Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Podpora erekce >
  2. I muži se dočkali: Womanizéry pro muže

I muži se dočkali: Womanizéry pro muže

Ráďa
Ráďa
4. 3. 2022
4 minut čtení

Taky tě už někdy napadlo, jak je nefér, že ženské mají Womanizer? Luxusní hračičku, se kterou mají orgasmus během chvíle a bez práce? Mít tak něco takhle praktickýho k pornu, to by bylo… 

No, už je. I muži mají své Womanizery.

womanizer pro muze

O čem se tu bavíme?

Pod Womanizérem pro muže si představ skoro to samé, co mají ženy. Hračku na vytvoření podtlaku tam, kde ti to bude nejpříjemnější. Určitě ale nemluvíme o vakuové pumpě, tyhle hračky jsou cílenější a intenzivnější.

Nejčastěji se skrývají pod názvy orální masturbátory a sací masturbátory. 

Teď ti představíme 3 nejzajímavější womanizéry pro muže, které mohou skvěle oživit masturbaci i partnerský sex.

Svakom Sam Neo masturbátor

Tohle bude asi pro většinu z vás nejzajímavější varianta womanizéru pro muže, která se u nás dá v současnosti koupit.

Tenhle masturbátor je šikovný, automatický a za přijatelnou cenu. Skutečně nabízí to co Womanizér – stačí nasunout a užívat si podtlak, který je velmi podobný orálnímu sexu. Uvnitř masturbátoru jsou výrazné výstupky, které to celé umocňují. A sexy třešničkou na dortu jsou vibrace. Silná kombinace. Tohle je to pravé dát ruce za hlavu a nechat se uspokojovat v pořádném stylu.

Velký je tak akorát – nadprůměrný penis se do něj sice nevejde celý, ale jelikož je nejcitlivější žalud, není to žádná velká nevýhoda. Má 5 vibračních režimů, slabší i silnější. Taky jde ovládat přes aplikaci, což ocení hlavně nažhavené páry. Výkonem sání sice nepřekoná Suck-O-Mat (další hračka v řadě), ale rozhodně stojí za to.

Svakom Sam Neo masturbátor
Myslím si že pomůcka je velmi fajn. Jediná nevýhoda asi že je trošku hlučnější při sání jinak asi nemám co bych dodal.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Masturbátor Suck-O-Mat 2.0

Tohle je kousek pro ty, kdo to myslí vážně a chtějí to nejlepší. Suck-O-Mat je už docela dost drahý, ale výkon na to má. Vlastně by se dalo docela dobře říct, že Suck-O-Mat je jako Womanizer a předchozí Svakom Sam je jako Satisfyer (levnější bráška Womanizeru).

Hlavní předností a smyslem tohohle masturbátoru je sání. Žádné vibrace ani hry okolo. Jen velmi silné sání. A to až 200 sacích impulzů za minutu. To už s penisem dokáže velké věci. Ale Suck-O-Mat má celkem 9 sacích režimů, takže můžeš začít i na klidnější úrovni.

Jinak má samozřejmě i tenhle masturbátor pořádné výstupky, aby to s ním stalo za to. Taky je z kvalitního materiálu, který se rychle přizpůsobí teplotě těla. Není vodotěsný a napájí se přímo ze sítě, takže je to jen hračka na domácí vyvádění. Ale to vůbec nevadí. Nejskvělejší zážitek s ním je stejně v pohodlí s nějakým pořádně žhavým pornem k tomu.

Masturbátor Suck-O-Mat 2.0
Žalud je pro stimulaci podtlakem nejcitlivější, takže nepotřebuju strčit do masturbátoru celý penis.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Tenga Aero Silver Ring masturbátor

Tohle je nejlevnější varianta. Už je trochu na hraně, jestli ji sem zařadit, protože není automatická. Aero Ring zážitek s rukama za hlavou nenabízí. Nicméně je to levnější způsob, jak se mu přiblížit. V každém případě je to rozhodně kvalitní hračka pro muže, to bez debaty.

Tenga hračky dělat umí a Aero Silver masturátor je toho dalším důkazem. Je vychytaný téměř po všech stránkách. Je z příjemného materiálu, který se brzo přizpůsobí teplotě těla. Uvnitř hračky je spousta různých drážek a výstupků a v kombinaci s podtlakem je z toho opravdu silná orgasmická jízda, která hodně připomíná orální sex. Jediná chyba už byla řečena, není to automatika, jde o manuální masturbátor, takže musíš zapojit i trochu aktivity.

Pevný obal zaručuje bezpečí masturbátoru a stejně tak i pohodlné používání. Komu ale víc vyhovuje měkká hračka, obal může sundat. Samozřejmostí je i ventil na úpravu podtlaku, který je v maximálním nastavení opravdu mimořádně silný.

Tenga je i vodotěsný, pro hraní v koupelně a pohodlné umývání. Dokonce má i výsuvný stojánek pro pohodlné okapávání. 

Tenga Aero Silver Ring masturbátor
Nemohu nijak ohodnotit produkt, je to dárek našemu kamarádovi , ale věříme , že bude maximálně spokojen. Jinak balíček dorazil v pořádku – v neděli jsem objednal, v úterý klepal kurýr na dveře – není co dodat … Chválím Slona a přeji nám všem mnoho krásných hraček …
Přečtěte si další zakaznické recenze

Nebo hledáš něco obyčejnějšího a levnějšího? Mrkni do naší kategorie masturbátorů, kde toho najdeš mnohem víc.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...