Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Erotogenní zóny >
  2. Erotogenní zóny podle znamení: hvězdy lechtivě radí

Erotogenní zóny podle znamení: hvězdy lechtivě radí

Vendulka
Vendulka
24. 6. 2021
6 minut čtení

Pojďme dnes zkusit něco jiného. Podívejme se na erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu. 

Sedí, nesedí, blbost, dobrý rádce? To nechám na vás. Určitě je ale pravda, že nová inspirace pro zkoušení citlivých míst není nikdy na škodu…

erotogenni zony podle znameni

Erotogenní zóny podle znamení Vodnář, Ryby, Beran

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, muži i ženy, jsou prý mimořádně zatížení na chodidla. Tedy na ta svoje. Milují hlazení na nohách, lýtkách a kotnících. Dotyky i polibky tady je dokážou dostat do varu. Mají i velmi citlivou dolní část zad

Ženy jsou spíše něžné milenky, mají rády pozorné muže, kteří si je hýčkají. 

Muži mají zase rádi různorodost a potřebují mít sex živý a proměnlivý.

Každopádně polohy, které obsahují dotyky na lýtkách, by je měly dostat do varu oba dva.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby mají velmi citlivý krk a prsa. Dlouhé vášnivé líbání jdoucí přes krk na hruď a mnohem dál, to je jejich.

Žena ryba má navíc velmi citlivé bradavky. Potrpí si na dlouhou něžnou předehru, ale sex být něžný vůbec nemusí. Ale jen se správným mužem. Takový si s ní ostatně může dělat pomalu cokoliv. 

Muži ryby mají zase citlivé erotogenní zóny na chodidlech a uších. Tajně sní o dominantní ženě, přestože jsou sami obvykle také dost dominantní. Mají ale prostě rádi zkušené milenky, které se nebojí jim do ucha zašeptat, co na jeho těle milují. Lichotky, to je nastartuje.

Erotogenní zóny u muže: průvodce po těch známých i neznámých

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou velmi založení na sex, mají ho rádi a chtějí ho často. Mají i spoustu citlivých erotogenních zón. Je to především hlava – obličej, rty, uši. A klidně i oční víčka.

Žena má i velmi citlivá záda a vnitřní stranu stehen. Je to aktivní milenka, ráda sex řídí, nestydí se a vždy vyžaduje pozornost a péči muže, chce si připadat atraktivní, bez toho to prostě nejde.

Muž Beran zbožňuje doteky i polibky na hrudi. Je to rychlý, dominantní a zvířecí typ. Rád si ženu podmaní, třeba i někdy přiváže.

Erotogenní zóny podle znamení Býk, Blíženci, Rak

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci mají citlivý hlavně krk, šíji a uši.

Ženy Býčice mají navíc citlivá i záda a boky. Zbožňují smyslnost a vášeň. Dokonale je uspokojit je náročné. V mimořádně pohodlné atmosféře luxusu to půjde mnohem lépe, prostředí je pro ně extrémně důležité.

Muži jsou zatížení na zadečky a sex zezadu. Milují polibky a rádi je i dávají, když se mohou přisát na tělo své partnerky, jsou maximálně spokojení.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci se rozplývají pod polibky a doteky na celých rukou – na pažích, ramenou i na prstech. Mají i citlivé uši.

Ženy rády experimentují a zkouší. Žena v blíženci nepotřebuje žádnou velkou předehru. Co potřebuje je muž, který bude následovat její tempo a bude plně oddaný myšlence ji dokonale uspokojit.

Erotogenní zóny u žen: přiveď ji k pořádnému orgasmu

Muži Blíženci mají citlivé i hýždě. Zajímá je vše nové a nevyzkoušené, experimenty to je jejich. Mají rádi ženy, se kterými svou touhu zkoušet a objevovat mohou naplno uspokojit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Citlivým místem rozkoše u Raků jsou prsa a bradavky, u muže i u ženy. 

Ženy ve znamení Raka mají citlivé erotogenní zóny i na zadečku a chodidlech. Je pro ně mimořádně důležitý vztah s mužem, dlouhá předehra plná něžností a vztah plný lásky. Když najde toho pravého, ráda pro něj v posteli udělá skoro cokoliv.

Rak muž má zase mimořádně citlivá celá záda a vnitřní strany stehen. Rád ženu opečovává, dlouze a něžně se jí věnuje. Rád se na svou partnerku při sexu dívá, ze všech možných úhlů.

Erotogenní zóny podle znamení Lev, Panna, Váhy 

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Citlivé erotogenní zóny znamení Lva jsou záda, vnitřní strana stehen, uši a krk. Milují pozornost, hýčkání a partnery, kteří si uvědomují, jaké mají štěstí, že s nimi mohou být právě oni.

Lvice potřebují, aby jejich partner hýčkal celé jejich tělo. Obdivem i doteky. Jsou velmi mazlivé a něžné. Jsou ale i rády nahoře, užívají si pozornosti a obdivu.

Lev zase potřebuje partnerku, která mu kdykoliv vyhoví, až zrovna bude mít chuť. Rád svou ženu vlastní. A dělá si s ní cokoliv jen chce. Ale rád se nechá i obsloužit. 

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny mají nejraději hlazení a polibky na břiše a hrudi. Něžně a důkladně, to je jejich moto. I pod břichem jsou velmi citlivé.

Žena Panna zbožňuje dlouhé předehry, pocit bezpečí a dokonalou a klidnou atmosféru. Má velmi citlivá ňadra a uši. Přestože jsou poměrně klidné a neužije je na žádné velké šílenosti, některé Panny láká sex ve třech.

I muž Panna chce dlouhé předehry, je pomalý, pozorný a všímavý. U sexu se rád přizpůsobí požadavkům partnerky, nechá se klidně i vést. Kdyby to bylo na něm, užíval by si jen v pozici 66, ale je otevřený i jiným nápadům, ze zadu to má taky rád. 

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy mají citlivé především bradavky a také dolní oblast zad a zadek. Masáž, hlazení, polibky, cokoliv na těchto partiích je pořádně rozpálí a navnadí. 

Žena ve Vahách zbožňuje smyslné předehry, speciálně ve formě masáže. Masáž na správných místech ji dokáže přivést až k orgasmu. Ráda se předvádí a je obdivována, milování před zrcadlem, to je něco pro ni. Miluje lichotky, spoustu a spoustu lichotek.

Muž mají zase velmi citlivou i oblast hlavy. Masáž i hlazení je dokonale naladí. Jinak sám rád o ženu pečuje, speciálně jazykem. Zbožňuje pohled na její zadeček a vzrušuje ho představa milování ve třech.

Erotogenní zóny podle znamení Štír, Střelec, Kozoroh

Štír (24. 10. – 22. 11.)

O Štírech se říká, že mají jen jedinou erotogenní zónu: genitálie. Všechnu slast chtějí prostě právě tam. Jsou aktivní a dominantní, rádi vedou a zase vedou. Baví je erotické hračky.

Ženy vzruší i hlazení na celém těle a dokonalé hýčkání. Přestože sama ráda udává tempo a v sexu je velmi kreativní, občas se i ráda nechá opečovávat. V pohodlí a v důkladnosti. 

Muž ve znamení Štíra je obvykle drsný. Rád si od ženy vezme to, co chce. Je rád, když cítí převahu a ženu vlastní. Pokud má některé znamení sklon k násilnostem, je to on. A stejně tak miluje i anální sex. A zadečky celkově.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

U znamení Střelec jsou erotogenní zóny nejčastěji na hrudi, krku, bocích a stehnech

Ženy ve Střelci si zakládají na dlouhém a uspokojujícím sexu. Chtějí to prostře důkladně a pořádně. Mají také hodně citlivý zadeček a pokožku hlavy. Taková masáž, to neodmítnou. Předehru ale zbožňují spíš až po sexu. Dlouhé mazlení potom, to je jejich.

Muži Střelci rádi ženu dlouze zkoumají a hýčkají. Ale i oni se rádi nechají opečovávat, ideálně hlazením na krku a hrudi. Mimořádně citlivou mají i vnitřní stranu stehen. Mají rádi proměnlivý a energický sex plný nových poloh.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi mají mnoho citlivých erotogenních zón. Především pokožku hlavy, krk, hruď, ramena, kolena a boky. 

Žena má citlivé také uši a hodně se jí líbí polibky na pažích a stehnech. Ráda se nechá i spoutat, láká jí vše nové a to zakázané ještě víc. Ale jedině pokud na to má právě chuť, vlastní názor jí rozhodně nechybí.

Muž Kozoroh si nepotrpí na předehru. Rád se do toho pustí hned a po hlavě. Je praktický, sex vnímá jako cestu k orgasmu. Ale takové polibky nebo masáž na hrudi a stehnech, to si nechá vždy líbit. 

Tak co, odpovídají erotogenní zóny podle znamení vám a vašim partnerům?

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...