Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Erekční kroužky >
 2. Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit

UŽIVATELSKÁ RECENZE Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit

Ráďa
Ráďa
Tester/ka erotických hraček

Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit je takový průměr. Jeho pořádně vibrující uši jsou super, s klitorisem i varlaty to umí. Jsou silné, ale přesto tiché. Ale mají i nevýhody. Ale rozhodně si to s nimi umíme s partnerkou hezky užít, to zase jo. Přečti si recenzi.

Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit

Králík s vibrujícími oušky pro její potěšení a se silným sevřením pro něj. Dnešní recenze patří erekčnímu kroužku Silicone Rabbit.

Obsah balení

Krabička s kroužkem je velmi elegantní, ideální adept na sexy dárek.

Uvnitř je:

vibracni krouzek silicone rabbit

Pro chod hračky jsou potřeba 3 baterie, takže další náhradní sada je fajn překvapení. Náš návod je bez češtiny, ale kroužek je naštěstí velmi jednoduchý, má jediné tlačítko. Ale určitě tě raději upozorním na to nejdůležitější: kroužek nikdy nesmíš používat déle než 30 minut a rozhodně ho hned sundej, kdyby tě příliš škrtil a bylo to nepříjemné.

První dojmy z Rabbita

Krabička na mě hned zapůsobila, z designérské stránky věci se výrobce předvedl. Kroužek určitě může být působivým dárkem. Také mě překvapila nálož baterií, nicméně to tak nějak hořkosladce, u dražších hraček dnes předpokládám nabíječky, což bohužel není Rabbitův případ. Škoda. Baterie jsou rozhodně méně pohodlné řešení. Aspoň že teda přihodili ke kroužku i ty náhradní.

vibracni erekcni krouzek rabbit

Jinak ale erekční kroužek vypadá zajímavě. Přítelkyně teda hned zkritizovala materiál. Samozřejmě je to kvalitní silikon, na vkus přítelkyně ale není dost hebký, což má u hraček ráda. My mužský naštěstí tyhle volovinky neřešíme, takže mě to netrápí. Na Rabbití uši už ale přítelkyně koukala úplně jinak. Jsou dlouhé, pevné a vypadají, že si s klitorisem budou umět poradit. Celkově se jí vzhled erekčního kroužku moc líbil a i já uznávám, že je originální.

Zkouším vibrace. Jsou silné, ale tiché, super. Kroužek Silicone Rabbit má 3 úrovně vibrací a 4 vibrační režimy. Jsou zajímavé a myslím, že nuda s ním nebude. Ovládá se pomocí jediného tlačítka, praktické, minimalistické, to já rád.

Kroužek má hned dva vibrační motorky, každý v jednom uchu. Hádám, že z tohohle bude nadšená především osoba s klitorisem, takže uvidíme při zkoušení.

Jinak je kroužek silikonový, takže se dá roztáhnout, což je fajn pro nasazování. Je ale vidět, že bude pěkně těsný, myslím, že pro penis nad 4 cm v průměru by mohl být těsný až příliš. Zdá se, že kroužek něco vydrží, je pevný. Provedení vypadá kvalitní.

A než jsem dokončil své první postřehy, už vidím malou nevýhodu. Materiál už nevyhovuje ani mně, je takový lehce lepivý. Párkrát jsem Rabbita položil na stůl a pak ho zase vzal do ruky a během chvíle je olepený nejrůznějšími maličkými nečistotami. Jasně, před použitím by ho člověk neměl povalovat po stole, ale stejně, je to pěkná lapačka prachu a drobků.

Vlastnosti Silicone Rabbita

 • Vibrační erekční kroužek
 • Vhodný pro penis do průměru 4 cm
 • Pro pevnější erekci, větší citlivost
 • Ideální pro páry, výstupek na klitoris
 • 3 úrovně vibrací
 • 4 vibrační režimy
 • Dva vibrační motorky
 • Originální vzhled králíka
 • Jediné tlačítko
 • Tichý chod
 • Je voděodolný (ne vodotěsný)
 • Vyroben ze silikonu
 • Na 3 knoflíkové baterie LR44 
 • Délka 6 cm
 • Hmotnost 42 gramů
 • Nenatažený průměr 3 cm (natáhne se na až 5,5 cm)
 • Barva fialová

Silicone Rabbit v praxi

K čemu je vibrační erekční kroužek

Mají různé účely. Mohou být oživením partnerského sexu, to především ty vibrační kroužky. Pak mohou uspokojovat muže, kteří mají rádi pevné sevření. U sexu i při masturbaci. Nebo jsou i zdravotní pomůckou při řešení problémů s erekcí.

erekcni vibracni krouzek silicone rabbit

Kroužky se obvykle umisťují ke kořenu penisu (někdo to má rád i za varlata, nicméně tento kroužek pro to není vhodný). Díky mírnému přiškrcení se v penisu více hromadí krev, což podporuje pevnost erekce. I citlivost penisu. 

Ženy si tak užívají pevnější penis (který je díky tomu i pocitově větší) a muži zase větší citlivost a nový pocit při sexu. Vibrační kroužky s výstupky pro partnerku pak všemu dávají další rozměr, muže stimulují ještě víc a užívá si je i žena (pokud je výstupek dobrý, což neplatí u všech kroužků). 

Pokud jde o použití kroužku ze zdravotních důvodů, skvělá je k nim vakuová pumpa, která je vhodná především při vážnějších problémech s erekcí.

Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit

A teď konkrétně k Rabbitovi. Nasazuje se fajn, protože silikon jde dobře natáhnout. Přesto má velmi pevné sevření. Možná až trochu moc pevné, mužům s průměrem nad 4 cm ho moc nedoporučuji.

Nejzajímavější jsou na něm asi jeho vibrující uši. Na konci každého má vibrační motorek se silnými vibracemi, takže rozvibrovat se opravdu umí. Díky tomu, že jsou výběžky dva, se jim o to lépe daří stimulovat klitoris ženy.

S tímhle je občas problém. Výběžky na kroužcích bývají malé a ženě to často tolik neříká. Kroužek Silicone Rabbit si umí poradit lépe než průměrný výběžek. I vibrace musím pochválit jako lepší. Má 3 úrovně vibrací a 4 vibrační režimy. To je rozhodně dost, určitě si vyberete s partnerkou ten ideální podle nálady.

Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit
Super pomůcka pro hrátky v páru. Dá se použít při sexu zepředu i zezadu – jen se zajícovi otočí ouška.
Přečtěte si další zakaznické recenze

A teď trochu kritiky. Ačkoliv je sex s Rabbitem opravdu moc příjemný a partnerka je z něho celá žhavá, v některých polohách to tak slavné není. Tvrdé a velké uši někdy partnerku trochu tlačí a v jiných polohách se zase kroužek sám přepíná. Tlačítko má umístěné poněkud nešikovně, při přirážení se někdy mačká. Přitom ho stačilo dát na bok, je tam na něj krásný prostor. Škoda, tohle je opravdu velké mínus.

Naopak pochválit musím tichost vibrací. Pokud vás otázka hlučnosti zajímá, tenhle kroužek patří mezi mimořádně tiché kousky.

Skvělá je i jeho různorodost. Kromě stimulace klitorisu můžete při poloze zezadu stimulovat i ženin zadeček. A i muž si může taky přijít na své, stačí výběžek otočit na varlata (fakt doporučuju k orálku). Hodně hodně dobrý. A můžete ho klidně používat i jako minivibrátor na nejrůznější zajímavý místa. Takže je to vlastně hodně hraček v jednom.

Koupel si s ním ale nedopřeješ, je sice voděodolný, takže postříkání vodou je v pohodě, ale vodotěsný není.

Jinak v recenzích na vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit od jiných uživatelů jsem párkrát četl i kritiku na to, že se kroužek časem vytahá. To jsem si zatím neověřil, ale muži se širším penisem by s tím raději měli počítat.

Čištění, údržba a nabíjení

Začneme nabíjením, v tom vidím největší mínus celého erekčního kroužku. Baterky, achjo. Já nevím jak vy, ale já už pomalu hledám jen nabíjecí hračky, je to prostě mnohem pohodlnější. Ale aspoň je kroužek Silicone Rabbit na klasické knoflíkové baterie, které není problém sehnat v běžném elektru. Pro představu jedna sada (3 baterie) vydrží asi hodinu a půl. (Když nebudeš kroužek zrovna používat, baterie doporučuju vytáhnout, ať se nevybíjí.) 

Čištění je pak také malinko slabší. Jelikož Rabbit není vodotěsný, musíš k němu přistupovat trochu opatrněji. Umýt ho vodou opatrně můžeš, ale hlavně pozor na část s baterkama, aby byla dobře uzavřená. Což za mě není žádná sláva, uzavírání mi moc spolehlivé nepřipadá.

Takže co říkám na vibrační kroužek Silicone Rabbit?

No, je to takové na hraně. Výkon má moc hezký, je tichý, má vibrační režimy. Cena pořád docela ujde. Ale je na baterky, není vodotěsný, není použitelný ve všech polohách. Seznam mínusů má docela dlouhý.

Pokud ti nevadí dokupování baterií a samovolné přepínání, není špatný. Ale jsou i jiné vibrační kroužky. Některé mnohem lepší. Mně se třeba víc líbí levnější vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg. Má malinko míň funkcí, ale sex si s nim užijeme prostě líp. A je nabíjecí. Ha.

Klady a zápory

 • Dobře škrtí, penis je citlivý
 • Silné vibrace, dva motorky
 • Vibrace jdou na klitorios i varlata
 • Tichý chod
 • Není pro muže s průměrem nad 4 cm
 • Je na baterie
 • Průměrný silikon
 • Může se časem vytahat
 • Není pro všechny polohy
 • Občas se sám přepíná
Sdílejte
Ráďa
Ráďa
Miluju sex. Vždy jsem hledal různé rady, tipy, inspiraci. Nejdřív v Maximu, pak na netu... a jelikož mě baví i tvorba webů, nakonec jsem se rozhodl vytvořit projekt Lechtivý. Abych těm, kteří milují sex stejně jako já, usnadnil hledání informací a dal vše na jedno místo.

Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit Alternativy

Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg
4
Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...