Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Lubrikant >
  2. Lubrikační gel na podporu těhotenství?

Lubrikační gel na podporu těhotenství?

Lucy
Lucy
29. 1. 2021
3 minut čtení

Jsou to vyhozené peníze, nebo spása a naděje? Pojďme se mrknout na to, co takový lubrikační gel na podporu těhotenství dokáže a jestli mu můžete věřit.

Můžu mít vůbec lubrikační gel vliv na otěhotnění?

Když to člověk nezná, zní to trochu jako reklamní kydy. Zase nám chtějí prodat nějakou pitomost… Nojo, v tomhle světě se taková myšlenka nabízí. Ale je pravda, že moderní lidé vymysleli už hromadu šikovných věcí, které dovedou přírodě napomoct v nejrůznějších ohledech. I lubrikační gel na podporu těhotenství dává smysl, když zjistíte, jak funguje.

Na trhu je takových lubrikantů víc, většina ale funguje na stejné bázi. Především upravují PH v pochvě, čímž opravdu pomáhají spermiím, aby déle přežily a šťastně dorazily tam, kam mají. Některé gely pak přidávají i jiné látky, které mají tento efekt podpořit ještě víc.

A funguje to?

To je dobrá otázka. Faktem je, že spousta žen při používání lubrikačních gelů na podporu těhotenství opravdu otěhotněla. Některé se snažily měsíce a s gelem to šlo najednou za chvíli. Ale jsou i ženy, které mají jinou zkušenost. Některé se musely snažit delší dobu, jiným gel nepomohl vůbec.

Určitě se pak můžeme ptát, jestli je otěhotnění s tímto gelem jen náhoda. A jistou odpověď nám nikdo nedá. Podle zkušeností se ale opravdu zdá, že pro někoho to fungovat bude. A pro někoho ne.

Holt je to asi podobné, jako když berete různé vitamíny. Pomáháte tím tělu mít to správné zdravé prostředí a své šance na těhotenství tím zvedáte. V době, kdy je jedním z nejčastějších problémů překyselení organismu opravdu dává smysl zkusit překyselení gelem regulovat. Někdy to ale nemusí stačit.

Takže neočekávejte zázraky. Pokud se ale snažíte otěhotnět a hledáte cokoliv, co by vám pomohlo, určitě dává smysl tyto lubrikační gely vyzkoušet.

lubrikacni gel na podporu tehotenstvi

Jaký lubrikační gel na podporu těhotenství vybrat?

Zase tolik jich není. Když si prostudujete zkušenosti žen, zjistíte, že nejčastěji se jim dařilo s lubrikačním gelem Sasmar Conceive Plus. Ale to může být zkrátka a dobře tím, že je na trhu poměrně dlouho a je nejrozšířenější. Ale stejně vám ho doporučuji i já, obsahuje totiž navíc ionty Kalcia a Magnezia, které mají dobrý vliv na životaschopnost buněk a celkově na proces oplodnění. Gel se navíc chlubí tím, že dokáže opravdu léčit i sterilitu a že jsou jeho účinky vědecky prokázány. Posouzení je na vás, ale určitě je tam zkrátka o pár šancí navíc.

Až budete lubrikační gel vybírat, bude před vámi ještě další volba. Můžete si vybrat mezi obyčejným balením gelu a menšími balíčky s aplikátorem. Gel je totiž třeba umístit hlouběji do vaginy, proto je ideální zavést ho nějakým pomocníkem. S aplikátorem je to jednodušší, ale zase si připlatíte. (Malý tip od nás: stejně jako aplikátor vám poslouží i úplně obyčejná injekční stříkačka za pár kaček)

Hřejivý lubrikační gel
Hřejivý lubrikační gel opravdu překvapil a moc potěšil, s přítelem jsme ho ihned vyzkoušeli a gel dělal divy
Přečtěte si další zakaznické recenze

Funguje to jako dobrý lubrikant?

Ano. Lubrikant na podporu těhotenství splní i svůj základní účel. Zvlhčí vše tak, jak má. Není nijak nepříjemný nebo podivný. Prostě lubrikant, který navíc trochu zvýší vaše šance na těhotenství.

Mimochodem, říká se, že pro otěhotnění je dobré, když má žena orgasmus. Ve skutečnosti toto nikdy nebylo potrvzeno, jde o pouhé domněnky. Nicméně… orgasmus vám minimálně zvedne náladu, inspirujte se našimi články a zkuste třeba něco nového.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...