Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Jak na >
  2. Zvětšení penisu: jde to? Jak nejlíp?

Zvětšení penisu: jde to? Jak nejlíp?

Lucy
Lucy
7. 11. 2020
5 minut čtení

O zvětšení penisu vám už spousta lidí (a e-mailů) tvrdila hromadu věcí: „Zobni pilulku a hned budeš mít mega kládu!“ Většina z nás už to prokoukla. Jsou to kecy. Nedá se nic dělat, tak snadné to není.

Ale! Existují způsoby, jak penis zvětšit. Dočasně i trvale. To druhé je samozřejmě náročnější. Pojďme se teď společně mrknout na všechny (alespoň trochu rozumné) možnosti.

Prášky: jedině bylinky, dočasný efekt

Chemické prášky ze zázračných reklam? NE a NE a NE. Dál od toho. Neúčinné tahače peněz. V lepší případě neudělají nic, v horším vám uškodí.

Jediné, co má smysl, jsou produkty na čistě přírodní bázi, z léčebných bylin a rostlin, případně vitaminů. Rozhodně existují rostliny, které podporují prokrvení, touhu i zdraví pohlavních orgánů. A právě to je základem opravdu pevné erekce, která pocitově i viditelně přidává penisu na velikosti. Trvalé zvětšení z toho ale nebude.

S tímhle pochopením bylinky vřele doporučuju. (I jako první řešení před viagrou.)

Seznam některých bylin na zvětšení penisu:

  • Kotvičník zemní
  • Bobule serenoy plazivé
  • Semena kokotice
  • Výtažek z kůry catuaby

Vakuové pumpy, erekční kroužky: dočasný efekt

Obě tyto erotické pomůcky jsou parádní především při nedostatečné erekci. Ale i dobře stojící penis s nimi bude v akci „nateklejší“ – větší a dokonce citlivější.

O pumpách i kroužcích toho na našich stránkách najdete dost, mrkněte. Jako dočasné řešení i zajímavé zpestření sexu určitě doporučuju. Ale pozor, přestože někteří výrobci tvrdí opak, trvalé zvětšení z toho bohužel nebude.

Vakuová pumpa Magic Rocket
vynikající hračka.vzhledově na poprvé zaujme a má vynikající těsnost. doufám že vydrží ten silikonový vnitřek je příjemný na dotek.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Na principu prokrvení fungují i různé zázračné gely, které slibují penis zvětšit. Ne, nevěřte jim. Prokrvit, to možná. Zvětšit ani omylem.

Prodlužovací návleky na penis: efekt ve správné chvíli

Tohle je hodně zajímavá možnost. Prodlužovací návlek na penis nasadíte a v tu ránu máte o pěkných pár centimetrů navíc. A ty centimetry nejsou jen tak obyčejné, můžou mít vroubky a jiné pomocníky.

Pokud vám jde především o slastný řev partnerky, je tohle rozhodně zajímavá možnost. Některé návleky mohou fungovat částečně i jako erekční kroužky a pomáhají k silnější erekci. Jiné zase mají výstupek pro dráždění klitorisu nebo třeba vibrace, které si užijete oba.

Jejich nevýhodou je to, že je většinou nejde používat s kondomem.

Operace?

Ale no tak, snad to není tak zlé, aby bylo potřeba vyhazovat ohromné peníze za to, že vám ho někdo ořeže tak, aby byl malinko větší? (Přečtěte si určitě závěr článku!)

Hele, operace je a vždy bude riziková. Nikdo nic nezaručí. A ani zázračně nezvětší. Ano, díky jistým postupům lze dosáhnout mírného nepřirozeného zvětšení penisu. Ale půjde jen o pár čísel (max 3 cm). A ty vás nespasí, to za to fakt nestojí. Tečka!

Cvičení?

Ono to tak v životě už bývá. Snadná řešení jsou polovičatá. Trvalý úspěch jde ruku v ruce s nějakou snahou. A stejně jako je to pravda při hubnutí, je to pravda i při zvětšování penisu.

Pravidelné cvičení penisu podporuje jeho prokrvení a posiluje ho, čímž bude penis opravdu malinko větší (bude prostě namakanej!) a rozhodně bude zdravější. Výsledky se nedostaví druhý den, ale dostaví se. Věnujte cvičení deset minut denně a za pár měsíců uvidíte rozdíl. Ale opět – nečekejte zázraky.

Cviků na zvětšení penisu je celá řada. Není třeba to přehánět a učit se všechny, fungují na podobném principu a úplně si vystačíte s pár základními, zagooglujte a vyberte si ty, které vám budou vyhovovat.

POZOR:
V rámci kegelových cviků (které jsou skvělé) se často doporučuje přerušovat proud během močení. Tuto techniku nedoporučuji, existují spekulace o její škodlivosti.

NEJLEPŠÍ ZPŮSOB jak zvětšit penis

Opticky. Oholte se, zhubněte. Chlupy ubírají hodně čísel, stejně tak širší pas. Penis na štíhlém a oholeném těle vypadá úplně jinak. Mnohem větší. Fakt jo. (A jako bonus vypadá líp i celej zbytek chlapa!)

Pánové! Chvíli pozornosti, prosím…

Na slovíčko, jako žena s mužem. Nespíme spolu, tak se neupřímnosti nemusíte bát. ;)

Hele, žijeme v úžasný době. Nepotřebujete žádnou velkou kládu, vážně ne. Zaprvé, řada žen to vůbec nepotřebuje. Většina z nás (asi 70 % žen) potřebuje k orgasmu spíš dráždění klitorisu. Stačí ruce, jazyk, hračky (doporučuju Womanizer nebo Satisfyer, pokud ho ještě nezná, budete za hvězdu). A ty ženy, které prostě mají rády v sobě něco pořádného, tak těm můžete pořídit pořádný vibrátor. Ne, aby si s ním hrály bez vás, ale abyste vy ukázal jí, co s ním dovedete. Sex není jen o tom, co máte mezi nohama, vůbec ne.

Pokud se muž snaží, je pozorný, vynalézavý a případně umí použít nějaké hračky, je to přesně to, co z něj dělá skvělého milence. Většina mužů není zrovna nápaditá, ani ženě nedopřeje tolik rozmazlování, kolik by k orgasmu potřebovala. Dělejte tohle jinak a budete parádní milenec i bez zázračných centimetrů.

Takže zahoďte pravítka. Oholte, zhubněte. Možná zkuste pár cviků, zobněte pár bylinek, třeba si i pořiďte tu vakuovou pumpu, pokud něco chcete zkusit, může to být vzrušující zábava. Vybavte se erotickými hračkami (v našich recenzích zjistíte, které stojí za to). Vytáhněte kreativitu a zapomeňte na centimetry. Když budete vědět, jak na ní, bude jí úplně jedno, že by mohl mít o pár cenťáků navíc.

A v tom je celá věda.

Přeju parádní sex!

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...