Pro muže a dokonce ani pro ženy to není vždy snadné. Někdy je to pěkná věda. Existuje ale spousta rad a tipů, které vám pomůžou dojít až na jiskřivý vrchol rozkoše. Ideálně s pořádným křikem. Začtěte se u nás a staňte se mistrem/královnou ženského orgasmu.

Erotogenní zóny u žen: přiveď ji k pořádnému orgasmu

Erotogenní zóny u žen, fakt nejsou jen v kalhotkách. A vážně stojí za to se o nich dozvědět víc. Protože když budeš znát všechny erotogenní zóny u ženy a ještě se s nimi naučíš zacházet, bude z tebe pravý dárce ženských orgasmů a potěšení. Pojď si přečíst pár tipů, díky kterým jí ukážeš pořádnou slast.

Erotogenní zóny u žen

Kegelovy cviky – průvodce pro ženy i muže

Kegelovy cviky vám dopřejí uspokojivější sex i intenzivnější orgasmus (a to nejsou takové ty obvyklé prázdné řeči, s posílenými svaly opravdu stoupá kvalita sexuálních prožitků, účinky kegelových cviků byly mnohokrát dokázány…). Také léčí bolesti zad i inkontinenci. Jsou výborné pro ženy po porodu i pro muže s problémy s erekcí. A mnohem víc.

kegelovy cviky 1

Jak zpestřit sex s Womanizerem?

Jistě jste o něm slyšeli. Womanizer je převratná erotická hračka, která bez nadsázky změnila svět erotiky.Zdá se vám to přehnané? To ho asi neznáte moc dobře. Ženy po celém světě mluví spokojeně a jasně: bezdotyková stimulace klitorisu je prostě něco nového, neokoukaného a extrémně příjemného. Téměř každá žena s Womanizerem dosahuje orgasmu během pár minut. Většina (73 %) pak […]

jak zpestrit sex s womanizerem

Jak dosáhnout orgasmu: průvodce uspokojením ženy

Budeme mluvit k ženám, které těžce dosahují orgasmu, i k mužům, kteří se chtějí o svou ženu dobře postarat. Ženský orgasmus není zas tak velká věda, jakou z něj společnost často dělá. Není to tak jednoduché jako u mužů, to je pravda. Těm stačí šmrdlat rukou nahoru a dolů, hurá a je hotovo.

jak dosahnout orgasmu 1

Mokrý orgasmus neboli squirting – jak na vrchol rozkoše a jaké jsou jeho nástrahy?

Není nijak podivné, že je téma mokrý orgasmus stále trochu tabu. Však si vezměte, jak podivně zní slova „ženský výstřik“. Ale je to škoda. Ženy, které tuto netradiční slast mohly okusit, jen málokdy s nezájmem zapomněly. Obdobně je to i s muži. Většina, která zažila partnerku ve stavu očividné a nezpochybnitelné extáze, touží prožívat tuto […]

Mokrý orgasmus
Jsem starší 18 let? ...