Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Dráždění klitorisu >
  2. Jak zpestřit sex s Womanizerem?

Jak zpestřit sex s Womanizerem?

Lucy
Lucy
28. 5. 2019
6 minut čtení

Jistě jste o něm slyšeli. Womanizer je převratná erotická hračka, která bez nadsázky změnila svět erotiky.Zdá se vám to přehnané? To ho asi neznáte moc dobře. Ženy po celém světě mluví spokojeně a jasně: bezdotyková stimulace klitorisu je prostě něco nového, neokoukaného a extrémně příjemného. Téměř každá žena s Womanizerem dosahuje orgasmu během pár minut. Většina (73 %) pak s touhle hračkou prožívá hned několikanásobný orgasmus. Bez práce.

Přečtěte si recenze na Womanizer a uvidíte. Opravdu stojí za to, o tom není třeba pochybovat, je už dávno pečlivě otestovaný. My rozhodně chápeme, co na něm všichni mají. Kromě silných orgasmů hračka láká už na první pohled. Je elegantní, krásná a propracovaná (v několika různých variantách). Na první pohled jde o luxusní produkt pro náročné. Perfektní dárek.

Womanizer ale není jen hračka pro ženy. Dokáže zpestřit sexuální život celému páru. Přečtěte si, co všechno s ním můžete zažít (a jak na to).

Předehra s Womanizerem: zapomeňte na předsudky…

Přečtěte si: Jak dosáhnout orgasmu: průvodce uspokojením ženy

Pořádně rozparádit ženu bez velké dřiny je jako splněný sen každého muže. Koho by nelákalo sledovat partnerku v mnohanásobném orgasmu? Navíc bez práce? Jo, jakmile Womanizer zapojíte do společných her, už se ho nebudete chtít vzdát, s tím počítejte.

Ale pokud si myslíte, že s ním můžete akorát tak dráždit ženu na tom jediném místě, tak na to rychle zapomeňte.

Masáž bradavek a prsou

I prsa jsou skvělé místo, kde se dá využít třeba Womanizer Premium. Nechte ho putovat kolem bradavky po prsních dvorcích, postupně přidávejte intenzitu. Až budou bradavky ztuhlé, je tu ideální chvíle pro nástup Womanizeru. A nemluvíme jen o dámských bradavkách.

Womanizer Premium
Je krásná tvarem i barvou. Mám ji krátce a musím si na no zvyknout. Nejsem si zatím jistá.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Ale pozor. Některé ženy (muži), mají opravdu citlivé bradavky. Ženy jsou pak obecně v období menstruace citlivější než obvykle. Takže opatrně, začínejte na těch nejnižších intenzitách.

Ženy i muži, kteří milují dráždění bradavek, budou v sedmém nebi. Během předehry i při milování, nebojte se Womanizer zapojit a dát jim ochutnat něco nového.

womanizer na bradavky 1

Pro odvážné pány…

Nemyslete si, že muž nemůže ochutnat sílu Womanizeru. Nemáme na mysli jen bradavky… špička žaludu je naprosto perfektní citlivé místo, kde můžete hračku společně otestovat.

Když stáhnete předkožku, oblast žaludu je zde nejvíce citlivá. Speciálně citlivé místo je pak uzdička, která spojuje žalud s tělem penisu. Tak pozor, začněte pozvolna na nejnižších intenzitách a kružte okolo. Postupně můžete přejít k masáži těch nejcitlivějších míst a přidat i intenzitu.

Doporučujeme vyzkoušet:

Orální sex s Womanizerem?

Ano, i tak ho můžete použít. Váš partner/partnerka miluje orální sex a vyžaduje ho hooodně, ale vás zkrátka po čtvrt hodině už bolí pusa? Dejte si někde uprostřed pauzu, zapojte Womanizer a ručíme vám za to, že si nikdo stěžovat nebude (možná snad jen velmi konzervativní pánové:).

Video: Pomoc s orálkem

Sex s Womanizerem: jdeme na to!

Víte, co je na sexu s Womanizerem to nejlepší? Že i pokud máte extrémně náročnou partnerku, kterou je těžké uspokojit, můžete si s tím konečně poradit i bez toho, aby vás to dohnalo na pokraj vyčerpání. Womanizer je tím nejlepším pomocníkem, když vám dojde dech, ale ten druhý stále ještě chce své.

Kreativitě se meze nekladou. Zapojte hračku tak, jak vám to bude oběma vyhovovat. Nebojte se přiložit ji k tomuhle citlivému místečku, zkuste ji i na támhleto (a nezapomeňte na tu zmíněnou špičku žaludu!)

S Womanizerem si užijete oba dva něco nového. S jakou fantazií do toho půjdete, to je jen na vás.

INSPIRACE:
Při zapojení hračky do milování doporučujeme nový model Womanizer Premium. Má totiž skvělý režim autopilota, který sám mění sílu vibrací. Vy se tak můžete lépe soustředit na partnera.

Ideální polohy pro použití Womanizeru při sexu:

Lžičky
Tahle oblíbená poloha nabízí ideální pohodlí pro hraní s Womanizerem.

Žena leží na boku, muž je za ní. Oba mají mírně pokrčenou vrchní nohu a přirozeně a pohodlně do sebe zapadají. Muž má volnou ruku, která je obvykle jako stvořená pro držení a stimulaci partnerky. V tomto případě se dá perfektně využít pro dráždění partnerky Womanizerem. Hračku může držet i žena.

Cowboy girl
Aneb oblíbená poloha na koníčka. V této pozici je obvykle vládcem žena: muž jen leží na zádech, ona sedí na něm a určuje tempo a styl celé hry.

womanizer pri

S Womanizerem však může dostat i muž do ruky pěknou část moci. Jde o ideální polohu, při které se může soustředit jen na dráždění své divoké kovbojky.

Opačný koníček
Žena může na muže nasednout i opačně, zády k němu. I v tuhle chvíli má muž ideální příležitost, aby ji dráždil Womanizerem. Volné ruce má i žena. Doporučujeme tuto polohu vyzkoušet i v křeslu nebo na gauči.

Nepochybujeme, že vymyslíte další skvělé polohy, při kterých si milování příjemně obohatíte pulzními vlnami Womanizeru.

Tip na závěr pro dámy:

Až váš muž jednou nebude doma a vám se zasteskne po skvělém milenci (to mluvíme samozřejmě o něm, ne o Womanizeru 🙂 ), zkuste následující techniku: Až přiložíte Womanizer a necháte se hýčkat skvělou pulzní stimulací, začněte u toho zatínat hýžďové svaly. Uvidíte, že budou prožitky ještě silnější. (Doporučujeme dát si pod sebe ručník, uvidíte, že pod vámi sucho rozhodně nezůstane!)

A až budete mít jednou těžký den a všechno vás bude štvát, vezměte si Womanizer na půl hodinky do ložnice. Ano, na půl hodinky. My víme, že budete mít orgasmus už za pár minut. Ale umíte si představit to odbourání stresu, když s ním zůstanete zalezlá takhle dlouho?

Přejeme vám hromadu smyslné zábavy a spoustu silných orgasmů s Womanizerem i bez něj…

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...