Srovnání cen a výkonu modelů

Lucy
Lucy
20. 12. 2019
11 minut čtení

Womanizer cena má smysl jednoduše vybrat na Heurece? Womanizerů je celá (už poměrně dlouhá) řada. Jednotlivé modely mají podobnou cenu napříč většinou sexshopů. Ve vlastnostech se ale výrazně liší.

Pokud chcete vybrat nejlepší Womanizer, na Heureku zapomeňte. Raději si je pořádně prostudujte a vyberte ten, který vám bude nejvíce vyhovovat nejen cenou, ale hlavně svými vlastnostmi, možnostmi a výkonem.

Ačkoliv počkat…  nic studovat nemusíte. My jsme to udělali za vás.

Přečtěte si, jaké mínusy i plusy mají jednotlivé modely Womanizeru, jaká je jejich cena i výkon. A který mezi všemi kraluje.

Womanizer 30 min: zkušební verze

Odrazuje vás nejvíc cena Womanizeru? Kéž by to šlo nejdřív vyzkoušet, říkáte si? Ono jde! Právě pro vás je Womanizer 30 min, The One. Jde o zkušební jednorázovou hračku. V chodu vydrží 30 minut. Dost na to, aby vám ukázal, jak slastné mohou bezdotykové orgasmy být. A pak se vypne a nikdy z

novu nezapne.

womaizer one

Trochu smutný osud, nicméně pokud chcete vyzkoušet, jestli vám Womanizer udělá opravdu tak dobře, je to zajímavé řešení.

Womanizer cena: 300 kč

Plusy:

je velmi levný, možnost vyzkoušet na vlastní kůži bezdotykovou stimulaci.

Mínusy:

má jen 3 rychlosti, není to pořádný elegantní Womanizer, není to ekologické.

Závěr:

Po 30 minutách budete stejně nejspíš zklamaná, že jste si rovnou nekoupila pořádný Womanizer. Budete chtít ještě, to si pište. Nicméně díky Womanizeru 30 min The One se nemusíte bát, že za několik tisíc kupujete zajíce v pytli. K vyzkoušení je The One určitě fajn.

Womanizer pro 40: levný model

Womanizer pro 40 vznikl jako levná alternativa. Pokud chcete Womanizer s cenou běžných erotických hraček, tenhle vás potěší. Na Heurece najdete Womanizer pro 40 i za 2300 korun. Což je stále dost, ale na Womanizer je to krása. Nicméně.

Ono to tak zkrátka už funguje. Když zaplatíte méně, většinou také méně dostanete. Platí to i v případě Womanizeru pro 40. Nízkou cenu kompenzuje mnohem méně zajímavý design. Dražší modely jsou na pohled luxusní. Tento je poměrně skromný až laciný.

Womanizer pro 40

A to i co jde o výkon. Proti jiným Womanizérům má jen 9 stupnů intenzity (většina má 12). 9 stupňů by stále bylo dost. Kdyby ovšem byly dobré, ale v případě pro 40 se příliš nepovedly. Podle ohlasů některé uživatelky ani nemohou najít jediný ideální stupeň intenzity. Ty nízké jsou velmi nevýrazné a ty vysoké zase moc vysoké. Pokud si umíte užít i intenzivní a méně intenzivní režimy, tak vás to možná trápit nebude, citlivějším a náročnějším ženám však tento model raději nedoporučuji.

Pro 40 je také často kritizován za svůj tvar, hůř se drží v ruce. Má i slabší výdrž baterie, na jedno nabití vydrží asi 1 hodinu. Což je třeba pro mě obvykle ok, prostě ho nabiju znovu, s USB nabíječkou do zásuvky o nic nejde. Ale pokud milujete cestování s Womanizerem a chcete, aby byl vždy ready, pak zvažte dražší model, dražší Womanizery vydrží i 4 hodiny. Ještě je třeba zmínit to, že tento model patří mezi ty hlasitější.

A pár základní parametrů: je velký 16 cm, průměr 4,5 cm. Náhubek je jako vždy z lékařského nezávadného silikonu a lze vyměnit. Součástí balení je jeden základní náhubek plus jeden ve velikosti XL. Délka nabíjení cca 2 hodiny. Je vodotěsný.

Womanizeru cena: seženete i za 2300 kč

Plusy:

je levný, je vodotěsný.

Mínusy:

hůř se drží, méně intenzit, menší výdrž, je hlasitý.

Závěr:

Je to sice Womanizer, ale moc tak nepůsobí. Ano, stále má to jméno. Womanizer si ale kupujeme proto, že je to luxusní zboží.  A pro 40 tak příliš nepůsobí. Jeho cena je oproti jiným Womanizerům nízká, ale to je jediná opravdová přednost. Pokud to je pro vás možné, určitě doporučujeme si připlatit za lepší Womanizer, má to smysl, tohle je zkrátka polovičaté levné řešení.

Zajímavé je, že hodnocení Womanizeru pro 40 na Heurece je velmi dobré (97 %). Já si to vysvětluji tím, že si ho objednají ženy, které mají Womanizer poprvé. Jsou unesené z bezdotykového orgasmu, a tak jsou nadšené. Ale vůbec netuší, že pravý Womanizer má být ještě o několik úrovní lepší…

Womanizer liberty: cestovní Womanizer

Womanizer Liberty také patří mezi levnější modely. Už však nedělá tak velký kompromis vůči ceně. Nejde ani tak o levný Womanizer, jako je tomu v případě pro 40, ale jde spíš o velmi malý, cestovní model. Na pohled mezi Womanizery zapadá, je elegantní a vznešený. Tohle už je pravý Womanizer.

Womanizer liberty

Stejně ale samozřejmě nejde čekat, že o dva tisíce levnější Liberty bude stejně dobrá jako třeba Womanizer Premium. Není. Liberty je totiž jiná. Má vám být po ruce kdykoliv budete mít náladu na parádní orgasmus. Díky skvělému magnetickému krytu můžete tento Womanizer nosit v kabelce a nemusíte se bát, že se ušpiní. Je lehký a skladný, a navíc také báječně tichý. Což je přesně to, co na cestách ocení žena, která si ráda užívá své slastné chvíle kdykoliv se jí zachce.

Liberty je vodotěsná a jak je malinká, tak se dobře drží, dobře se tak hodí i pro partnerský sex. Má jen šest stupňů intenzity. Na rozdíl od modelu pro 40 však má Liberty intenzity vychytané. Není jich tolik, ale určitě si najdete takový stupeň, který vám bude hezky vyhovovat.

Parametry: Délka 10,4 cm, průměr 5,5 cm, hmotnost 91 g. Nabíjení pomocí USB nabíječky asi 2,5 hodiny, doba provozu cca 2 hodiny při nižším výkonu. Materiál lékařský silikon.

Womanizer cena: 2999 Kč

Plusy:

levný, elegantní, cestovní, vodotěsný, tichý, šikovný

Mínusy:

méně stupňů intenzit.

Závěr:

Womanizer Liberty má na Heurece opravdu báječné hodnocení. 99 % žen ho doporučuje. A já určitě taky. Pokud hledáte především cestovní a levnější verzi, je parádní. Akorát počítejte s tím, že je opravdu maličký (mě třeba překvapilo, jak moc je vlastně malý, i když jsem s menší velikostí dopředu počítala). A má méně intenzit.

Womanizer 2go: diskrétní hračka do kabelky

Womanizer 2go patří mezi nápadité kousky. Vypadá totiž jako rtěnka. Nenechte se ale zmást, je větší než běžná rtěnka, mezi šminky se tak lehce neschová. Ale stále vypadá velmi nerozlišitelně a diskrétně, patří mezi menší a tišší Womanizery, a je proto také poměrně ideální pro cestování.

Womanizer 2go

Jinak je Womanizer 2go tak nějak ve středu. Cenou i výkonem. Na heurece Womanizer 2go koupíte i za tři tisíce, což je na Womanizer stále fajn cena. Nezískáte v něm to, co na vás čeká například s modelem Premium, ale bezdotykový silný orgasmus vás rozhodně nemine. Mezi méně příjemné vlastnosti patří to, že má pouze šest režimů úrovně podtlakové stimulace a navíc tvar rtěnky není příliš ideální pro držení ani pro mačkání tlačítek. Obyčejnější Womanizery padnou do ruky obvykle lépe.

Parametry: Délka 12,5 cm, průměr 3,5 cm, hmotnost 130 g. Na hodinu nabíjení vydrží asi dvě hodiny v chodu. Materiál lékařský silikon. Má klasické USB nabíjení i vyměnitelné hlavice (jsou jiné, než ty klasické, ale seženete je bez problémů, stačí hledat Womanizer 2go hlavice). Je voděodolný.

Womanizer cena: 3000 kč

Plusy:

diskrétní vzhled, nižší cena, tichý a voděodolný.

Mínusy:

méně režimů, horší ovládání intenzit a držení.

Závěr:

Womanizer 2go je zajímavý model především pro dámy, které rády nápaditý design. A které chtějí mít svůj Womanizer vždy v kabelce pro případ nálady na parádní rychlovku…

Womanizer Premium: těžký super kalibr!

Dobře, konec srandy, Womanizer Premium je doopravdy zajímavá hračka. Tady se Womanizer vytáhl. Nejen co jde o vzhled, Premium je velmi elegantní. Je tím vším, co u Womanizeru čekáme, ztělesněním kvalitní krásy. A co teprve ty funkce…

womaizer premium

Womanizer Premium je první podtlaková hračka, která má režim autopilota. To je na něm to nejlákavější. Když si zapnete tento režim (nemusíte) bude vám Womanizer dávat náhodné programy. Což je doopravdy geniální funkce. Jednak se nemusíte o nic starat, můžete jen zavřít oči a nechat se hýčkat podle toho, jak má Womanizer zrovna náladu. Za druhé efekt překvapení zase přidává do podtlakové stimulace nový rozměr vzrušení. A fakt stojí za to.

Nejde ale jen o autopilota. Další velmi zajímavou funkcí u modelu Premium je tichý režim. Celkově je tento Womanizer naprosto úžasně tichý, uslyšíte jen jemné vrnění. Ale pokud by někdo šel nečekaně okolo, stačí Premium rychle odtáhnout od těla. V tu chvíli se vypne a nikdo nic neodhalí. Skvělá funkce. Jiné Womanizery musíte pro ticho vypnout, což chvíli trvá. A kdo má chvíli, když zrovna jde někdo kolem, že?

Další skvělé výhody: báječně padne do ruky, dobře se ovládá. Má hezky barevně sladěné hubičky. Ze 12 stupňů intenzit si rozhodně vyberete. A díky voděodolnosti si Womanizer Premium můžete užívat i v bublinkách ve vaně.

Je jen trochu náročnější co jde o nabíjení, musíte mu dát celé čtyři hodiny. Pak vás za to bude ale až 3 hodiny přivádět k vrcholu znovu a znovu.

Womanizer Premium
Je krásná tvarem i barvou. Mám ji krátce a musím si na no zvyknout. Nejsem si zatím jistá.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Parametry: Délka 16 cm, průměr 4,8 cm (v nejširší části), hmotnost 135 g. Klasický lékařský silikon, USB nabíjení (tentokrát s magnetickou nabíječkou, která se jen tak nezničí). Je voděodolný, velmi tichý.

Womanizeru cena: 4999 kč

Plusy:

autopilot, tichý režim, luxusní design, dlouhá výdrž, 12 režimů, voděodolnost, skvěle padne do ruky

Mínusy:

vyšší cena.

Závěr:

Má jedinou chybu. Je drahý. Je to už jen otázka toho, co si chcete dopřát. Pokud to nejlepší i za vyšší cenu, pak rozhodně berte Womanizer Premium. Je naprosto úžasný. Jen pokud milujete stimulaci bodu G, mohl by vás více oslovit Womanizer Duo, jinak vám v tuhle chvíli nic lepšího nemůžu doporučit.

Mimochodem, zajímavé je, že na heurece má Womanizer Premium nižší hodnocení než podle mého nepovedený Womanizer pro 40. Má „jen“ 94 %. Je vidět, že vše musíme brát s rezervou. A samozřejmě i to, že cena Womanizeru je důležitý faktor. Z těch levnějších kousků může být žena nadšená svým způsobem i mnohem jednodušeji.

Womanizer duo: G-bod a klitoris najednou

I Womanizer duo nasměroval podtlakové hračky na vyšší úroveň, ale jinak. Womanizer Premium je luxusní nadstandardní klasika. Womanizer duo je divočina pro ženy, které rády maximální stimulaci na několika úrovních. A především pak na bodu G.

womanizer duo

Duo má dvojí funkci. Na jedné jeho straně najdete klasický Womanizer, podtlakovou hubičku pro bezdotykovou stimulaci klitorisu. A na druhé strany pořádný vibrátor na G bod. Vibrátor zasunete na správné místo a Womanizer u toho bude řádit na vašem klitorisu. A je to opravdu síla. Velmi intenzivní smršť, kterou rozhodně nevydržíte moc dlouho.

Womanizer vs. Satisfyer: je mezi nimi rozdíl 4 000 Kč?

Womanizer Duo pracuje ve 12 intenzitách vibrací. A můžete si vybrat, kde si je přejete. Jen na bodu G? Na klitorisu? Obojí? Nastavte si to podle nálady a užívejte si pokaždé jinak, čeká vás mnoho různých kombinací. Duo má i šikovnou vlastnost modelu Premium: po aktivování tichého režimu se sám vypne hned, jakmile ho odtáhnete od kůže. Když ho přiložíte, zase se zapne. Celkově je tichý a samozřejmě i voděodolný.

Jde opět o velmi propracovanou luxusní hračku, takže se nemusíte bát, že by špatně seděla, tlačila, nedosáhla kam má… nene, bude to stát za to, tvar je perfektně promakaný. Čekají vás také všechny v poslední době klasické parametry luxusního Womanizeru – hebounký lékařský silikon, USB magnetická nabíječka, krásný pytlík na hračku.

Parametry: Délka 19,2 cm (část vibrátoru pro bod G je dlouhá 11 cm), průměr 3,3 cm, šířka 12 cm, hmotnost 268 g. Za 2,5 h nabíjení zvládne až 2 hodiny akce.

Womanizer cena: 5699 kč

Plusy:

dvojí dráždění, luxusní design, rychlé nabíjení, 12 režimů (plus kombinace s režimy vibrátoru), voděodolnost.

Mínusy:

vyšší cena.

Závěr:

Womanizer duo je parádní hračka pro ženy, co milují pořádnou divokou jízdu. Rozvibruje vás na několika úrovních. A rozhodně to umí. Stojí víc, ale opět… rozhodně dostanete hračku, se kterou si užijete ohromnou dávku rozkoše, která vás bude bavit dlouhé večery. S partnerem i bez něj.

A co říct závěrem?

Berte rady s rezervou. Každá jsme jiná a každá máme ráda něco jiného. Snažila jsem se pro vás popsat jen vlastnosti, které nejsou jen na základě mého subjektivního dojmu. Přihlížela jsem i k hodnocení jiných žen, četla hodnocení Womanizerů na Heurece a jiných serverech. Snažila jsem se vypíchnout u každého modelu jen nejdůležitější a ověřené informace. Nicméně. Každá jsme opravdu jiná.

A vy určitě sama nejlépe víte, co vám udělá největší radost. Některý vás nažhavil už jen při pohledu na jeho ladné Womanizerové křivky… zkuste ho. Každá žena by měla bezdotykovou stimulaci objevit. Uspokojené ženy jsou totiž šťastnější, a když nás bude víc, svět bude hned celý krásnější.

Hodně štěstí s výběrem toho nejúžasnějšího Womanizeru a mnoho báječných orgasmů!

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...