Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Dráždění klitorisu >
  2. Nejčastější otázky o Womanizeru

Nejčastější otázky o Womanizeru

Vendulka
Vendulka
25. 2. 2016
4 minut čtení

Nenašla jste odpověď na nejčastější otázky o Womanizeru v návodu na womanizer? Zde jsme se zaměřili na vaše nejčastější otázky ohledně použití Womanizeru.

Nejčastější otázky o Womanizeru
Nejčastější otázky o Womanizeru

Je péče o Womanizer náročná?

Není. Nepotřebujete nic extra. Silikonový nástavec snadno sundáte a stačí ho po použití omýt obyčejným mýdlem a vodou. Před dalším použitím ještě doporučujeme opláchnout a jednou za čas hlavici vyměňte. Nic víc není třeba.

Jaké čisticí prostředky mohu používat?

Není potřeba čistit hlavici speciálními prostředky, ale pokud si potrpíte na čistotu, můžete použít jakékoliv antibakteriální šetrné mýdlo, které je určeno pro silikonové erotické pomůcky. Rozhodně nepoužívejte žádné agresivní prostředky do domácnosti.

Kde seženu náhradní hlavice a kolik stojí?

Ve většině sexshopů hlavice na Womanizer běžně pořídíte. Nejde o nic drahého, ani pokud je budete měnit často (což není ani potřeba). Mrkněte třeba zde – 5 kusů za 399 Kč.

Dá se použít Womanizer v páru?

Samozřejmě, kreativitě se meze nekladou. Váš partner miluje anální sex, ale pro vás není až tak vzrušující a trochu se nudíte? Womanizer může být skvělým řešením. Jen pozor, ať v zápalu vášně nepřijde k úhoně.

Womanizer Premium

od 4 999 Kč

Dárek k produktu

Je Womanizer jediný svého druhu?Který model je nejlepší?

To nejde říci. Každý lepší v něčem jiném. Jeden je ideální na cesty, jiný se maskuje jako rtěnka, další vypadá extra luxusně a jiný je zase levnější. Drobné ruce bude vyhovovat menší model, větší zase ten rozměrnější. Projděte si kompletní nabídku a vyberte to pravé právě podle vašich představ.

Jaké je příslušenství k Womanizeru?

Standardně obdržíte Womanizer s hlavicí a USB kabelem pro nabíjení. Některé sady obsahují i další komponenty, vždy čtěte informace u konkrétního modelu.

Je Womanizer jediný svého druhu?

Není. I další výrobci se snaží z této převratné technologie těžit. Bezejmenné stroječky příliš nedoporučujeme, ale s klidným srdcem můžeme doporučit levnější Satisfyer, se kterým jsou ženy obecně velice spokojené.
Womanizer vs. Satisfyer: je mezi nimi rozdíl 4 000 Kč?

Satisfyer Penguin

od 1 295 Kč

Dárek k produktu

Je potřeba používat lubrikant?

Nutné to není, ale určitě ho doporučujeme pro větší pohodlí, příjemnější prožitek i menší únavu vašich citlivých míst použít lubrikační gel.

Je to bezpečné?

Zcela bezpečné. Silikonový nástavec je z hypoalergenního lékařského silikonu, který je zcela nezávadný a bezpečný. Koneckonců při stimulaci se ho stejně nebudete příliš dotýkat. A právě díky bezdotykové stimulaci jde o velmi šetrnou pomůcku, která je vhodná i pro ženy s citlivou pokožkou.

Jak vypadá balíček, který mi dorazí?

Většina sexshopů je dnes již chytrá a ví, že zákazníci mají rádi soukromí. Posílají proto anonymní balíčky, na kterých není poznat, že jsou ze sexshopu. Ale pro jistotu v našem přehledu cen (na hlavní stránce) najde i info, zda daný obchod službu nabízí.

Jak hlučný je Womanizer?

Jeho provoz uslyšíte, ale nejde o žádný hluk. Pravděpodobně budete během používání dělat větší rámus než Womanizer. A zajímat vás to nebude. 🙂

Můžu ho používat s piercingem v intimních partiích?

Ne, kvůli bezpečí ne. Piercing před použitím vyndejte.

Je voděodolný?

Postříkání vodou se bát nemusíte. Jinak záleží na modelu. Některé druhy Womanizeru si můžete vychutnat i pod hladinou a zpříjemnit si například večerní koupel. Některé druhy pod vodu nepatří. U každého modelu se informujte zvlášť.

Kde koupím Womanizer nejlevněji?

Právě proto jsou zde naše stránky, najdete u nás srovnání cen Womanizeru v jednotlivých obchodech. S námi tak můžete nakoupit tam, kde je to právě nejvýhodnější. Bez dlouhého hledání.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...